Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Şereflikoçhisar
Adres:Mehmet Akif Ersoy Mh. E-90 Karayolu üzeri
Telefon:0 (312) 687-1754
38.95496433.528520

Kurum Hakkında

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi 2012 yılından itibaren E-90 karayolu üzerindeki yeni modern binasında hizmet vermeye başlamıştır. Şereflikoçhisar Devlet Hastanemizin inşaatına 2010 yılında başlanmış ve 2012 yılında tamamlanmıştır. Toplam kapalı alanın 17.500 m2’dir. Hastanemizde 1 doğumhane, 1 ameliyathane, 3 ameliyat masası, 7 diyaliz yatağı mevcuttur. Hastane toplam 50 yatak kapasitelidir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi, Ankara ili Şereflikoçhisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi RandevuŞereflikoçhisar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Muzaffer Korkmaz · 10 Temmuz 2016

göz doktoru yok, hastalar nereye gidecek, Ankara başkent öylemi?

Mustafa D · 9 Kasım 2014

İlk defa bir devlet hastahenesinde hastaya ilgi var. Acil servis hariç.

Zeynep Arican · 26 Ocak 2012

Acildeki muanehane oda olmalı herkesi aynı odada sadece arada perde olarak muuayene ediliyor bunu çok kötü olarak karşılıyorum ayreten doktorlar çok asık suratlı hasta ile ilgi ise hiç yok helede dis devletten geldin ise azarlayarak muayene ediyorlar eger muayene denirse bunun düzelmesini arzu ederiz.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ağaçören Devlet Hastanesi

34.5 km. uzaklıkta

Kırşehir Caddesi

Kulu Devlet Hastanesi

42.3 km. uzaklıkta

Yeni Mh. Kozanlı Yolu Hastane Cd. Kulu

Kaman Devlet Hastanesi

48.9 km. uzaklıkta

Çiftlikli Mah. Hastane Cad. Kaman

Ortaköy Devlet Hastanesi

51.8 km. uzaklıkta

Zafer Mah. Kırşehir Yolu 4. Km Yeni Sanayi Sitesi Karşısı

Aşıkpaşa Hastanesi

58.5 km. uzaklıkta

Ahi Evran Mah.726. Sok.