Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Gümüşhane
İlçe:Merkez
Adres:Karşıyaka Mh. Halit Zarbun Sokak No:5
Telefon:0 (456) 213-5758
40.45791839.482766

Kurum Hakkında

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2008 Ocak ayında resmi olarak hizmete açılmış, fiili olarak 17 Mart 2008 de hasta kabulüne başlamıştır. Ağız ve Diş sağlığı merkezimiz uzman kadrosu ve tam donanımlı poliklinikleriyle, röntgen ve protez laboratuvarıyla hizmenizdedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gümüşhane şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuGümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gümüşhane Devlet Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Özcan Mahallesi Daltaban Semti

Torul Devlet Hastanesi

19.5 km. uzaklıkta

Transit Caddesi

Kelkit Devlet Hastanesi

39.2 km. uzaklıkta

Atatürk Cad.17 Şubat Bulv. No:104

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

40.8 km. uzaklıkta

Merkez mah. İsmet Zeki Eyüboğlu Cad. No:1

Şiran Devlet Hastanesi

43.3 km. uzaklıkta

Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:195