Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi

Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi
Kurum Adı:Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Özlüce, Uludağ Ünv. No:190
Telefon:0 (224) 295-0000
Web Sitesi:suam.uludag.edu.trHata Bildir
40.21993228.869353

Kurum Hakkında

Bursa LÖDER Konukevi bağışçısı Sabahattin Gazioğlu bu projeyi de üstlenerek; 8 bin 200 metrekarelik kapalı alanı ile Türkiye'nin en büyük (50 yataklı) Çocuk Hematoloji Onkoloji ve Kemik İliği Merkezi'ni hem şifa dağıtan bir merkez hem de bir eğitim kurumu olarak Bursa'ya kazandırmıştır. Bu merkez; Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nin 40. yılında şimdiye kadar sağlanan en büyük bağış niteliği taşımaktadır.

Dört katlı inşa edilen hastane 20 çocuk onkoloji, 20 çocuk hemataloji, 10 da kök hücre nakil merkezinde olmak üzere 50 yataklı olarak hizmet vermektedir. Çocukların kaliteli sağlık hizmeti alması için beş öğretim üyesi, iki uzman doktor, on asistan doktor ve 50 hemşire ile hizmet vermektedir. Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi'ne ek bina olarak Sabahattin Gazioğlu tarafından yaptırılan 50 yataklı Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi'nde kök hücre nakil çalışmaları da yapılabiliyor.

Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
70 metre uzaklıkta
Görükle Kampüsü
Jimer Özlüce Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
19 Mayıs Mh. Tutku Sk. No:7/A Özlüce
Burtom Özlüce Tıp Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
29 Ekim Mah. İzmir Yolu Cad. No:412
Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi
4.3 km. uzaklıkta
Ertuğrul Mah. Doğan Avcıoğlu Cd. No:7
Bursa Şehir Hastanesi
6.5 km. uzaklıkta
Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer
Pedmer Tıp Merkezi
7.5 km. uzaklıkta
Ataevler Mah. İzmir Yolu Cad. No:220