Yusufeli Devlet Hastanesi

Yusufeli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Yusufeli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Artvin
İlçe:Yusufeli
Adres:Merkez Mah. Hastane Cad. No:3
Telefon:0 (466) 811-2015
Web Sitesi:yusufelidh.saglik.gov.trHata Bildir
40.81287941.550751

Kurum Hakkında

1952 Yılında Sağlık Ocağı olarak hizmete açılan ana binamız 1990 yılında ek bina ilave edilerek 50 yataklı hastaneye dönüştürülmüş ve yataklı tedavi hizmeti vermeye başlamıştır. Her yıl artan hasta sayısı nedeni ile gelişmeye ve kendini büyütmeye ihtiyaç duyan hastanemiz 2005 ve 2009 yıllarında ek poliklinikler açarak var olan ihtiyacı karşılamaya çalışmıştır. 2006, 2007 ve 2008 yıllarında büyük onarım geçiren hastanemiz 2010 yılında diyaliz ünitesini yeni yapılan binasına taşıyarak hizmet kalitesini arttırmıştır.

Başvuran hastamızın istediği poliklinik hekimini seçebildiği hastanemizde, genel cerrahi, kadın doğum, diş, acil poliklinikleri mevcuttur.

1990 yılından itibaren yataklı tedavi kurumu olarak hizmet veren hastanemiz "herkese eşit, kaliteli ve insanlık onuruna yakışacak hizmeti verme" ilkesini benimsemiş olarak bu konuda kurum olarak üzerine düşen vazifeyi yerine getirerek sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Poliklinikler
  • Dahiliye
  • Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
  • Acil Poliklinik
  • Diş Polikliniği
  • Diyet (Konsültasyon)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği
  • Aile Hekimliği Polikliniği
  • Anestezi ve Reanimasyon

Yusufeli Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yusufeli Devlet Hastanesi, Artvin ili Yusufeli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Yusufeli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nurettin Demir
★★★★★
26 03 2018 de gittiğim Yusufeli devlet hastahanesinde randevu aldığım Uzmn Dr Vildan Çoban hanım bütün hastalarına geniş zaman ayırdığı için bana sıra gelmesi bayağı zaman alacakdı ancak Başhekim Syn Esra Gökçe Hanım sistemden durumu gördğü için hemen müdahale etti ve bekleyen hastaları kendisi muayene etti oturmakda bile zorlandığım o anda bize yardımcı olan Uzmn Dr Syn Esra Gökçe hanımefendiye çoook teşekkür ediyorum. Ne zaman kendisine muayeneye gitsem hep bir abla şevkatiyle karşıladı ve yakından ilgilendi. İyi ki varsınız hocam.
Seher Emircanım Polat
★★★★★
Artvin Yusufeli Devlet Hastanesinde kadın doğum bölümüne yeni gelen bayan süper bir doktor çok bilgili ve tatlı dilli hastaya yakınlığı çok hoşuma gitti

Yusufeli Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Yusufeli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yusufeli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
46.8 km. uzaklıkta
Çarşı, Çağal Sk. No:2
Artvin Devlet Hastanesi
46.8 km. uzaklıkta
Çarsı Mah. Hastane Caddesi
Oltu Devlet Hastanesi
47.6 km. uzaklıkta
Yasin Haşimoğlu Mah. Narman Cad. No:8
Murgul Devlet Hastanesi
51.6 km. uzaklıkta
Küre Mah. Fabrika Cad. Sağlık Sk. No:7/B
Ardanuç Devlet Hastanesi
56.3 km. uzaklıkta
Merkez Mah. İnönü Caddesi
Tortum İlçe Devlet Hastanesi
57 km. uzaklıkta
Halitpaşa Mah. Oltu Caddesi