Sarıgöl Devlet Hastanesi

Sarıgöl Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Sarıgöl Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Manisa
İlçe:Sarıgöl
Adres:Siteler Mah. Alaşehir Cd. No:100
Telefon:0 (236) 867-1099
Web Sitesi:www.sarigoldh.gov.trHata Bildir
38.24176628.686641

Kurum Hakkında

Sarıgöl Devlet Hastanesi, Hastane Yaptırma Derneği'nin de katkılarıyla 04 Eylül 1969 yılında inşaa edilerek 50 standart, 30 fiili yatak kapasitesi ile hizmete açılmıştır.

Uzun yıllar Uzman Hekim sıkıntısı ve bina yetersizliği yaşayan hastanemizde 1982 yılında Ameliyathane kurularak hizmete girmiştir. Artan hasta talebini karşılamak amacıyla ilçe halkının ve Hastane yaşatma ve fakir hastaları koruma derneğinin katkılarıyla 1993 yılında ek bina yapımına başlanmış ve 1997 yılında tamamlanarak hizmete girmiştir.

Halen 60 fiili ve 100 standart yatak kapasitesi ile hizmet veren Kurum 5937 metre kare arsa alanına ve 1110 metre kare bina alanına sahiptir. Hastanemizde Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum servis ve poliklinikleri ile Acil ve 2 adet Diş Polikliniği, 2 adet Ameliyathane salonu, Laboratuar, Röntgen birimleri bulunmaktadır. Banyo, tuvalet, televizyon, buzdolabı ve klima bulunan 22 adet özel oda ve 12 genel oda olanakları ile yataklı tedavi hizmetlerini sürdürmektedir.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sarıgöl Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sarıgöl Devlet Hastanesi, Manisa ili Sarıgöl ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sarıgöl Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sarıgöl Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Sarıgöl Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.8 / 5

Sarıgöl Devlet Hastanesi 5 üzerinden 1.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sarıgöl Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alaşehir Devlet Hastanesi
17.4 km. uzaklıkta
Ilıca Mahallesi Ulupınar Bağ Yolu Küme Evleri No:9
Sarıkız Hastanesi
19 km. uzaklıkta
Kurtuluş Mah. Karahanlılar Sok. No:13
Alaşehircan Diyaliz Merkezi
19.6 km. uzaklıkta
Süleyman Demirel Blv. Kırmızıgül Sk. No:1
Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi
25.1 km. uzaklıkta
Turan Mh. Kumralı Cd. No:1
Eşme Devlet Hastanesi
31.5 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. Gülmezoğlu Cad. No:106
Kula Devlet Hastanesi
33.9 km. uzaklıkta
4 Eylül Mah. Tapduk Emre Cad. No:28