Torul Devlet Hastanesi

Torul Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Torul Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Gümüşhane
İlçe:Torul
Adres:Tuğrulbey Mah. Atatürk Cad. No:95
Telefon:0 (456) 611-2866
Web Sitesi:toruldh.saglik.gov.trHata Bildir
40.56143739.295967

Kurum Hakkında

Torul'da Sağlık Ocağı Cumhuriyetin ilanından sonra kurulmuş olup yıkılan binası 1962 yılında yapılmış ve Torul Sağlık Merkezi olarak hizmete başlamıştır. Torul Sağlık Merkezi 1980 yılına kadar yemekli ve yataklı tedavi hizmetlerini ve temel sağlık hizmetlerini yürütmüş 1980 ihtilaliyle Sağlık Merkezi Sağlık Ocağına dönüştürülüp 1986 yılına kadar Sağlık Ocağı olarak hizmet vermiştir. 1986 yılında Torul Sağlık Ocağı Temel Sağlık Hizmetlerini, Torul Sağlık Merkezi de yataklı tedavi hizmetlerini vermek üzere entegre bir şekilde hizmet vermektedir. 2000 yılına kadar entegre çalışan kurumlar 2000 yılında Torul Devlet Hastanesinin açılmasıyla 2'ye ayrılmıştır. 2000 yılından 2008 yılına kadar Devlet Hastanesi olarak hizmet veren kurumumuz 2008 yılında içindeki tüm sağlık kurumlarıyla birleşerek İlçe Hastanesine dönüştürülmüştür. 2010 yılında 10 Yataklı İlçe Hastanesi eski Sağlık Ocağı binasında geçici olarak hizmet vermiş ve 1 Aralık 2011 tarihinden itibaren yeni binamızda hizmet vermekteyiz.

Kliniklerimiz
  • Acil Tıp
  • Aile Hekimliği
  • Ağız ve Diş Sağlığı
  • Evde Sağlık Bakım Hizmetleri
  • Laboratuvarlar

Torul Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Torul Devlet Hastanesi, Gümüşhane ili Torul ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Torul Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Orhan B.
★★★★★
Hastahane Torula göre son derece kaliteli yapılmış. güzel

Torul Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Torul Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Torul Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
19.5 km. uzaklıkta
Karşıyaka Mah. Halit Zarbun Sok. No:5
Gümüşhane Devlet Hastanesi
21.6 km. uzaklıkta
Eskibağlar Mah. Dere Sok.
Tonya Devlet Hastanesi
36.3 km. uzaklıkta
Orta Mah. Dr Dilaver Yıldırım Cad. No:17
Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
38.5 km. uzaklıkta
Merkez mah. İsmet Zeki Eyüboğlu Cad. No:1
Şiran Devlet Hastanesi
44.8 km. uzaklıkta
Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:195
Alucra İlçe Devlet Hastanesi
51.9 km. uzaklıkta
Yunus Emre Mah. Teknik Lise Sok. No:60