Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Eyüpoğlu Mah. Dr.Rauf Yılmazer Caddesi No:1
Telefon:0 (342) 232-6565
37.05989337.379442

Kurum Hakkında

Merkezimiz önceleri Av.Cengiz Gökçek Devlet Hastanesine bağlı diş polikliniği olarak faaliyet gösterirken Sağlık Bakanlığı’nın 20 Şubat 2009 tarih ve 6929 sayılı onayı ile yeni bir kimlik kazanarak Şahinbey Ağız ve diş Sağlığı Merkezine dönüştürülmüş ve Eyüboğlu Mahallesi 1 Nolu Sokak No:1 adresinde bağımsız olarak faaliyetine devam etmiştir. 11 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Eyüboğlu Mahallesi Dr.Rauf Yılmazer caddesi No:1 adresinde yeni hizmet binasına taşınmış hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezimize bağlı olarak faaliyet gösteren Selma Adnan İnanıcı Semt polikliniği ise Ocaklar Mahallesi Hasip Duri Caddesi No:230/1B ŞAHİNBEY/GAZİANTEP adresinde 02.01.2012 tarihinden itibaren hizmet vermektedir.

Merkezimizde diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, hareketli ve total protezlerin yapımı, diş taşı temizliği, evde sağlık hizmetleri, genel anestezi altında diş çekimi ve koruyucu hekimliğe yönelik uygulamalar yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuŞahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Olcay
Mehmet Olcay · 19 Aralık 2018

Babam 70 yaşında, koahı var, ameliyatlı. Bir diş yaptıracağız her geldiğimizde 3 saat bekliyoruz. Neymiş *** diye bi teknisyen var o bakıyormuş. *** ağa da lay laylom. Psikolojimi bozdu

Gamze Gülen
Gamze Gülen · 27 Ekim 2017

Mrb hastanenizde zirkonyum diş tedavisi bulunur mu

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 36 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziantep Sevgi Hastanesi
20 metre uzaklıkta
Eyüpoğlu Mh. Dr. Rauf Yılmazer Cad No:16
Gaziantep Gama Tıp Merkezi
80 metre uzaklıkta
Eyüboğlu Mah. Dr. Rauf Yılmazer Cad. No:24
Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi
140 metre uzaklıkta
Hürriyet Caddesi Şahinbey
Gaziantep Hayat Hastanesi
410 metre uzaklıkta
İstasyon Cad. No:17
Tam-Med Hastanesi
410 metre uzaklıkta
İnönü Caddesi No:156
SEV Amerikan Hastanesi
500 metre uzaklıkta
Tepebaşı Mah. Yüksek Sokak No:3/A