Yalova Hastaneleri
Yalova

Yalova ilinde toplam 9 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 4 Devlet Hastanesi, 3 Özel Hastane, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Diyaliz Merkezi bulunmaktadır.

Yalova sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Yalova merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Yalova İlçe Hastaneleri

Yalova Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Devlet Hastanesi
Yalova Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Yalova
400 Yataklı Yeni Yalova Hastanemiz 2022 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Her branştan 140 poliklinik, yatak sayısı 289, yoğun bakım yatak sayısı 97, ameliyathane sayısı 17, doğum salonu 8, acil müşahede sayısı 60, hemodiyaliz yatak sayısı 35, kemoterapi ünitesi 10 yataklı 12 koltuklu, fizik tedavi ünitesi 18, endoskopi masa sayısı 8’dir.
Özel Hastane
Özel Yalova Hastanesi
Özel Hastane · / Yalova
Uzmanlar Özel Yalova Hastanesi; Uzmanlar Polikliniği olarak 1999 yılında hizmet vermeye başlamış olup, 2006 yılında hastane statüsüne geçerek, Yalova'nın ilk ve tek özel hastanesi olmuştur.
Özel Atakent Yalova Hastanesi
Özel Hastane · / Yalova
Özel Atakent Hastanesi, toplamda 20.000 m2’ye yakın kapalı alanda hasta ve hasta yakınlarının konforu düşünülerek dizayn edilmiş bekleme alanı ve poliklinikleri, geniş ve konforlu hasta odaları, hijyen odaklı güçlü otelcilik ve destek hizmeti ile sağlık hizmeti sunumuna devam ediyor.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Yalova
Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi güler yüzlü personeli ve modern cihazlarıyla ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin önemli bir kısmını gerçekleştirmektedir.
Diyaliz Merkezi
Başkent Üniversitesi Yalova Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · / Yalova
Başkent Üniversitesi Yalova Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasiteli olup 30+2 hemodiyaliz cihazı ile modern binasında hemodiyaliz hizmeti vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Altınova Devlet Hastanesi
Yalova Altınova İlçe Devlet Hastanesi 2017 yılında açılmış olup acil servis, aile sağlığı merkezi, aile hekimliği, diş polikliniği, dahiliye, ocu...
Özel Aktif Hastanesi
Özel Aktif Hastanesi, Yalova’da Yalova-İzmit Karayolu üzerinde 6650 m2’lik alan üzerinde, tam donanımlı 5 hasta katı toplam 79 yatak kapasitesi, ...
Başkent Üniversitesi Yalova Diyaliz Merkezi
Başkent Üniversitesi Yalova Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasiteli olup 30+2 hemodiyaliz cihazı ile modern binasında hemodiyaliz hizmeti vermektedir...
Özel Yalova Hastanesi
Uzmanlar Özel Yalova Hastanesi; Uzmanlar Polikliniği olarak 1999 yılında hizmet vermeye başlamış olup, 2006 yılında hastane statüsüne geçerek, Ya...
Yorum ve Şikayetler
Sennur Knbr Doğan
Sennur Knbr Doğan · 10 Ekim 2020
Hastanede saydım 33 diş doktoru var. Devlete de insanlara da çok yazık bir okadar hasta yoktur çünkü hastaneye gitm...
Ömer Erdoğan Cen
Ömer Erdoğan Cen · 5 Ağustos 2019
4 ay önce yalova diş hastanesinde diş yaptırdım. Ölçüleri alırken dişi kaydırmışlar sol tarafa dulukla dudakla biti...
Faruk Bülbül
Faruk Bülbül · 2 Mart 2018
Bu gün diş çektirdim. Özgecan Yüceler. Gerçekten çok iyi. Bir an kendimi özel poliklinikte hissettim....
Gamze Sırma
Gamze Sırma · 9 Şubat 2018
Bugün diş çektirdim Özgecan Yüceler çok teşekkür ederim gerçekten çok iyi bi doktor memnun kaldım....