Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Alaşehir
Adres:Süleyman Demirel Blv. Kırmızıgül Sk. No:1
Telefon:0 (236) 654-5000
38.36021828.519725

Kurum Hakkında

Alaşehircan Diyaliz Merkezi 2006 yılında kurulmuştur. Alaşehir ve Sarıgöl bölgesindeki diyaliz hastalarına hizmet vermektedir. 17+1 cihaz kapasitesi mevcuttur.

Hastalarımız diyaliz esnasında evde diyaliz oluyorcasına kendini hasta hissetmeden oturdukları ve her türlü pozisyona getirebildikleri rahat koltuklar mevcuttur. Koltuk kılıfları her seans sonrası yıkanır ve temiz olan kullanılır. Bazı hastalarımız postural zorunluluktan dolayı yada isteği üzerine her türlü pozisyon verilen yataklarda diyaliz seansını geçirmektedirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi, Manisa ili Alaşehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alaşehir Devlet Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Ilıca Mahallesi Ulupınar Bağ Yolu Küme Evleri No:9

Sarıgöl Devlet Hastanesi

19.6 km. uzaklıkta

Siteler Mah. Alaşehir Cd. No:100

Kula Devlet Hastanesi

23.3 km. uzaklıkta

4 Eylül Mah. Tapduk Emre Cad. No:28

Kiraz Devlet Hastanesi

30 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Kubilay Sk. No:9

Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi

33.7 km. uzaklıkta

Aksoy Mah. Şüheda Cad. No:180

Salihli Can Hastanesi

33.8 km. uzaklıkta

Yörük Mahallesi Avar Cd. No:123