Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Nevşehir
İlçe:Merkez
Adres:Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad.
Telefon:0 (384) 215-4291
38.65659634.729852

Kurum Hakkında

Hastalara en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, diğer alanlarda da sağlamış olduğu yüksek kalite standartlarıyla her geçen gün ülkemizin sayılı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kliniklerimizde modern diş hekimliğinin gerektirdiği her türlü tedavi uygulanmaktadır. Hastanemiz entegre sisteme göre çalışmaktadır. Buna göre bütün diş hekimlerimiz; Diş çekimi, cerrahi müdahale, uygun endikasyonlu aşırı madde kaybı, tedavisi mümkün olmayan diş kanal tedavisi yapılamayan yada kanal tedavisi başarısız olan dişler için kemik kaybı, aşırı sallanma, çiğneme fonksiyonlarının ve estetik görüntülerinin düzeltilmesi için dişlerin durumuna göre sabit (estetik veya porselen) yada hareketli (total, metal destekli parsiyel) protezleri yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Nevşehir şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuNevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nevşehir Devlet Hastanesi

190 metre uzaklıkta

Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad. Karayazı

FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi

800 metre uzaklıkta

Ragıp Üner Mah. 52.Sok. No:5

Kapadokya Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Güzelyurt Mah. Vefa Küçük Cad. No:9

Versa Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

Güzelyurt Mahallesi Ürgüp Caddesi No:43

Ürgüp Devlet Hastanesi

16.5 km. uzaklıkta

Kayseri Yolu Üzeri

İncesu Devlet Hastanesi

39.7 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:10/1