Samsun şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 6 adet Tıp Merkezi listelenmiştir. Samsun ilinde toplam 46 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Samsun yazısına tıklayabilirsiniz.

Samsun Tıp Merkezleri Listesi

Atakum
Özel FBM Tıp Merkezi

Özel FBM Tıp Merkezinde KBB, Plastik Cerrahi ve Genel Cerrahi dallarında ayaktan tedavi verilmektedir.

Çarşamba
Özel Atasam Çarşamba Tıp Merkezi

Atasam Çarşamba Tıp Merkezi Kardiyoloji başta olmak üzere Ortopedi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Üroloji, Göz, Dahiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, KBB, branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Fizomer Tıp Merkezi

Fizomer kurulduğu 2005 yılından günümüze dek sürekli olarak kendisini yenilemektedir. 11 branşta uzman hekim ve personelimiz hizmet vermektedir.

İlkadım
Özel İlgi Tıp Merkezi

2005 yılında Özel İlgi Tıp Merkezi adı altında kurulan sağlık merkezimiz, daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle hizmet vermektedir.

Medical Park Samsun Tıp Merkezi

2010 yılında uzman ve deneyimli hekim kadrosuyla Medical Park Hastaneler Grubu'na katılan kurum Samsun Medical Park Tıp Merkezi ismiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Tekkeköy
Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi

Tekkeköy ilçesinin ilk sağlık kuruluşu olan Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi uzman hekim kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Samsun Hastaneleri

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Kurupelit yerleşkesinde bulunan Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Karadeniz Bölgesi'nin e...

Büyük Anadolu Hastanesi, 12 branşta verdiği poliklinik hizmetleri, laboratuarı, dahiliye, kardiyoloji ve cerrahi yoğun bakım üniteleri, doğu...

Liman Hastanesi olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli...

Samsun İlkadım ilçesi Kazım Paşa Cad. Büyük Postane Binası B Blok
Göz Hastalıkları Merkezi