Torbalı Diyaliz Merkezi

Torbalı Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Torbalı Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Torbalı
Adres:Ertuğrul Mah. Sadık İleri Bul. No:37
Telefon:0 (232) 855-7102
38.17784127.351930

Kurum Hakkında

Torbalı Diyaliz Merkezimiz 2006 yılından bu yana Sadık İleri Bulvarı üzerindeki binasında hizmet vermektedir. Merkezimizde 12 + 1 cihaz kapasitesi mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz makineleri Fresenius, Kawasumi ve Braun markalarından oluşmakta olup hastalarımıza en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır. Gerekli olan hastalarda Single Needle hemodiyaliz işlemi de yapılabilmektedir.

Merkezimizde tamamı klimalı 14 kişilik 2 adet minibüs ve bir adet 5 kişilik kombo tipi araçla servis hizmeti verilmektedir. Hastalarımızın evinden alınıp merkeze getirilmesi ve tedavi bitiminde evlerine götürülmesi sırasında personelimiz tarafından kendilerine yardımcı olunmaktadır. Foça, Aliağa, Menemen ve çevresine yaz-kış servislerimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Torbalı Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Torbalı Diyaliz Merkezi, İzmir ili Torbalı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Torbalı Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Torbalı Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Torbalı Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Torbalı Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Torbalı Devlet Hastanesi

550 metre uzaklıkta

Yedieylül Mah. Ekoten Cad. No:2 Torbalı

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.8 km. uzaklıkta

Tepeköy Mahallesi 4537 Sokak No:1/21

Torbalı Tıp Merkezi

4.1 km. uzaklıkta

Tepeköy Mah. Aydın Cad. No:336/1

Medifema Hastanesi

9.7 km. uzaklıkta

Mustafa Kemalpaşa Mah. Kocatepe Cad. No:1 Ayrancılar

Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

24.2 km. uzaklıkta

Sevgi Mh. Nevvar Salih İşgören Cd. No:16

Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi

24.6 km. uzaklıkta

Akçay Caddesi No. 266 Gaziemir