Agm Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Agm Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kurum Adı:Agm Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Ziya Gökalp Cad. No:30/A Kızılay
Telefon:0 (312) 434-0467
39.92187732.859800

Kurum Hakkında

AGM Tıbbi Görüntüleme Merkezi 2006 yılından bu yana sağlığınız için hizmet vermektedir.

Manyetik Rezonans insan vücuduna zarar vermeksizin vücudun kesitsel olarak görüntülenmesini sağlayan bir yöntemdir. MR cihazı vücudun içine girebileceği büyüklükte bir mıknatıs ve özel sargılardan oluşmaktadır. Bu inceleme tekniğinde radyofrekans dalgaları kullanılır. İncelenmesi istenen bölgeye yerleştirilen yüzey bobinlerinden bilgi toplanılarak görüntü oluşturulur.

Bilgisayarlı Tomografi X- ışını kullanılarak vücudun kesitsel olarak görüntülenmesini sağlar. X-ışını tüpünden çıkan ışın incelenen vücut bölgesinden geçerkenki soğurulması detektörler tarafından algılanarak bilgisayarlar yardımıyla görüntüye dönüştürülür.

Dijital radyografi ile hastaya daha az miktarda radyasyon verilerek, kaliteli görüntüler elde olunmaktadır. Röntgen sistemimizde görüntülenen bölge CR cihazı aracılığı ile dijital ortama aktarılmaktadır. Görüntülerin bilgisayarda incelenmesi ve filme basılması, çekim hatası ve çekim tekrarlama risklerini azaltmakta ve tek seferde, hastaya ek radyasyon verilmeden, istenilen pencere aralıklarında farklı dokular demonstre edilelebilmektedir.

Agm Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Agm Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Agm Tıbbi Görüntüleme Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Agm Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Agm Tıbbi Görüntüleme Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Agm Tıbbi Görüntüleme Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Era Göz Hastalıkları Merkezi

220 metre uzaklıkta

Doktor Mediha Erdem Sk. 53/A Kızılay

İnkılap Özkaya Tıp Merkezi

270 metre uzaklıkta

İnkılap Sokak No:27 Kızılay

Veni Vidi Çağ Hastanesi

340 metre uzaklıkta

Meşrutiyet Cad. No:33 Kızılay

Özen Patoloji Laboratuvarı

380 metre uzaklıkta

Meşrutiyet caddesi Hatay sokak Sabancı İş merkezi No:4/1

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği

520 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay

Özkaya Tıp Merkezi

700 metre uzaklıkta

Milli Müdafaa Caddesi No:16 Kızılay - Güvenpark Dolmuş Durakları Karşı