Yusufeli Devlet Hastanesi

Yusufeli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Yusufeli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Artvin
İlçe:Yusufeli
Adres:Merkez Mahallesi Hastane Caddesi
Telefon:0 (466) 811-2015
40.81287941.550751

Kurum Hakkında

1952 Yılında Sağlık Ocağı olarak hizmete açılan ana binamız 1990 yılında ek bina ilave edilerek 50 yataklı hastaneye dönüştürülmüş ve yataklı tedavi hizmeti vermeye başlamıştır. Her yıl artan hasta sayısı nedeni ile gelişmeye ve kendini büyütmeye ihtiyaç duyan hastanemiz 2005 ve 2009 yıllarında ek poliklinikler açarak var olan ihtiyacı karşılamaya çalışmıştır. 2006, 2007 ve 2008 yıllarında büyük onarım geçiren hastanemiz 2010 yılında diyaliz ünitesini yeni yapılan binasına taşıyarak hizmet kalitesini arttırmıştır.

Başvuran hastamızın istediği poliklinik hekimini seçebildiği hastanemizde, genel cerrahi, kadın doğum, diş, acil poliklinikleri mevcuttur.

1990 yılından itibaren yataklı tedavi kurumu olarak hizmet veren hastanemiz "herkese eşit, kaliteli ve insanlık onuruna yakışacak hizmeti verme" ilkesini benimsemiş olarak bu konuda kurum olarak üzerine düşen vazifeyi yerine getirerek sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Yusufeli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yusufeli Devlet Hastanesi, Artvin ili Yusufeli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Yusufeli Devlet Hastanesi RandevuYusufeli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nurettin Demir · 26 Mart 2018

26 03 2018 de gittiğim Yusufeli devlet hastahanesinde randevu aldığım Uzmn Dr Vildan Çoban hanım bütün hastalarına geniş zaman ayırdığı için bana sıra gelmesi bayağı zaman alacakdı ancak Başhekim Syn Esra Gökçe Hanım sistemden durumu gördğü için hemen müdahale etti ve bekleyen hastaları kendisi muayene etti oturmakda bile zorlandığım o anda bize yardımcı olan Uzmn Dr Syn Esra Gökçe hanımefendiye çoook teşekkür ediyorum. Ne zaman kendisine muayeneye gitsem hep bir abla şevkatiyle karşıladı ve yakından ilgilendi. İyi ki varsınız hocam

Seher Emircanım Polat · 1 Aralık 2014

Artvin Yusufeli Devlet Hastanesinde kadın doğum bölümüne yeni gelen bayan süper bir doktor çok bilgili ve tatlı dilli hastaya yakınlığı çok hoşuma gitti

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Yusufeli Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Yusufeli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yusufeli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

46.8 km. uzaklıkta

Hastane Caddesi Sağlık Sokak

Artvin Devlet Hastanesi

46.8 km. uzaklıkta

Çarsı Mahallesi Hastane Caddesi

Oltu Devlet Hastanesi

47.6 km. uzaklıkta

Yasin Haşimoğlu Mahallesi Narman Caddesi No:8

Murgul İlçe Hastanesi

52.3 km. uzaklıkta

Küre mah. Murgul

Ardanuç Devlet Hastanesi

56.3 km. uzaklıkta

Ardanuç, Artvin

Tortum İlçe Hastanesi

57 km. uzaklıkta

Oltu Caddesi