Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Yalova
İlçe:Merkez
Adres:Bahçelievler Mah. Koşuyolu Cad. Sağlık Kompleksi
Telefon:0 (226) 814-3800
40.65317329.263307

Kurum Hakkında

Merkezimiz 20.05.2008 itibariyle Sağlık Bakanlığımızın olurlarıyla açılmış olup, Yalova Devlet Hastanesinin ilk binasının 2.katında hizmet vermeye başlamıştır. Mayıs 2008-Temmuz 2012 tarihlerinde aynı binada, hizmetlerini ve kalite standartlarını arttırarak hizmetlerine devam etmiştir.

Yalova Devlet Hastanesinin 2 bloktan oluşan eski binası yıkılarak yerine Sağlık Kompleksi Hizmet Binası yapılmıştır. 30 Haziran 2012 yılı itibariyle de Merkezimiz Sağlık Kompleksindeki Yeni Hizmet Binasına taşınmıştır.

Merkezimiz 1 adet Diş Protez Labaratuarı, bir Röntgen Görüntüleme Bölümü ve Merkezi Sterilizasyon Birimi mevcuttur. 3 adet 6 ünitlik kliniklerimizde hastalarımıza hizmet sunulmaktadır. Ayrıca Engelli ve Evde Sağlık Hizmetleri için 2 ünitlik bir kliniğimiz de mevcuttur. Hasta ve Çalışan Güvenliği Birimlerimiz, Hasta Hakları Birimimiz kendi alanlarında sürekli hizmet verip süreç içinde yaşanacak aksaklıkları ortadan kaldırmaya çalışmaktadır. Kalite Birimimizde hastaların ve çalışanların memnuniyetini arttırmak için sürekli çalışmalar yapmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yalova şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuYalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Faruk Bülbül · 2 Mart 2018

Bu gün diş çektirdim. Özgecan Yüceler. Gerçekten çok iyi. Bir an kendimi özel poliklinikte hissettim

Gamze Sırma · 9 Şubat 2018

Bugün diş çektirdim Özgecan Yüceler çok teşekkür ederim gerçekten çok iyi bi doktor memnun kaldım

Fatma Yıldız · 22 Nisan 2015

Diş hastanesi tertemiz. Çok güzel hizmet veriliyor. Benim favori doktorum Halil Kızılkaya. Kendisine verdiği hizmetler için teşekkür ederim.

Esra Yılmaz · 16 Aralık 2014

çok güzel

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atakent Hastanesi

570 metre uzaklıkta

Rüstempaşa mah. Sema Sok. No:12

Başkent Üniversitesi Yalova Diyaliz Merkezi

930 metre uzaklıkta

Adnan Menderes Mah. Nehir Sk. No:16

Yalova Devlet Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

İzmit Kara Yolu 3.Km

Aktif Hastanesi

5 km. uzaklıkta

Sahil Mh. İzmit -Yalova Karayolu Üzeri No:81

Çınarcık Devlet Hastanesi

12.2 km. uzaklıkta

Belediye Sok. No:8 - Çınarcık Belediyesi Karşısı

FMC Darıca Diyaliz Merkezi

16.2 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. İstasyon Cad. No:210