Kürtün İlçe Devlet Hastanesi

Kürtün İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kürtün İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Gümüşhane
İlçe:Kürtün
Adres:Aşağı Uluköy Mah. Hastane Sok. No:8/1
Telefon:0 (456) 711-6299
Web Sitesi:kurtundh.saglik.gov.trHata Bildir
40.70477539.081089

Kurum Hakkında

Kürtün İlçe Devlet Hastanesi, Gümüşhane ili Kürtün ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kürtün ilçe merkezinde sağlık ocağı olarak faaliyetini sürdürürken 01.05.2008 yılında ilçe hastanesi statüsüne geçmiştir. 2012 yılında yeni bina inşa edilmeye başlanmış olup 21.01.2013 tarihinde yeni binaya taşınmıştır.

Kürtün ilçe hastanesi 10 yataklı olup hastane binası içinde acil servis, dahiliye polikliniği, aile hekimliği, diş polikliniği ve 5 yataklı diyaliz ünitesi ile faaliyetine devam etmektedir.

Kürtün İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kürtün İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Kürtün İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kürtün İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı veya eleştirilerinizi mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Puan Verin
0.0 / 5

Kürtün İlçe Devlet Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Torul Devlet Hastanesi
Torul Devlet Hastanesi
24 km. uzaklıkta
Torul Devlet Hastanesi 1 Aralık 2011 tarihinden itibaren yeni binasında hizmet vermektedir....
Tonya Devlet Hastanesi
Tonya Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Tonya Devlet Hastanesi 30 yatak kapasitesiyle ve yenilenen yüzü ile teşhis ve tedavi hizmetlerine empatik bir yaklaşımla olanaklarımız doğrultusunda; kesintisiz ve kolay ...
Şalpazarı İlçe Devlet Hastanesi
Şalpazarı İlçe Devlet Hastanesi, Trabzon Şalpazarı ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır....
Güce İlçe Devlet Hastanesi
2014 yılında entegre olarak devam eden Güce İlçe Devlet Hastanesi bünyesinde ASM ve TSM olarak hizmet vermektedir....
Düzköy İlçe Devlet Hastanesi
Düzköy Entegre İlçe Hastanesi acil sağlık hizmeti, Laboratuvar ve Radyoloji hizmeti vermekte olup; mesai saatleri içerisinde de; Poliklinik Hizmeti, Diş Polikliniği hizme...
Opr. Dr. Ergun Özdemir Görele Devlet Hastanesi
Görele Devlet Hastanesi 2018 yılında yapılan ek binada sağlık hizmeti kesintisiz olarak verilmeye başlamış olup 75 yataklı devlet hastanesi olarak hizmetine devam etmekte...
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Kürtün İlçe Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉