Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Gümüşhane
İlçe:Merkez
Adres:Karşıyaka Mah. Halit Zarbun Sok. No:5
Telefon:0 (456) 213-5758
Web Sitesi:gumushaneadsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.45791839.482766

Kurum Hakkında

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2008 Ocak ayında resmi olarak hizmete açılmış, fiili olarak 17 Mart 2008 de hasta kabulüne başlamıştır. Ağız ve Diş sağlığı merkezimiz uzman kadrosu ve tam donanımlı poliklinikleriyle, röntgen ve protez laboratuvarıyla hizmenizdedir.

Merkezimize bağlı olarak Torul, Kürtün ve Köse İlçe Entegre Hastanelerinde diş polikliniğimiz bulunmaktadır. Merkezimiz ilk aşamada 10 ünite kapasite ile kurulup, ihtiyaca binaen daha sonraki yıllarda 18 ünite yükseltilmiştir.

Merkezimiz çalışma saatleri 08.00-17.00 saatleri arasında olup 17.00-24.00 saatleri arasında acil hastalarımıza nöbet hizmeti verilmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gümüşhane şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gümüşhane Devlet Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Eskibağlar Mah. Dere Sok.
Torul Devlet Hastanesi
19.5 km. uzaklıkta
Tuğrulbey Mah. Atatürk Cad. No:95
Kelkit Devlet Hastanesi
39.2 km. uzaklıkta
Atatürk Cad. 17 Şubat Bulv. No:104
Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
40.8 km. uzaklıkta
Merkez mah. İsmet Zeki Eyüboğlu Cad. No:1
Şiran Devlet Hastanesi
43.3 km. uzaklıkta
Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:195
Tonya Devlet Hastanesi
50.4 km. uzaklıkta
Orta Mah. Dr Dilaver Yıldırım Cad. No:17