Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Yalova
İlçe:Merkez
Adres:Bahçelievler Mah. Koşuyolu Cad. Sağlık Kompleksi
Telefon:0 (226) 814-3800
Web Sitesi:yalovaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.65317329.263307

Kurum Hakkında

Merkezimiz 20.05.2008 itibariyle Sağlık Bakanlığımızın olurlarıyla açılmış olup, Yalova Devlet Hastanesinin ilk binasının 2.katında hizmet vermeye başlamıştır. Mayıs 2008-Temmuz 2012 tarihlerinde aynı binada, hizmetlerini ve kalite standartlarını arttırarak hizmetlerine devam etmiştir.

Yalova Devlet Hastanesinin 2 bloktan oluşan eski binası yıkılarak yerine Sağlık Kompleksi Hizmet Binası yapılmıştır. 30 Haziran 2012 yılı itibariyle de Merkezimiz Sağlık Kompleksindeki Yeni Hizmet Binasına taşınmıştır.

Merkezimiz 1 adet Diş Protez Labaratuarı, bir Röntgen Görüntüleme Bölümü ve Merkezi Sterilizasyon Birimi mevcuttur. 3 adet 6 ünitlik kliniklerimizde hastalarımıza hizmet sunulmaktadır. Ayrıca Engelli ve Evde Sağlık Hizmetleri için 2 ünitlik bir kliniğimiz de mevcuttur. Hasta ve Çalışan Güvenliği Birimlerimiz, Hasta Hakları Birimimiz kendi alanlarında sürekli hizmet verip süreç içinde yaşanacak aksaklıkları ortadan kaldırmaya çalışmaktadır. Kalite Birimimizde hastaların ve çalışanların memnuniyetini arttırmak için sürekli çalışmalar yapmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yalova şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sennur Knbr Doğan
★★
Hastanede saydım 33 diş doktoru var. Devlete de insanlara da çok yazık bir okadar hasta yoktur çünkü hastaneye gitmeye korkuyorlar. Ellerinden geldiğince tedavide, ilgisiz sorumsuz ve vicdansız davranıyorlar. Allah merhamet versin birçoğu aldığı parayı asla hak etmiyor. Devlet bu kurumları iyice denetlemeye almalı güzelim hastane emeği boşa gitmesin yazık.
Ömer Erdoğan Cen
4 ay önce yalova diş hastanesinde diş yaptırdım. Ölçüleri alırken dişi kaydırmışlar sol tarafa dulukla dudakla bitişik normal bakıldığında bile hissediliyor. Doktora rahatsız olduğumu duluk etlerimi ve dudaklarımı ısırdığımı defalarca söyledim alışır dediler alışmadı. Tekrar gittim alışır dediler şikayetin varsa kurula dediler. İki defa kurula girdi birincisinde keskin bölümleri taşlanmasına karar verilmiş başka bir diş doktoru tıraşladı ama düzelmedi. Her an olmasada günde birkaç defa dudaklarımı ısrıyorum kanama tahriş oluyor. Nasıl bir kurul ki hastanın rahatsızlığını kaile almadan karar veriyorlar yanında söylemiyorlar sen git neticeyi telefonla bildiririz diyorlar, telde normal diyorlar. Ya onlar doktor değil ya hasta vatandaş salak sanıyorlar. Innanın her dudağımı ısırdığımda canım yanıyor lanetlerin en büyüğünü yapıyorum her ısırdığımda. Doktora kurul doktorlarına devamlı lanet okuyorum okuyacam da. Bir önceki hakkımda yine yaptırmıştım 10 gün kullanmadım diş ağzımda durmuyordu kurula girdim normal dediler çöpe attım 10 gün kulllandım. Şimdi soruyorum baş hekime de çıkacaktım sonuç aynı olacak diye şikayet etmedim. Bugün 5 defa dudağımı ısırdım yine lanetlerin en büyüğünü yaptım allah kuruldaki ve dişimi yapan doktorlardan öbür dünyada hakkım olsun davacı olacam. Yazıktır hem devleti soyduruyorlar hemde vatandaşın ahını alıyorlar. Diş hakkını heba ediyorlar. Burdan kamu oyuna duyurmak istedim buna bir çare olmalı. Doktorlar tamam demeyle olmuyor hastanın sağlığı mühüm bakanlıklarda duysun sağlık müdürlüğüde duysun.
Faruk Bülbül
★★★★★
Bu gün diş çektirdim. Özgecan Yüceler. Gerçekten çok iyi. Bir an kendimi özel poliklinikte hissettim.
Gamze Sırma
★★★★★
Bugün diş çektirdim Özgecan Yüceler çok teşekkür ederim gerçekten çok iyi bi doktor memnun kaldım.
Fatma Yıldız
★★★★★
Diş hastanesi tertemiz. Çok güzel hizmet veriliyor. Benim favori doktorum Halil Kızılkaya. Kendisine verdiği hizmetler için teşekkür ederim.

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atakent Hastanesi
570 metre uzaklıkta
Rüstempaşa mah. Sema Sok. No:12
Başkent Üniversitesi Yalova Diyaliz Merkezi
930 metre uzaklıkta
Adnan Menderes Mah. Nehir Sk. No:16
Yalova Hastanesi
990 metre uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mh. Fırın Sk. No:33
Yalova Devlet Hastanesi
3.8 km. uzaklıkta
İzmit Kara Yolu 3.Km
Aktif Hastanesi
5 km. uzaklıkta
Sahil Mh. İzmit -Yalova Karayolu Üzeri No:81
Çınarcık Devlet Hastanesi
12.2 km. uzaklıkta
Harmanlar Mah. Gazi Tevfiköz Sok. No:1