Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:Vezirköprü
Adres:Fazıl Ahmet Paşa Mah. 121 Sok. No:7
Telefon:0 (362) 647-1275
Web Sitesi:vezirkoprudis.gov.trHata Bildir
41.14268335.459473

Kurum Hakkında

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 2009 yılında hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır. Kurumumuz sadece Vezirköprü ilçesine değil, çevre ilçelerdeki tüm hastalara da hizmet vermektedir. Hastalarının ve çalışanlarının memnuniyetini, ön planda tutan merkezimiz; kaliteli ve güler yüzlü sağlık hizmetini, doğru teşhis ve tedavilerle sunabilmeyi benimsemiştir.

Hastanemizde; her Türlü Diş Çekimi ve Küçül cerrahi müdahaler, Kişiye özel oral hijyen eğitimi, koruyucu ve iyileştirici diş tedavileri, Diş eti tedavileri Çocuklara yönelik diş hekimliği, Sabit ve hareketli protez uygulamaları, Digital ortamda periapikal röntgen çekimleri hizmetleri verilmektedir. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde günlük 200 ile 250 arası hastaya hizmet verilmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Samsun ili Vezirköprü ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Vezirköprü Devlet Hastanesi
860 metre uzaklıkta
Taşkale Mahallesi Köprülüler Caddesi No:210
Havza Devlet Hastanesi
25.7 km. uzaklıkta
19 Mayıs Mahallesi
Merzifon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
28.8 km. uzaklıkta
Sofular Mah. Hüseyin Rıfat Bey Cad. No:8
Merzifon Diyaliz Merkezi
30 km. uzaklıkta
Harmanlar Mah. Haci Rahat Cad. No:1/A
Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi
30.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. İbni sina Cad. No:2
Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi
36.2 km. uzaklıkta
Artıkabat Mah. Cumhuriyet Cad No:140