Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Nevşehir
İlçe:Merkez
Adres:Ragıp Üner Mah. 52.Sok. No:5
Telefon:0 (384) 215-1005
Web Sitesi:www.nephrocare.com.trHata Bildir
38.66326134.733448

Kurum Hakkında

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi, Nevşehir şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi 25+1 hemodiyaliz cihazı ile hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi hizmeti vermektedir. NephroCare, böbrek hastalarının bakımında mükemmelliğin açık bir taahhütüdür.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nevşehir Devlet Hastanesi
Nevşehir Devlet Hastanesi
957 metre uzaklıkta
Nevşehir Devlet Hastanesi 2011 yılının Ocak ayında yeni hastanede 317 yatak ile hizmet vermeye başlamıştır. 2020 yılında ek binanın hizmete girmesiyle toplam yatak kapasitesi 500’e ulaşmıştır.
Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni görünümü, tam donanımlı modern diş ünitleri, diş röntgen cihazı ve diğer teknik ve donanımlı cihazları ve deneyimli diş hekimleriyle Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servis girişinin yanında
Özel Kapadokya Hastanesi
Özel Kapadokya Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Kapadokya Hastanesi 24 saat Acil Servisi ve acil servise destek olan tüm uzman hekim kadromuzla 365 gün hizmettedir.
Özel Uzdent Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
2019 yılında kurulan ve dördüncü şubemiz olan Uzdent Diş Klinikleri Nevşehir şubemiz; 1'i uzman diş hekimi olmak üzere 5 diş hekimi ile Nevşehir il merkezi 80. Yıl Bulvarı üzerinde faaliyet göstermektedir.
Özel Versa Hastanesi
Özel Versa Hastanesi
4 km. uzaklıkta
Özel Versa Hastanesi 2008 yılı Haziran ayı itibariyle faaliyetine başlamış olup teknoloji ve kadro anlamında prestij hastanesi olmayı hedeflemiştir.
Ürgüp Devlet Hastanesi
Ürgüp Devlet Hastanesi
16 km. uzaklıkta
2018 yılında hizmete açılan 50 Yataklı Ürgüp Devlet Hastanesinde hastaların teşhis ve tedavi aşamalarında rahat ve mutlu olmalarını sağlamak amacıyla her türlü ayrıntı, gerekli alt yapı ve hizmetleri planlanmıştır.
İncesu Devlet Hastanesi
İncesu Devlet Hastanesi
39 km. uzaklıkta
İncesu Devlet Hastanesi, Kayseri İncesu ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Gülağaç Devlet Hastanesi
Gülağaç Devlet Hastanesi
45 km. uzaklıkta
Gülağaç Devlet Hastanesi 2004 yılında hizmete açılmış olup, 24 saat açık acil servis hizmeti ve mesai içinde, acil servis, dahiliye polikliniği, diş polikliniği, laboratuvar, solunum fonksiyon testi ve röntgen hizmeti vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉