Vakfıkebir Devlet Hastanesi

Vakfıkebir Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Vakfıkebir Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Trabzon
İlçe:Vakfıkebir
Adres:Cumhuriyet Mah. Gülbaharhatun Cad. No:126-A
Telefon:0 (462) 851-0000
Web Sitesi:vakfikebirdh.saglik.gov.trHata Bildir
41.04759939.269867

Kurum Hakkında

Vakfıkebir Devlet Hastanesi, Trabzon ili Vakfıkebir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Vakfıkebir Devlet Hastanesi en çağdaş ve yeni tekniklerle teşhis ve tedavi hizmeti verme ilkesini prensip edinerek, çağdaş tıbbın gereklilikleri ve hasta memnuniyetini ön planda tutma ilkesi ile sağlık hizmetini yürütmeyi hedeflemiş, hastalarımızı aldığı hizmetler konusunda memnun etmeyi ve en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Hastanemiz halen 8851 m2 arsa içerisinde 6252 m2 kapalı alana sahip, 143 yatak kapasiteli olup; fiziki yapı, tıbbi ve teknik donanım olarak sizlere daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için geliştirme çalışmaları devamlı olarak sürmektedir.

Vakfıkebir Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Vakfıkebir Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Nagis Başar Örgücü Nagis
Vakfıkebir devlet hastanesi başhekimine sorum ..neden doğum doktoru gelmiyor. Neden kasustünden geçici doktorlar getiriliyor. Getirtmiş olduğunuz geçici doktorları ne yazıkki hastaya ilgisiz kibirli sınırlı aksi alaycı cevaplar veren kısaca hor gôren doktorlar. Her gelenin söylediği laf şu ben kaş üstü doktoruyum kendinize doktor edinin zorla geliyoz zaten burda sosyal faaliyet yok. vayyy bee köylerde görev yapan doktor değilmiydi siz sosyete doktorumuşunuz zengin fakir ikilik mi yapıyonuz o diplomayı gerçek doktorlar hakediyor sizin gibi yeni yetme kibirli aşağılayan havalı doktorlar değil. Ben burda hastane varken yollara düşecem trabzonami akçaabatamı gitsem ahh ah elimde olacaktı ya devlet hastanesinin ve geçici doktorlarının ağız kokusunu çekçeme özel doktora gidecektim lanet olsun ki gidemiyorum... Yazıklar olsun diyorum hastasını küçümseyen doktora aldığı para haram olsun okadar. bu şikayetlerimi her yerlere bildirdim yazdım susan kişi ezilir ben ezilmicem artık kimse umrumda değil çünkü evimde gece uyuyamayan doktorlar yüzünden tansiyon sorunu sınır krizi geçiren benim hayatı tehlikeye girecek kişide ben ve bebeğimdir anlayan anladı
Paşaloğlu Sezgin
Vakfıkebir devlet hastanesi neden hamileleri kaş üstünden gelen kendini beğenmiş hor gören ilgisiz ters davranan geçici doğum doktorlarını getirtip bizleri trabzona akçabata gitmeye mecbur bıraktıyolar. istemiyorum geçici havalı doktor ben kalıcı doğum doktoru istiyorum. neden gelmiyo neden çok merak ediyorum. 9 ayımda 7 doktora görünme zorunda kaldım ve gelen her doktorla tartışıyorum tansiyonum yükseliyo ağlayarak çıkıyorum hastaneden. ya o an doktor yüzünden erken doğum yapsam yada sinir anında bana bebeğime bişey olsa kim hesap verecek. her diploma alan gerçek doktor olamıyor. insan olacak zengin fakir ayırmayacak ilgili sevgili olacak ya nedir korkudan konuşamıcaz şuram ağrıyor diyemicez azarlancaz. bizler olmasak o maaşı alamazlar neyin doktorusunuz süslükmü. illa büyük şehirde görev yapacanız doktorluk bu mudur. lanet olsun hastanemiz varken evde doğum yapacam bu gidişle ve diyorum Allah vakfıkebir hastanesine ve merhametsiz doktor eline düşürmesin. çok dolmuşum bunu yazarken bile sancılanıyorum inşallah bugün yaşadıklarım yüzünden gece fenalaşmam.

Vakfıkebir Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Vakfıkebir Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tonya Devlet Hastanesi
Tonya Devlet Hastanesi
18 km. uzaklıkta
Tonya Devlet Hastanesi 30 yatak kapasitesiyle ve yenilenen yüzü ile teşhis ve tedavi hizmetlerine empatik bir yaklaşımla olanaklarımız doğrultusunda; kesintisiz ve kolay ulaşılabilir şekilde sunmaktır.
Opr. Dr. Ergun Özdemir Görele Devlet Hastanesi
Görele Devlet Hastanesi 2018 yılında yapılan ek binada sağlık hizmeti kesintisiz olarak verilmeye başlamış olup 75 yataklı devlet hastanesi olarak hizmetine devam etmektedir.
Özel 7M Hastanesi
Özel 7M Hastanesi
24 km. uzaklıkta
7 İklim 7 Bölgede Mutluluk sloganı ilen yola çıkan Özel 7M Hastanesi, Kavaklı Mahallesinde hizmet vermektedir. Özel 7M Hastanesi 75 yataklı olarak, modern alet ve ekipmanları ile uygun fiziki ve hijyenik şartlarda hizmet veriyor.
Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi
2011 yılında açılan yeni 218 yataklı Haçkalı Baba Devlet Hastanesi, modern görünümüyle göz kamaştırmakta olup, hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Medical Park Trabzon Hastanesi
Özel Yıldızlı Güven Hastanesi, Medical Park Trabzon Hastanesi olarak 105 yatak, 42 hekim kadrosu ile Yıldız Beldesi Merkez Mahallesi Trabzon'da hizmet vermektedir.
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezinde günde 2 seans bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi yapılmaktadır.
Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi
Özel Trabzon Diyaliz Merkezi Fresenius marka 10 adet negatif(temiz), 3 adet HCV (+), 2 adet Hbs(+) ve 1 adet yedek olmak üzere 16 adet makina ile hizmete hazırdır.
Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
40 ünitlik Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak günde ortalama 600 - 800 hastaya ağız diş sağlığı ve koruyucu hizmet sunmaktayız.
Özel Medical Park Karadeniz Hastanesi
Medical Park Karadeniz Hastanesi 8000 m2 kapalı alanda; toplamda 87 yatak, 26 yoğun bakım yatağı, 2 ameliyathanesi, 332 çalışanı, 40 hekimi ile Trabzon'da sağlığınız için hizmetinizdedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Vakfıkebir Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉