Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Gümüşhane
İlçe:Merkez
Adres:Karşıyaka Mah. Halit Zarbun Sok. No:5
Telefon:0 (456) 213-5758
Web Sitesi:gumushaneadsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.45791839.482766

Kurum Hakkında

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gümüşhane şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2008 Ocak ayında resmi olarak hizmete açılmış, fiili olarak 17 Mart 2008 de hasta kabulüne başlamıştır. Ağız ve Diş sağlığı merkezimiz uzman kadrosu ve tam donanımlı poliklinikleriyle, röntgen ve protez laboratuvarıyla hizmenizdedir.

Merkezimize bağlı olarak Torul, Kürtün ve Köse İlçe Entegre Hastanelerinde diş polikliniğimiz bulunmaktadır. Merkezimiz ilk aşamada 10 ünite kapasite ile kurulup, ihtiyaca binaen daha sonraki yıllarda 18 ünite yükseltilmiştir.

Merkezimiz çalışma saatleri 08.00-17.00 saatleri arasında olup 17.00-24.00 saatleri arasında acil hastalarımıza nöbet hizmeti verilmektedir.

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gümüşhane Devlet Hastanesi
8 katlı, 200 yataklı ve bünyesinde 10 ameliyathane ile 30 yoğun bakım ünitesi yer alan yeni Gümüşhane Devlet Hastanesi çağın gereklerine uygun donatılmıştır.
Torul Devlet Hastanesi
Torul Devlet Hastanesi
20 km. uzaklıkta
Torul Devlet Hastanesi 1 Aralık 2011 tarihinden itibaren yeni binasında hizmet vermektedir.
Kelkit Devlet Hastanesi
Kelkit Devlet Hastanesi
39 km. uzaklıkta
Kelkit Devlet Hastanesi Gümüşhane Erzincan Karayolu üzerinde 4. km. de 13 farklı branşta sağlık hizmeti vermektedir. Hastanemiz 21 Uzman Hekim kadrosu ile bölgenin sağlık ihtiyaçlarını yerinde karşılamayı hedeflemektedir.
Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Ankara'nın doğusunda ilk ve tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olma özelliği taşıyan Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Maçka'da 110 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Şiran Devlet Hastanesi
Şiran Devlet Hastanesi
43 km. uzaklıkta
İlçe girişinde toplam 28 dönüm alana kurulan, Şiran Devlet Hastanesinde 10 poliklinik odası, röntgen-radyoloji, laboratuvar, acil servis, otopsi bölümü, ameliyathane, 7 tek kişilik oda, 13 çift kişilik oda yer almaktadır.
Tonya Devlet Hastanesi
Tonya Devlet Hastanesi
50 km. uzaklıkta
Tonya Devlet Hastanesi 30 yatak kapasitesiyle ve yenilenen yüzü ile teşhis ve tedavi hizmetlerine empatik bir yaklaşımla olanaklarımız doğrultusunda; kesintisiz ve kolay ulaşılabilir şekilde sunmaktır.
Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Ahi Evren Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 260 yatak kapasiteli olup, Polikliniklerde kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, pediatrik kardiyoloji, göğüs hastalıkları, göğüs cerrahisi ve Enfeksiyon hastalıkları
Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi 710 tescilli yatak sayısı ile Kaşüstü Ana Bina Kampüsü ve Numune Ek Bina Kampüsü olmak üzere iki ayrı hizmet binasında sağlık hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉