Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Ertuğrul Mah. Doğan Avcıoğlu Cd. No:7
Telefon:0 (224) 275-2000
40.21840528.919963

Kurum Hakkında

Hayırsever işadamı merhum Mustafa Dörtçelik tarafından 1997 yılında temeli atılan ancak aradan geçen uzun zamana rağmen tamamlanması adeta yılan hikayesine dönen Dörtçelik Çocuk Hastanesi, 12-04-2004 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredildi. Sağlık Bakanlığı, Bursa Valiliği İl Özel İdaresi ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla çok kısa bir sürede inşaatı tamamlanarak hizmete açıldı.

250 yatak kapasiteli olarak açılan hastane Çekirge Çocuk Hastanesi'ni de yönetimine almasıyla birlikte 250 yatak Dörtçelik Çcuk Hastanesi Merkez binası, 100 yatakta Çekirge yerleşkesi olmak üzere 350 yataklı olarak hizmetine devam etmektedir.

Hastane bünyesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Ruh Sağlığı (Psikiyatri), Çocuk Hematolojisi, Çocuk KBB, Çocuk Alerjisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Diş sağlığı branşlarında toplam 40 uzman doktor görev yapıyor.

Poliklinikler
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Diş Hekimliği
 • Çocuk Endokrinolojisi
 • Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları
 • Çocuk Gastroenterolojisi
 • Çocuk Genetik Hastalıkları
 • Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi
 • Çocuk İmmünolojisi
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Çocuk Nefrolojisi
 • Çocuk Nörolojisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Göz Hastalıkları
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nefroloji
 • Neonatoloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Tıbbi Genetik

Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi RandevuDörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kadriye Ergün Kocabaş · 10 Aralık 2017

Kızım Tuanai 1 yıldan beri ventilatöre bağlı belirli aralıklarla yoğun bakıma ve palyatife yatıyoruz ayrıca her 15 günde bir kanul değişimi için palyatif servisine gidiyoruz önce acil servise girişi yapıp servise çıkıyoruz bu güne kadar hiçbir terslenme ve davranışla karşılaşmadık başta dr Yelda hanım olmak üzere tüm doktorlar palyatifte çalışan Ayşegül Gülcan Şükran Funda Şenay hemşireler ve yoğun bakım acil serviste çalışan hemşireler Ayla ve Sevgi hanımla beraber yoğun bakım ve acil serviste çalışan tüm personellere ve her aradığımızda bize yardımcı olan evde sağlıkta çalışan tüm ekibe sonsuz teşekkür ediyorum Allah yollarını açık etsin

Nihat Kocabaş · 13 Aralık 2016

Çok güzel bir hastahane. Tüm doktor, hemşire, sağlık ve yardımcı personeli çok iyi ve güleryüzlüler.

Erol Karan · 28 Mart 2016

Hepsine teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Yavrum onların sayesinde sancılarından kurtuldu. Allah razı olsun Allah onları başımızdan eksik etmesin

Leyla Ziypak · 25 Kasım 2015

Valla doktorları çok iyi ama hemşireleri ve hasta bakıcıları ilgisiz ve sorunlu hasta bakıcıya çarşaf kirlendi değiştirirmisiniz diyorum ama dolapta çarşaf var değiştir diyo hemşireler çağırıyosun gelmiyo ve bir karış surat berbat

Ilker Inal · 22 Mart 2015

Tüm doktorlarımızdan Allah razı olsun

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 34 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Jimer Özlüce Tıp Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

19 Mayıs Mh. Tutku Sk. No:7/A Özlüce

Pedmer Tıp Merkezi

3.2 km. uzaklıkta

Ataevler Mah. İzmir Yolu Cad. No:220

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

4.3 km. uzaklıkta

Görükle Kampüsü

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

4.5 km. uzaklıkta

Beşevler Mah. Beşevler Cad. No:103/B

Acıbadem Bursa Hastanesi

4.8 km. uzaklıkta

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Sümer Sok. No:1

Bursa Anadolu Hastanesi

4.8 km. uzaklıkta

Beşevler Mh. Acar Sok. İzmir Yolu No:105

Turkuaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

4.9 km. uzaklıkta

Konak Mah. Beşevler Cd. No:76 Nilüfer