Vakfıkebir Devlet Hastanesi

Vakfıkebir Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Vakfıkebir Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Trabzon
İlçe:Vakfıkebir
Adres:Cumhuriyet Mah. Gülbaharhatun Cad. No:126-A
Telefon:0 (462) 851-0000
41.04746739.269942

Kurum Hakkında

Vakfıkebir Devlet Hastanesi en çağdaş ve yeni tekniklerle teşhis ve tedavi hizmeti verme ilkesini prensip edinerek, çağdaş tıbbın gereklilikleri ve hasta memnuniyetini ön planda tutma ilkesi ile sağlık hizmetini yürütmeyi hedeflemiş, hastalarımızı aldığı hizmetler konusunda memnun etmeyi ve en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Hastanemiz halen 8851 m2 arsa içerisinde 6252 m2 kapalı alana sahip, 120 yatak kapasiteli olup; fiziki yapı, tıbbi ve teknik donanım olarak sizlere daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için geliştirme çalışmaları devamlı olarak sürmektedir.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Vakfıkebir Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Vakfıkebir Devlet Hastanesi, Trabzon ili Vakfıkebir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Vakfıkebir Devlet Hastanesi RandevuVakfıkebir Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nagis Başar Örgücü Nagis · 11 Kasım 2016

Vakfıkebir devlet hastanesi başhekimine sorum ..neden doğum doktoru gelmiyor.neden kasustünden geçici doktorlar getiriliyor. Getirtmiş olduğunuz geçici doktorları ne yazıkki hastaya ilgisiz kibirli sınırlı aksi alaycı cevaplar veren kısaca hor gôren doktorlar .her gelenin söylediği laf şu ben kaş üstü doktoruyum kendinize doktor edinin zorla geliyoz zaten burda sosyal faaliyet yok. vayyy bee köylerde görev yapan doktor değilmiydi siz sosyete doktorumuşunuz zengin fakir ikilik mi yapıyonuz o diplomayı gerçek doktorlar hakediyor sizin gibi yeni yetme kibirli aşağılayan havalı doktorlar değil. Ben burda hastane varken yollara düşecem trabzonami akçaabatamı gitsem ahh ah elimde olacaktı ya devlet hastanesinin ve geçici doktorlarının ağız kokusunu çekçeme özel doktora gidecektim lanet olsun ki gidemiyorum... Yazıklar olsun diyorum hastasını küçümseyen doktora aldığı para haram olsun okadar. bu şikayetlerimi her yerlere bildirdim yazdım susan kişi ezilir ben ezilmicem artık kimse umrumda değil çünkü evimde gece uyuyamayan doktorlar yüzünden tansiyon sorunu sınır krizi geçiren benim hayatı tehlikeye girecek kişide ben ve bebeğimdir anlayan anladı

Paşaloğlu Sezgin · 11 Kasım 2016

Vakfıkebir devlet hastanesi neden hamileleri kaş üstünden gelen kendini beğenmiş hor gören ilgisiz ters davranan geçici doğum doktorlarını getirtip bizleri trabzona akçabata gitmeye mecbur bıraktıyolar. istemiyorum geçici havalı doktor ben kalıcı doğum doktoru istiyorum. neden gelmiyo neden çok merak ediyorum. 9 ayımda 7 doktora görünme zorunda kaldım ve gelen her doktorla tartışıyorum tansiyonum yükseliyo ağlayarak çıkıyorum hastaneden. ya o an doktor yüzünden erken doğum yapsam yada sinir anında bana bebeğime bişey olsa kim hesap verecek. her diploma alan gerçek doktor olamıyor. insan olacak zengin fakir ayırmayacak ilgili sevgili olacak ya nedir korkudan konuşamıcaz şuram ağrıyor diyemicez azarlancaz. bizler olmasak o maaşı alamazlar neyin doktorusunuz süslükmü. illa büyük şehirde görev yapacanız doktorluk bu mudur. lanet olsun hastanemiz varken evde doğum yapacam bu gidişle ve diyorum Allah vakfıkebir hastanesine ve merhametsiz doktor eline düşürmesin. çok dolmuşum bunu yazarken bile sancılanıyorum inşallah bugün yaşadıklarım yüzünden gece fenalaşmam.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Vakfıkebir Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Vakfıkebir Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Vakfıkebir Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tonya Devlet Hastanesi

17.8 km. uzaklıkta

Dr Dilaver Yıldırım Caddesi

Opr. Dr. Ergun Özdemir Görele Devlet Hastanesi

24.4 km. uzaklıkta

Bozcaali Mah. Mehmet Burnu Görele

7M Hastanesi

24.4 km. uzaklıkta

Kavaklı Mah. Samsun Cad. No:3/1 Akçaabat

Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi

27.4 km. uzaklıkta

Yaylacık Mah. Adnan Menderes Bul. No:2

Medical Park Trabzon Hastanesi

30.1 km. uzaklıkta

Yıldızlı Beldesi Devlet Sahil Yolu Cad. No:46

RNS Trabzon Diyaliz Merkezi

35.5 km. uzaklıkta

Aydınlıkevler mah. 609 nolu sok. Yeşil doğa sitesi A blok No:4-A

Yavuz Selim Diyaliz Merkezi

35.6 km. uzaklıkta

Yeşiltepe Mah. Yavuz Selim Bulvarı No:417