Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Nevşehir
İlçe:Merkez
Adres:Ragıp Üner Mah. 52.Sok. No:5
Telefon:0 (384) 215-1005
38.66326134.733448

Kurum Hakkında

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi 25+1 hemodiyaliz cihazı ile hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi hizmeti vermektedir. NephroCare, böbrek hastalarının bakımında mükemmelliğin açık bir taahhütüdür.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi, Nevşehir şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

800 metre uzaklıkta

Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad.

Nevşehir Devlet Hastanesi

960 metre uzaklıkta

Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad. Karayazı

Kapadokya Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Güzelyurt Mah. Vefa Küçük Cad. No:9

Versa Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Güzelyurt Mahallesi Ürgüp Caddesi No:43

Ürgüp Devlet Hastanesi

16.3 km. uzaklıkta

Kayseri Yolu Üzeri