Tonya Devlet Hastanesi

Tonya Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Tonya Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Trabzon
İlçe:Tonya
Adres:Orta Mah. Dr Dilaver Yıldırım Cad. No:17
Telefon:0 (462) 881-3038
Web Sitesi:tonyadh.saglik.gov.trHata Bildir
40.88793439.291281

Kurum Hakkında

İlçemizde 1954 yılına kadar sağlık hizmetleri Hükümet Tabipliği tarafından yürütülmüştür. 1954 yılında tek bloktan oluşan mevcut iki katlı ana bina inşa edilmiş ve bu bina Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmıştır. 1984 yılına kadar Sağlık Merkezi olarak hizmet veren Kurumumuz 1984 yılında Sağlık Ocağı statüsüne dönüştürülmüştür. Yaklaşık iki yıl Sağlık Ocağı statüsünde hizmet verildikten sonra 1986 yılında tekrar 25 yataklı Sağlık Merkezi statüsüne dönüştürülmüştür. 1991 yılında zemin katla birlikte 3 katlı olarak temeli atılan ek binanın tamamlanmasından sonra 12.09.1995 tarihinde 30 yataklı Devlet Hastanesi statüsünü alarak hizmete açılmıştır. Amacımız; taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle insani değerlere saygılı, çalışan ve hasta memnuniyeti odaklı; çağdaş eğitim bilgilendirme, teşhis ve tedavi hizmetlerine empatik bir yaklaşımla olanaklarımız doğrultusunda; kesintisiz ve kolay ulaşılabilir şekilde sunmaktır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Tonya Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Tonya Devlet Hastanesi, Trabzon ili Tonya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Tonya Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tonya Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Tonya Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.7 / 5

Tonya Devlet Hastanesi 5 üzerinden 1.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tonya Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Vakfıkebir Devlet Hastanesi
17.8 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Gülbaharhatun Cad. No:126-A
7M Hastanesi
27.7 km. uzaklıkta
Kavaklı Mah. Samsun Cad. No:3/1 Akçaabat
Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
28.2 km. uzaklıkta
Merkez mah. İsmet Zeki Eyüboğlu Cad. No:1
Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi
29.1 km. uzaklıkta
Yaylacık Mah. Adnan Menderes Bul. No:2
Medical Park Trabzon Hastanesi
31 km. uzaklıkta
Yıldızlı Beldesi Devlet Sahil Yolu Cad. No:46
Opr. Dr. Ergun Özdemir Görele Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
Bozcaali Mah. Mehmet Burnu Görele