Sarayköy Devlet Hastanesi

Sarayköy Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Sarayköy Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Denizli
İlçe:Sarayköy
Adres:Cumhuriyet Mah. Hacı İrfan Mersin Sok. No:5
Telefon:0 (258) 415-4377
Web Sitesi:denizlidh.saglik.gov.trHata Bildir
37.92790228.928374

Kurum Hakkında

Hastane binamızın temeli 1986 yılında Sarayköy - Sağlık Tesisleri Yaptırma Yaşatma ve Soysa Hizmetler Derneği tarafından atılmış olup, 1995-1997 yılları arasında zemin katta Merkez Sağlık Ocağı olarak hizmete açılmış, 24 Ekim 1997 tarihinden sonra da Sarayköy Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 6500 M2 arsa üzerinde, 520 M2 binası, bodrum+4 kat ve 35 yatak kapasiteli olup, yatak doluluk oranı ortalama %50 dir

Aydın-Denizli karayolu üzerinde bulunan hastanemiz, Denizliye 22 km. uzaklıktadır. Sarayköy ve köyleri, Buldan ve köyleri, Buharkent ve köyleri, Güney ilçesi ve köyleri olmak üzere kalabalık bir nüfusa hizmet verilmekte olup, karayolu kenarında oluşu ile acil durumlarda hizmet önemi daha da artmaktadır. Hastanemiz Eylül/2006 itibariyle İSO-9001-2000 KYS. çalışmalarına başlamış ve 08-07-2008 tarihinde TS EN ISO 9001-2000 şartlarına uygun bir Kalite Yönetim Sistemine sahip olduğu TSE Tarafından Belgelendirilmiştir.

Hastanemiz 35 yatak kapasiteli altı uzmanı, altı pratisyen hekimi, üç diş hekimi, bir eczacı, zengin ve deneyimli personeliyle hizmet vermektedir.

Hastanemiz 2012 yılında, yeniden yapılandırılarak, odaları bakanlığımızın belirlediği nitelikli oda sistemiyle daha kaliteli hizmet verecektir. Kalite standartlarına göre yapılanan ameliyathanemiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Sarayköy Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sarayköy Devlet Hastanesi, Denizli ili Sarayköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sarayköy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tuba Aydoğan
★★
Diş polikliniğine gittik röntgen yokmuş. En iyi ihtimal ağrı kesici yazabiliyor doktorlar. Onu aile hekimi de yazar. Röntgen yoksa diş niye var, diş polikliniği varsa röntgen niye yok??? En kısa zamanda eksikliğin giderilmesi gerekli.

Sarayköy Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Sarayköy Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sarayköy Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi
15.7 km. uzaklıkta
Turan Mh. Kumralı Cd. No:1
Nobel Tıp Merkezi
16.1 km. uzaklıkta
Karahayıt Mah. 120. Sağlık Sokak No:5/1
Servergazi Devlet Hastanesi
18.6 km. uzaklıkta
Bereketler Mah. Bereket Cad. No:1
Denizli Sağlık Hastanesi
19.9 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. 3007 Sok. No:23
ER-PA Diyaliz Merkezi
19.9 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. 3007 Sok. No:23
Denizli Diyaliz Merkezi
20 km. uzaklıkta
Merkez Efendi Mahallesi 438/1 Sok. No:9
Gözakademi Hastanesi
20.1 km. uzaklıkta
Merkezefendi Mh. 29 Ekim Bulvarı 438 Sk. No:15