Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Trabzon
İlçe:Ortahisar
Adres:Boztepe Mah. İran Cad. No:144
Telefon:0 (462) 322-1140
Web Sitesi:trabzonkemikhastanesi.saglik.govHata Bildir
40.995139.7257

Kurum Hakkında

1900'lerin başında şu anki Hastanemizin yerinde zengin bir vatandaş tarafından akrep zehirlenmesinden ölen çocuklarının anısına bir çocuk hastanesi yaptırılmıştır. Dönemine göre oldukça modern donanıma sahip bu hastanede önemli ameliyatların yapıldığı bilinmektedir. Cumhuriyet'in ilanı ve nüfus mübadelesinin gerçekleşmesinden sonra Hastane askeriyenin kullanımına geçmiş ve büyük bir olasılıkla da bir süre askeri hastane olarak kullanılmış olmalıdır. Hastanenin büyük bir bölümü ahşap olup, 1970'li yıllarda bilinmeyen bir nedenle yanmıştır. Yangından sonra bugünkü hastanemizin yapım çalışmaları başlatılmış, 1983 yılında inşaatı tamamlanarak, Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi adıyla 15/08/1985 tarihinde resmi açılışı yapılarak, 200 yataklı branş hastanesi olarak faaliyete başlamıştır. 2004 yılı Şubat ayı itibariyle Bakanlık Onayı ile 250 yataklı olarak kullanılmaktadır.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 37 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Karadeniz Lazer Göz Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Gazipaşa Caddesi No:9/2
İmperial Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Kemerkaya mh. İller sk. Devlet Sahil Yolu No:27-29
Fizyotem Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Hızırbey Mh. Kahramanmaraş Cd. No:4
Kuzey Göz Hastalıkları Merkezi
2 km. uzaklıkta
İnönü Mah. İnönü Cd. No: 88/1
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
İnönü Mahallesi Trabzonspor Bulvarı No:177
Medical Park Karadeniz Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
İnönü Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı No:190