Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Denizli
İlçe:Buldan
Adres:Turan Mh. Kumralı Cd. No:1
Telefon:0 (258) 431-3057
Web Sitesi:buldanghh.saglik.gov.trHata Bildir
38.04396628.825256

Kurum Hakkında

2013 yılında Arif Cerit Buldan Devlet Hastanesi ile Dr. Abdullah Sayıner Göğüs Hastalıkları Hastanesi birleşerek Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi adını almıştır.

Dr. Abdullah Sayıner Göğüs Hastalıkları Hastanesi ilk hasta alımınına 1960 yılında başlamış ve o tarihten bu yana hastanemiz Denizli İli merkez ve ilçeleri ile birlikte yakın çevre il ve ilçelerinden gelen Akciğer (KOAH, Astım, Brons Ca, Bronşektazi gibi) ve Tüberküloz hastalarını tedavi eden yataklı tedavi kurumu olarak hizmet vermektedir.

Arif Cerit Buldan Devlet Hastanesi 1990 yılı aralık ayında açılmıştır. Standart 50 yataklı olmakla beraber 2006 yılında faal 33 yatakla hizmet vermekteydi. 2005 yılı Eylül ayında on Hayırsever tarafından başlanılan Yeni Bina inşaatı 1 Haziran 2007 tarihinde hayırseverlerce bitirilerek açılışı yapılmıştır. Ana bina ve hayırseverler ek binası arasında Bağlantı sağlayan bina yaklaşık 300 m2 lik alanda ocak 2013 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Arif Cerit Hizmet Binası (Aşağı Hastane) : Turan Mh. Kumralı Cd. No:1

Dr. Abdullah Sayıner Hizmet Binası (Yukarı Hastane) : Çaybaşı Mh. Bulak Sk. No:1

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Denizli ili Buldan ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Selcuk Koman
★★★
Göğüs hastalıkları hastahanesi ile ilgili çarpıcı bir yorum gereksiz, sistem mükemmel. Doktorlar görevlerinde, sağ olsunlar, ancak, hastahane yolu ve çevre yolunun çilesi bitmiyor, yollar kazıldı, taşlar kaldırıldı, ama ne yazık ki, yağan son yağmurlar neticesi, çevre evlerin uğradığı maddi zararlar hiç önemsenmedi, mesela, bizim evimiz, tamamen rutubetten hasar içinde, maddi zararın bizlere neye mal olacağını bilemiyoruz, ilgililere yapılan müracaatlar neticesiz, yollar üç seneye yakın çamur ve balçık içinde, bu sorun ne zaman ve kimler tarafından çözülecek?
Ali Uysal
★★★★★
Saygıdeğer arkadaşlar astım hastasıyım 7 yıldır bu hastalığı taşıyorum kurban bayramında çok rahatsızdım öksürdüğümde kan geliyordu uyku düzenim hiç yoktu. 10.10.2014 tarihinde hastaneye yatış yaptım Doktorum Ümüş Dilay Çimen Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Meslek hayatında üstün başarılar dilerim beni sağlığıma kavuşturdu Allah razı olsun

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sarayköy Devlet Hastanesi
15.7 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Hacı İrfan Mersin Sok. No:5
Sarıgöl Devlet Hastanesi
25.1 km. uzaklıkta
Siteler Mah. Alaşehir Cd. No:100
Nobel Tıp Merkezi
26.3 km. uzaklıkta
Karahayıt Mah. 120. Sağlık Sokak No:5/1
Servergazi Devlet Hastanesi
34.2 km. uzaklıkta
Bereketler Mah. Bereket Cad. No:1
Denizli Sağlık Hastanesi
35.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. 3007 Sok. No:23
ER-PA Diyaliz Merkezi
35.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. 3007 Sok. No:23