Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Denizli
İlçe:Buldan
Adres:Turan Mh. Kumralı Cd. No:1
Telefon:0 (258) 431-3057
38.04396628.825256

Kurum Hakkında

2013 yılında Arif Cerit Buldan Devlet Hastanesi ile Dr. Abdullah Sayıner Göğüs Hastalıkları Hastanesi birleşerek Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi adını almıştır.

Dr. Abdullah Sayıner Göğüs Hastalıkları Hastanesi ilk hasta alımınına 1960 yılında başlamış ve o tarihten bu yana hastanemiz Denizli İli merkez ve ilçeleri ile birlikte yakın çevre il ve ilçelerinden gelen Akciğer (KOAH, Astım, Brons Ca, Bronşektazi gibi) ve Tüberküloz hastalarını tedavi eden yataklı tedavi kurumu olarak hizmet vermektedir.

Arif Cerit Buldan Devlet Hastanesi 1990 yılı aralık ayında açılmıştır. Standart 50 yataklı olmakla beraber 2006 yılında faal 33 yatakla hizmet vermekteydi. 2005 yılı Eylül ayında on Hayırsever tarafından başlanılan Yeni Bina inşaatı 1 Haziran 2007 tarihinde hayırseverlerce bitirilerek açılışı yapılmıştır. Ana bina ve hayırseverler ek binası arasında Bağlantı sağlayan bina yaklaşık 300 m2 lik alanda ocak 2013 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Arif Cerit Hizmet Binası (Aşağı Hastane) : Turan Mh. Kumralı Cd. No:1

Dr. Abdullah Sayıner Hizmet Binası (Yukarı Hastane) : Çaybaşı Mh. Bulak Sk. No:1

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Denizli ili Buldan ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi RandevuBuldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Selcuk Koman · 10 Ağustos 2017

Göğüs hastalıkları hastahanesi ile ilgili çarpıcı bir yorum gereksiz, sistem mükemmel. Doktorlar görevlerinde, sağ olsunlar, ancak, hastahane yolu ve çevre yolunun çilesi bitmiyor, yollar kazıldı, taşlar kaldırıldı, ama ne yazık ki, yağan son yağmurlar neticesi, çevre evlerin uğradığı maddi zararlar hiç önemsenmedi, mesela, bizim evimiz, tamamen rutubetten hasar içinde, maddi zararın bizlere neye mal olacağını bilemiyoruz, ilgililere yapılan müracaatlar neticesiz, yollar üç seneye yakın çamur ve balçık içinde, bu sorun ne zaman ve kimler tarafından çözülecek?

Ali Uysal · 14 Kasım 2014

Saygıdeğer arkadaşlar astım hastasıyım 7 yıldır bu hastalığı taşıyorum kurban bayramında çok rahatsızdım öksürdüğümde kan geliyordu uyku düzenim hiç yoktu. 10.10.2014 tarihinde hastaneye yatış yaptım Doktorum Ümüş Dilay Çimen Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Meslek hayatında üstün başarılar dilerim beni sağlığıma kavuşturdu Allah razı olsun

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sarıgöl Devlet Hastanesi

25.1 km. uzaklıkta

Siteler Mah. Alaşehir Cd. No:100

Nobel Tıp Merkezi

26.3 km. uzaklıkta

Karahayıt Mah. 120. Sağlık Sokak No:5/1

Servergazi Devlet Hastanesi

34.2 km. uzaklıkta

Bereketler Mahallesi Bereket Caddesi No:1

Denizli Sağlık Hastanesi

35.6 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. 3007 Sok. No:23

Denizli Diyaliz Merkezi

35.7 km. uzaklıkta

Merkez Efendi Mahallesi 438/1 Sok. No:9

Gözakademi Hastanesi

35.8 km. uzaklıkta

Merkezefendi Mh. 29 Ekim Bulvarı 438 Sk. No:15