Torul Devlet Hastanesi

Torul Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Torul Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Gümüşhane
İlçe:Torul
Adres:Transit Caddesi
Telefon:0 (456) 611-2866
40.56143739.295967

Kurum Hakkında

Torul'da Sağlık Ocağı Cumhuriyetin ilanından sonra kurulmuş olup yıkılan binası 1962 yılında yapılmış ve Torul Sağlık Merkezi olarak hizmete başlamıştır. Torul Sağlık Merkezi 1980 yılına kadar yemekli ve yataklı tedavi hizmetlerini ve temel sağlık hizmetlerini yürütmüş 1980 ihtilaliyle Sağlık Merkezi Sağlık Ocağına dönüştürülüp 1986 yılına kadar Sağlık Ocağı olarak hizmet vermiştir. 1986 yılında Torul Sağlık Ocağı Temel Sağlık Hizmetlerini, Torul Sağlık Merkezi de yataklı tedavi hizmetlerini vermek üzere entegre bir şekilde hizmet vermektedir. 2000 yılına kadar entegre çalışan kurumlar 2000 yılında Torul Devlet Hastanesinin açılmasıyla 2'ye ayrılmıştır. 2000 yılından 2008 yılına kadar Devlet Hastanesi olarak hizmet veren kurumumuz 2008 yılında içindeki tüm sağlık kurumlarıyla birleşerek İlçe Hastanesine dönüştürülmüştür. 2010 yılında 10 Yataklı İlçe Hastanesi eski Sağlık Ocağı binasında geçici olarak hizmet vermiş ve 1 Aralık 2011 tarihinden itibaren yeni binamızda hizmet vermekteyiz.

Torul Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Torul Devlet Hastanesi, Gümüşhane ili Torul ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Orhan B. · 3 Kasım 2014

Hastahane Torula göre son derece kaliteli yapılmış. güzel

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Torul Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Torul Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Torul Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gümüşhane Devlet Hastanesi

18.2 km. uzaklıkta

Özcan Mahallesi Daltaban Semti

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

19.5 km. uzaklıkta

Karşıyaka Mh. Halit Zarbun Sokak No:5

Tonya Devlet Hastanesi

36.3 km. uzaklıkta

Dr Dilaver Yıldırım Caddesi

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

38.5 km. uzaklıkta

Merkez mah. İsmet Zeki Eyüboğlu Cad. No:1

Şiran Devlet Hastanesi

44.8 km. uzaklıkta

Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:195

Alucra İlçe Hastanesi

52.3 km. uzaklıkta

Mesudiye Mah. Hürriyet Cd. Kanuni Okul Sk. No:1