Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurum Adı:Trakya Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Edirne
İlçe:Merkez
Adres:Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesi
Telefon:284235764149
41.66822926.575678

Kurum Hakkında

1974 yılında İstanbul Üniversitesine bağlı olarak "Edirne Tıp Fakültesi" adı altında kurulan Tıp Fakültesi, daha sonra 1982 yılında kurulan Trakya Üniversitesine bağlanmıştır. Trakya Üniversitesine bağlanmasıyla aynı yıl Devlet Hastanesi ek binalarında Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi kurulmuş hem sağlık hizmeti hem de lisans ve lisans üstü eğitim vermeye başlamıştır. 2011 yılında kuruluşunun 29. yılını kutlayan Hastanemiz, kurulduğu günden bu yana Edirne ve çevre illerin sağlık sorunlarına cevap vermektedir.

Hastanemiz Devlet Hastanesi ek binalarında 29 yıl önce 18 öğretim üyesiyle başlayan sınırlı sağlık hizmetleri, bugün modern kampüsünde sağlığın her alanında ve modern teknolojinin tüm imkanlarıyla hizmet vermektedir.

908 yatak kapasiteli Hastanemiz, 195 öğretim üyesi, 9 uzman doktor, 332 araştırma görevlisi, 394 hemşire, 10 sağlık memuru, 54 sağlık teknisyeni, 82 hastabakıcı ve 287 diğer çalışanıyla sizlerin hizmetindeyiz.

Altyapı sorunları çözülmüş, güçlü akademik kadrosuyla Trakya'da sağlık ve eğitim hizmetleri sunan Hastanemiz, sağlık kurumları arasında saygın yerini almıştır.

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Edirne şehrinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kaan Genç · 25 Mayıs 2017

O kadar ilgisiz saçma bir hastaneki kesinlikle zorunlu olmadığınız süreçte gitmeyiniz.

Cumali Cumali Kaygusuz · 3 Ocak 2017

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine tedavi için gittiğimizde hastane temizlikcileri hastalar ile ilgilenen ademeler ve güvenlikler kendilerini orda öyle bir yüksek rütbede makamda görüyorlar ki istedikleri gibi hasta yakınlarına muamele yapılıyor orası bir eğlence merkezi değil hastane orada onlarca hasta yakını var endişe acı üzün bir arada yaşanırken içeride bulunan personellerinde pskolojik paskı ve sözleri altında kalmaları da capaları allah aşkına 10 tane prsonel varsa 1 tanesi insan gibi davranıyo diğerleri hiç iyi değil allah edirne tıp fakültesi hastanesine düşürmesin....

Mahir Yazıcı · 29 Haziran 2016

Çocuk Acil! Oğlumu havale sebebiyle gece apar topar o iğrenç hastaneye götürdük hiç birşeyi yok deyip taburcu ettiler üstelik hiç bir şekilde tedavi uygulamadılar birde bunlar yetmez gibi beş para etmez karaktersiz hemşireleriyle uğraşmam da cabası. çıkar çıkmaz başka bir hastaneye gittik ve oğlumun kanında ve bağırsaklarında yüksek miktarda mikrop olduğunu öğrendim. siz siz olun çocuk acile asla evladınızı götürüp ölüme terk etmeyin evet en başarılı oldukları konu insan öldürmek zaten öldürmeselerde o pislik bakteri yuvası yerde mikroptan olursunuz. ama ne gerekiyorsa sonuna kadar gidicem ne o hemşire olacak pisliklere nede o nöbetçi doktorlara hakkımı helal etmiyorum ve tek dileğim daha beterini yaşamalarıdır.

Selim Ulusoy · 22 Aralık 2015

25 tane anestezi doktorundan bir tanesi gariban çıkmış vatandaşa bakıyor diğerleri arazi

Eda Özbir · 5 Kasım 2015

23 yıldır Edirnedeyim kaçın kurtarın kendinizi. Adım bile atmayacağım tek hastanedir. Ukala sorumsuz yöneticilerin, kendini birşey sana sözde ortada olmayan hocaların yeri

Seval Göksügür · 7 Nisan 2015

Onkoloji bölümünde 11/03/2015 tarihinde ablamı kaybettik kanserdi, radyoterapi görüyordu ve ablam hastanede enfeksiyon kaptı. Yattığı hastane kanserli hastaların tedavi göremeyeceği kadar pis, bakımsız ve çalışanları bir o kadar ilgisiz. Doktoru hastalarını kontrole ya geliyor ya da hiç uğramıyor. Stajyer hemşirelere bütün işi yaptırıyor onlarda bilinçsiz olarak verilen işleri yapıyorlar ve yetersiz şekilde ilgileniyorlar. Kanser hastalarına olan ilgi çok kötü ölüme bir nevi terkediliyor hepsi. Bu hastanenin başhekimi kim bilemiyorum ama herkes başıboş bir şekilde dolanıyor ve denetim denen hiçbir şey yok ortada. Kimseye bu hastaneyi önermiyorum hayatımda gördüğüm en pis hastane. Dr. *** *** ve Dr *** ***dı ve hiç hastanın yanına gelip ilgilenmiyorlardı.

Sanem Ulu · 9 Ekim 2014

karar verin bende gideceğim hastaneye. kimi yerden yere vuruyor kimi övüyor :)

Bedriye Yılmaz · 14 Mart 2014

1.5 yıl önce abimi fakültede safra kesesi ameliyatı laparoskopi ile yaptılar. ameliyat sırasnda bağırsaklarını delmişler abimin hiç ağrısı yokken ağrıdan duramaz halde gaz sancısı deyip eve gönderdiler. evde abim ağrıdan duramıyordu tüm vücudu şişmişti tekrar hastaneye getirip filimlerini profesör gördüğünde bunu hiçmi görmemişler tüm barsakları delinmiş diyerek acil ameliyata aldı fakat barsaklardan çıkan yiyeceklerin tüm organlarını zehirlediğini söyledi. pratisyen dr un beceriksizliğinden o kadar dinç ve sağlıklı abimi genç yaşta kaybettik. Allah böylelerinin şerrinden ilgisizliğinden cümlemizi korusun bunların gözünde insan hayatının hiç bir değeri yok

TC Belma Taş · 13 Şubat 2014

Trakya Tıp Fakültesi hastanesinde tuvalet kapıları içe açılıyor. Defalarca yetkililere sözlü serzenişte bulundum. Hastane müdürüne rica ettim. Aradan zaman geçti, tuvaletlerin kırılıp, onarıldığını görünce mutlu oldum. Bu gün yapımı biten tuvalete baktım içe açılımlı. Paraları boşa harcamak, yapmış olmak için yapılması beni ülkesini seven bir birey olarak çok üzdü. Çünkü bildiğim kadarıyla "hastanelerde tuvaletlerin dışa açılımlı olması zorunludur"

Yetkililerin konuyla ilgilenmelerini önemle rica ediyorum. Ayrıca kaldırılan durakların ivedilikle yaptırılmasını da rica ediyorum. Yağmur altında beklenilmiyor.

Ah Istanbull · 6 Şubat 2014

26/01/2014 pazar günü19 aylık oğlumun düşerek kalorifer peteğine alnını çarpıp yaralanması sonucu alnındaki yırtığın tedavisi için acilen Edirne Trakya Üniversitesi Tıp fakültesi Hastanesi çocuk bölümüne müracaat ettim. Onlar yetişkin aciline gönderdiler. Ama gel gör ki orada da ne doğru dürüst ilgilenme, ne hemşire ne de Dr. Var? İsmini sonradan öğrendiğim *** *** isimli Dr. uzaktan durumu sordu izah ettim, dikişi kendisinin dikeceğini söyledi, bende yarığın tam alnında olması hasebiyle estetik yapılıp yapılamadığını sordum oda azarlar tarzda ben bilmiyorum sen biliyorsan yap diyerek çıkıştı ki benim bu soruyu sormam kadar normal bişey yoktu, yarık oğlumun yüzündeydi ve daha 19 aylık bir bebekti. Sonra ortadan kayboldu bisüre bekledikten sonra hemşire olduğunu düşündüğüm, Dr.gelmeyecekmi diye sorduğumdada kendisinin Dr.olduğunu söyleyen ama aslında işlem bittikten sonra intörn olduğunu öğrendiğim bi bayan acil müdahale odasında hazırlık yapmaya başladı ve bi son sınıf öğrencisi olduğu halde ona yardımcı hiç kimse bulunmayıp hiçbir hemşire olmadan tek başına bize, başından el ve ayaklarından tutun deyip talimat verdikten sonra duvarda üzerinde lambası yanmayan bir sedyenin üzerinde oğlumu tutmaya çalışan annem babam ve benimde gölgemde kendi başına, çuval diker gibi oğlumu bağırta bağırta, yarık, kaşın içinde de olmasına rağmen sadece kaşın üst kısmından kaşına (fotoğrafı mevcut) dikiş attı. Bu durumu hala mantığım almıyor, neden yardımcı bi hemşire, gözetmen bi Dr. yada ilgili bir kişi yoktu ben oğlumu bi son sınıf öğrencisine kobay olsun diye götürmedim oraya. Bizim halimiz zaten perişan bide onu kımıldatmadan tutmaya çalışıyoruz.

İşin başka bi vahim tarafıda işlem bittikten sonra Dr. *** beyin gelip reçete yazması oldu, kaşesini bile basmadan, e-reçete kayıt nosu da vermeden (belgesi mevcut) yazdığı yasal olmayan reçete ile ilaçlarımı almak zorunda kaldım. Dikişe hiç müdahele etmediği halde sonrasında dikişlere hiç bakmadan kontrol etmeden tanı yazdı, ilaç yazdı. Neye binaen yazdı neyazdı, görmediği, müdahele etmediği hatta kontrol bile etmediği bi hasta hakkında açıkçası çok merak ediyorum.

Öncelikle bi son sınıf öğrencisi ve bu noktada ben sorduğum halde neden intörn olduğu hakkında bilgi vermedi. Ben yarığın yüzünde olmasından dolayı okadar üzerine titreyip üzülürken baktımki gözü kapalı güvenerek gittiğim hastanede insan canı bi hiçmiş bukadarmı basit ya, hele de o küçücük çocuğa karşı hiçmi vicdan yoktu ki Dr. ***da olmadığını bizzat kendim teyid ettim.

Ben dikişlerin halinden ve dikenin öğrenci olmasından ve hiç bir şekilde bir Dr. tarafından kontrol edilmemesinden rahatsız olup İstanbul'da bi cerrahla görüştüm durumu izah ettim resmini istedi ve biz o gece apar topar İstanbul'a gittik baktılarki çok yüzeysel dikilmiş mecbur dikişi açtılarki meğerse içtende müdahele edilmesi gereken bir yarıkmış. Orada dikişler sökülüp, kaşın yarık kısmı kazınıp orayada müdahele edilerek tekrar dikim işlemi yapıldı (belgesi mevcut). Edirne fakülte hastanesinde bir öğrenci tek başına dikerken istanbuldaki hastanede 5 kişi müdahele etti. Edirne fakültede kaş rast gele, basitçe ve yüzeysel dikilirken (tabi ona dikim denilirse), İstanbulda kaşın yarık olan kısmıda kazınıp orayada müdahele edildi. İlgi, alaka, saygı bunların muhabbetini bile açmıyorum bunlar fakülte hastanesinin yitikleriydi.. Ayrıca yazılan ilaçlarda gereksizmiş, hiç ilaç kullanmadık. Lütfen el insaf diyorum.. Fakülte hastanesi olması muhabbeti de yaşadığım bu durumu kesinlikle izah ve izale edemez. Yada sonuç olarak şunumu anlamalıyız, hiçbir şekilde fakülte hastanesine gidilmemeli çünkü orada insana değer yok saygı yok Drların keyifleri neyi gerektiriyorsa yapılan o.Onam formlarında ki maddelerden kasıt yada fakültede çalışan Dr.ve hemşirelerin anladığı, 'hastanız buraya geldikten sonra burdan artık ölüde, sakatta çıkabilir bu bizi bağlamaz, ilgilendirmez, zaten imzayı atıp bunlara razı olup geliyorsun, gelmiyecektin geldiysende sonucuna katlan' demekmi. Hastanede yaşadıklarımdan çıkardığım sonuç bu. Hipokrat yemininde söylenenler o gündemi kaldı. Eminim bu tarz şeyleri yaşayan ilk değilim bu yasa ve mantık fakülte hastnelerınde devam ettiği sürece sonda olmayacağım.

Bana maddi manevi bunu yaşatmaya hiçbir doktorun hiç bir hastanenin hakkı yok, olamazda. Beni ve oğlumu mağdur edip üzen Dr. *** ***'tan şikâyetçiyim. Gerekli yasal işlemlerin yapılması için yetkili yerlere başvurdum ama benim yaşadıklarımı bi başkasıda yaşamasın diye yazıyorum olaki yolunuz oraya düşerse bidaha düşünün derim.

Ayşe Özdamar · 21 Ocak 2014

17 temmuz 2013te kadın hastalıkları bölümünde büyük bi ameliyat geçirdim. Tedavimde emeği geçen doktorlarıma ve hemşirelerime sonsuz teşekkür ediyorum, iyiki varlar. Saygılarımla.

Osman Zafer Golebeyi · 2 Aralık 2013

Eşimi, 27 Kasım 2013 tarihinde göğüs ağrısı nedeni ile acil sevise, sonra da koroner yoğun bakım servisine kaldırdılar. 28 kasım 2013 de kasıktan anjiyo yapıldı. Serviste yer bulunmadığı için yoğun bakımda kaldı. 29 kasım 2013 günü taburcu çıkışı almamıza rağmen anjiyo yerindeki kanama nedeni ile özel odaya çıkarılarak bir gece daha konakladık. 30 kasım 2013 cumartesi günü servis nöbetçi doktorumuzun muayenesi neticesinde kalp damar cerrahının görmesi icap ettiğinin, sonrasında neticenin bildirileceği nedeni ile kalp damar cerrahi nöbetçi doktoru **** ****'ı telefonla arayarak durumu bildirdi. Belgeleri de hemşirehanım vasıtası ile kendisine yolladı.4-5 saat beklenilmesine rağmen ilgililer gelmediği için oda içinde bulunan hastahanene dahili telefonundan *** isimli kişiye ulaşarak durumu bildirdim bu telefon görüşmesinin tıp etiğine uymadığı tepkisi ile karşılaştım. Bu hipokrat yemini yoksunu kişiye bu gün her halde gelirsi dedim Ve akabinde eşimi hastahaneden çıkarma işlemi başlattım. işlemler esnasında *** *** isimli kişinin servis doktorlarını da azarladığını tespit ettim. ve eşimi hastahaneden çıkarıp İzmire getirdim.

Şikayetlerim : 1. Hastahane çok pis. 2. Tuvaletlere kokudan ve pislikten girilmiyor. 3. Hijyenik şartlar uygulanmıyor. 4. Yoğun bakıma ziyaretçi alınıyor. Hijyen yok. 5. Servis nöbetçi dotorları hasta olarak kollarında serum iğneleri takılı olarak vizite yapıyorlar. 6. Tıp etiğine göre odalardaki dahili telefonla hasta ve yakınları doktor ile konuşamıyaçaksa telefonlari odalardan lütfen kaldırın. 7. Tıp etiğinden bahis eden **** isimli şahsın hipokrat yeminini iyice hazmetmesini öğrenmesini. 8. Allahtan kimseyi Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastahanesine düşürmemesini, Edirnedeki hasta vatandaşların bu hastananeye giderken bir defa daha düşünmelerini dilerim.

TC Ayşegül Filiz · 13 Kasım 2013

16 ocak 2011 yılında ben de ortopedı servisinde bi operasyon geçirdim, doktorlarım benle çok ilgilendiler hasta bakıcıları da dahil. Tuvaletler çok temız değil ama doktorlar hemşirelerden cok memnunum onlara çok teşekkür ederim

Necdet Oguz · 7 Kasım 2013

5 Kasım 2013 tarihinde üroloji servisinde Prof. Dr. Mete Çek ve ekibi tarafından sol böbreğimde bulunan kist laporoskopik ameliyatla büyük bir başarı ile alınmıştır. Doktoruma ve ekibine teşekkürler. Saygılar.

Yüksel Arabacı · 26 Ekim 2013

hasta bakıcı personelin eğitilmesi ve personele tanıtıcı kimlik kartı takılması çok iyi olur

Saadet Uzun · 28 Eylül 2013

Ben bu hastanenin ortopedi servisinde 14 eylül 2013 günü annemi kaybettim. Hastamı ölüm döşeğine gelene kadar kabul etmediler. Ne zaman ölecek ozaman hastaneye kendileri çağırdı. Fakat bu kadar pis düzensiz ve personel bakımından kötü bir hastane görmedim. Koskoca hastanede hastaya vermeye bir çarşaf ve yastık olmazmı? Kendi yastığınızı kullanın dediler. Hasta bakıcılar kendi başlarına bir kabadayı. Bacak ameliyatlı hastanın dikkatlı taşınması gerekirken o hastamın bacak çivilerini kapı pervazlarına taka taka odaya girip çıkardı. Gerekçeside oh be teyze ne vardı bu kadar yiyecek demekdi. Kendisi best model mankeniydi ya. Doktoru çağırıyorsun 30 dk en az 3 kere bekle diyor telde sohbet ediyor. Pansuman yapılacak ortada doktor yok. Bir oda verdiler 2 3 ay kullanılmamış. 5 saat elimde süpürge kova oda temizledim. yataklar yerler leş gibi vs.vs.vs. Kısacası fakültenin gidip de Edirne Devlet Hastanesi personeli ve doktorlarından saygı, temizlik ve en önemlisi vicdan dersi almaları gerekiyor...

Fatma Yılmaz Eroğlu · 1 Eylül 2013

Kanserli hastalara kesinlikle psikiyatri ilgilenmeli, onkoloji bölümünde çalışan yemek dağıtanlar insanca davransınlar, kardeşim orda vefat etti çok bağırdı hasta bakıcı bir bey hiç aklımdan çıkmıyo yemeği de onun olsun midesinin tamamını alsalardı yaşardı. ilk ameliyatını d.r. *** *** yaptı yapmaz olaydı.

Sadrettin Aydin · 26 Temmuz 2013

randevu sistemine geçilip doktor seçme şansı vermeliler.

Özkan Özkan Gülhan · 29 Nisan 2013

Randevu alıp gitmek istiyorum... ama böyle bir seçenek yok neden ? Randevu almadan gittiğimde ise gerekli kontrol ve tedavi şansım çok az oluyor.. Buna bir çare bulunsun lütfen.

Reharezan Yaşar · 2 Ocak 2013

randevu sistemine geçilip doktor seçebilmeliyiz.

Ümit-oya Dertli · 21 Kasım 2012

Evet internetten randevu alsak çok iyi olacak tşkler.

Ilknur AltınDurmaz · 31 Mayıs 2012

internetten randevu alabilirsek çok iyi olacak

Çiğdem Solmaz Göl · 8 Ocak 2012

Sayfaya girdiğimde; gideceğim doktorun haftalık çalışma programını görmek istiyorum. Saygılar.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 110 oy kullanılmış ve kurum hakkında 23 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diyamar Diyaliz Merkezi

500 metre uzaklıkta

Şükrü Paşa Mah. Şerif Bilgen Cad. 2/A

Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 km. uzaklıkta

1. Murat Mah. 10. Sokak No:8

Trakya Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Sarıcapaşa Mah. Talatpaşa Cad. No:168

Ekol Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Kocasinan Mh. Muammer Aksoy Cd. 21. Sk No:1

Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

Hadımağa Mevkii, Helvacısakaoğlu Sok.

Uzunköprü Devlet Hastanesi

45.8 km. uzaklıkta

Muradiye Mah.19 Mayıs Sok.