Ürgüp Devlet Hastanesi

Ürgüp Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ürgüp Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Nevşehir
İlçe:Ürgüp
Adres:Kayseri Yolu Üzeri
Telefon:0 (384) 341-4031
38.64907334.919955

Kurum Hakkında

50 Yataklı yeni Ürgüp Devlet Hastanesi hastanemizde hastalarımızın teşhis ve tedavi aşamalarında rahat ve mutlu olmalarını sağlamak amacıyla her türlü ayrıntı ve gerekli alt yapı ve hizmetler planlanmıştır. Yaklaşık 3 yılda Ürgüp İlçe halkımızın hizmetine kazandırılan Ürgüp Devlet Hastanesi 11.522 m2 lik açık alan ve 8500 m2 lik kapalı alan üzerine 3 blok olarak kurulmuş olup binamızda Bodrum, Zemin Kat, 1. Kat 2. Kat olmak üzere 4 kat yer almaktadır.

Bakanlığımızca 50 yatak tescili olan hastanemizde her katta mevcut olan panoramik gündüz odaları hastalarımızın sıkılmamaları ve yakınları geldiğinde de rahatça oturabilecekleri şekilde planlanmıştır. Yarım daire şeklinde her saat güneş alan bu servis katı odalarımızda, televizyon, banyo, lavabo, oturma grubu mevcuttur.Ayrıca tam donanımlı 2 Ameliyathane, 5 Yataklı Diyaliz Ünitesi, 6 Yataklı 1.Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, 2 Adet SDL (Sancı Doğum Lohusa), Palyatif Bakım Merkezi, 100 kişilik yemekhane, 80 kişilik açık otoparkı mevcuttur.

Poliklinik Hizmetleri Dahiliye(İç Hastalıkları), Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Anestezi ve Diş Polikliniği, Tam donanımlı Dijital Röntgen Cihazı, ve Son teknolojik laboratuvar tetkik cihazları ile hizmet vermeye başladı. 1953 yılından günümüze kadar 64 yıldır ilçemiz ve bağlı köyleri ile dışarıdan gelen hastalarına hizmet vermekte olan Ürgüp Devlet Hastanesi yeni binasında daha da gelişmiş fiziki alt yapısı ve güler yüzlü sağlık personeli ile vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Ürgüp Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ürgüp Devlet Hastanesi, Nevşehir ili Ürgüp ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ürgüp Devlet Hastanesi RandevuÜrgüp Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ürgüp Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ürgüp Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ürgüp Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ürgüp Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Versa Hastanesi

15.9 km. uzaklıkta

Güzelyurt Mahallesi Ürgüp Caddesi No:43

Kapadokya Hastanesi

16.2 km. uzaklıkta

Güzelyurt Mah. Vefa Küçük Cad. No:9

FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi

16.3 km. uzaklıkta

Ragıp Üner Mah. 52.Sok. No:5

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

16.5 km. uzaklıkta

Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad.

Nevşehir Devlet Hastanesi

16.7 km. uzaklıkta

Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad. Karayazı

İncesu Devlet Hastanesi

23.3 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:10/1

Yeşilhisar Devlet Hastanesi

35.5 km. uzaklıkta

Karacabey Mah. İstasyon Caddesi. No:44