Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Trabzon
İlçe:Ortahisar
Adres:Boztepe Mah. İran Cad. No:144
Telefon:0 (462) 322-1140
40.995139.7257

Kurum Hakkında

1900'lerin başında şu anki Hastanemizin yerinde zengin bir vatandaş tarafından akrep zehirlenmesinden ölen çocuklarının anısına bir çocuk hastanesi yaptırılmıştır. Dönemine göre oldukça modern donanıma sahip bu hastanede önemli ameliyatların yapıldığı bilinmektedir. Cumhuriyet'in ilanı ve nüfus mübadelesinin gerçekleşmesinden sonra Hastane askeriyenin kullanımına geçmiş ve büyük bir olasılıkla da bir süre askeri hastane olarak kullanılmış olmalıdır. Hastanenin büyük bir bölümü ahşap olup, 1970'li yıllarda bilinmeyen bir nedenle yanmıştır. Yangından sonra bugünkü hastanemizin yapım çalışmaları başlatılmış, 1983 yılında inşaatı tamamlanarak, Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi adıyla 15/08/1985 tarihinde resmi açılışı yapılarak, 200 yataklı branş hastanesi olarak faaliyete başlamıştır. 2004 yılı Şubat ayı itibariyle Bakanlık Onayı ile 250 yataklı olarak kullanılmaktadır.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi RandevuYavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 31 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karadeniz Lazer Göz Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Gazipaşa Caddesi No:9/2

İmperial Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Kemerkaya mh. İller sk. Devlet Sahil Yolu No:27-29

Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Hızırbey Mh. Kahramanmaraş Cd. No:4

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

İnönü Mahallesi Trabzonspor Bulvarı No:177

Medical Park Karadeniz Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

İnönü Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı No:190

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.4 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. No:279