Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Nevşehir
İlçe:Merkez
Adres:Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad.
Telefon:0 (384) 215-4291
Web Sitesi:www.nevsehiradsm.gov.trHata Bildir
38.65659634.729852

Kurum Hakkında

Hastalara en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, diğer alanlarda da sağlamış olduğu yüksek kalite standartlarıyla her geçen gün ülkemizin sayılı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kliniklerimizde modern diş hekimliğinin gerektirdiği her türlü tedavi uygulanmaktadır. Hastanemiz entegre sisteme göre çalışmaktadır. Buna göre bütün diş hekimlerimiz; Diş çekimi, cerrahi müdahale, uygun endikasyonlu aşırı madde kaybı, tedavisi mümkün olmayan diş kanal tedavisi yapılamayan yada kanal tedavisi başarısız olan dişler için kemik kaybı, aşırı sallanma, çiğneme fonksiyonlarının ve estetik görüntülerinin düzeltilmesi için dişlerin durumuna göre sabit (estetik veya porselen) yada hareketli (total, metal destekli parsiyel) protezleri yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Nevşehir şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nevşehir Devlet Hastanesi
190 metre uzaklıkta
Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad. Karayazı
FMC Kapadokya Diyaliz Merkezi
800 metre uzaklıkta
Ragıp Üner Mah. 52.Sok. No:5
Kapadokya Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Güzelyurt Mah. Vefa Küçük Cad. No:9
Versa Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Güzelyurt Mahallesi Ürgüp Caddesi No:43
Ürgüp Devlet Hastanesi
16.5 km. uzaklıkta
370 Evler Otogar Cad. No:3
İncesu Devlet Hastanesi
39.7 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:10/1