Ürgüp Devlet Hastanesi

Ürgüp Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ürgüp Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Nevşehir
İlçe:Ürgüp
Adres:370 Evler Otogar Cad. No:3
Telefon:0 (384) 341-4031
Web Sitesi:urgupdh.saglik.gov.trHata Bildir
38.64907334.919955

Kurum Hakkında

50 Yataklı yeni Ürgüp Devlet Hastanesi hastanemizde hastalarımızın teşhis ve tedavi aşamalarında rahat ve mutlu olmalarını sağlamak amacıyla her türlü ayrıntı ve gerekli alt yapı ve hizmetler planlanmıştır. Yaklaşık 3 yılda Ürgüp İlçe halkımızın hizmetine kazandırılan Ürgüp Devlet Hastanesi 11.522 m2 lik açık alan ve 8500 m2 lik kapalı alan üzerine 3 blok olarak kurulmuş olup binamızda Bodrum, Zemin Kat, 1. Kat 2. Kat olmak üzere 4 kat yer almaktadır.

Bakanlığımızca 50 yatak tescili olan hastanemizde her katta mevcut olan panoramik gündüz odaları hastalarımızın sıkılmamaları ve yakınları geldiğinde de rahatça oturabilecekleri şekilde planlanmıştır. Yarım daire şeklinde her saat güneş alan bu servis katı odalarımızda, televizyon, banyo, lavabo, oturma grubu mevcuttur.Ayrıca tam donanımlı 2 Ameliyathane, 5 Yataklı Diyaliz Ünitesi, 6 Yataklı 1.Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, 2 Adet SDL (Sancı Doğum Lohusa), Palyatif Bakım Merkezi, 100 kişilik yemekhane, 80 kişilik açık otoparkı mevcuttur.

Poliklinik Hizmetleri Dahiliye(İç Hastalıkları), Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Anestezi ve Diş Polikliniği, Tam donanımlı Dijital Röntgen Cihazı, ve Son teknolojik laboratuvar tetkik cihazları ile hizmet vermeye başladı. 1953 yılından günümüze kadar 64 yıldır ilçemiz ve bağlı köyleri ile dışarıdan gelen hastalarına hizmet vermekte olan Ürgüp Devlet Hastanesi yeni binasında daha da gelişmiş fiziki alt yapısı ve güler yüzlü sağlık personeli ile vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Ürgüp Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ürgüp Devlet Hastanesi, Nevşehir ili Ürgüp ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ürgüp Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ürgüp Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ürgüp Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Ürgüp Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ürgüp Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Versa Hastanesi
15.9 km. uzaklıkta
Güzelyurt Mahallesi Ürgüp Caddesi No:43
Kapadokya Hastanesi
16.2 km. uzaklıkta
Güzelyurt Mah. Vefa Küçük Cad. No:9
FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi
16.3 km. uzaklıkta
Ragıp Üner Mah. 52.Sok. No:5
Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
16.5 km. uzaklıkta
Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad.
Nevşehir Devlet Hastanesi
16.7 km. uzaklıkta
Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad. Karayazı
İncesu Devlet Hastanesi
23.3 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:10/1
Yeşilhisar Devlet Hastanesi
35.5 km. uzaklıkta
Karacabey Mah. İstasyon Caddesi. No:44