Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Süleymanpaşa
Adres:100. Yıl Mahallesi, Yeni Sanayi Karşısı
Telefon:0 (282) 260-0311
40.96051327.481757

Kurum Hakkında

1997 yılında faaliyete geçen TBV Hacı Hüseyin Terzi Diyaliz Merkezi, 10 dönümlük bahçe içinde 1.500 m²'lik binasında 28+1 cihaz kapasitesi ile ISO 9001:2008 TUV Rheinland Kalite Yönetim Sistemi kapsamında ayda ortalama 170 hastaya hizmet vermektedir. Merkezimiz Tekirdağ, Kumbağ, Malkara, Hayrabolu, Yeniçiftlik, Çorlu bölgelerindeki hastalar ile yaz aylarında gelen yazlıkçı hastalara hizmet vermektedir. Merkezdeki tüm hemodiyaliz cihazları, su arıtma sistemi ve tıbbi malzemeleri Alman Fresenius markadır. TBV Hacı Hüseyin Terzi Diyaliz Merkezi, hastalar için il merkezine, çevre ilçelere ve köylere servis imkanı sağlamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Star Medica Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Orta Cami Mah. Cengiz Topel Meydanı No:10

Tekirdağ Devlet Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

Eski Cami Mah. Hastane Sk. No:1

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

6.6 km. uzaklıkta

Gündoğdu-Turgut Mah. Osman Gazi Bulvarı 43/2

Tekirdağ Yaşam Hastanesi

7.8 km. uzaklıkta

Hürriyet Mah. Büşra Sok. No:20 Süleymanpaşa

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

9.8 km. uzaklıkta

Namık Kemal Mah. Kampüs Cad. No:1/14

Muratlı Devlet Hastanesi

21.9 km. uzaklıkta

Muradiye Mah. Mustafa Kemal Cad. No:71