Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Alanya
Adres:Zamanoğlu Cad. Kızlarpınarı Mh. Çevreyolu Üzeri
Telefon:0 (242) 519-1944
36.55704631.976335

Kurum Hakkında

Görevimiz; Üstün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla; Hasta ve personelimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak, hastalarımızın şikayetlerine çözüm önerileri sunmak, hizmete ulaşımı eşit ve şeffaf yaparak sağlıklı ve huzurlu bir toplum oluşturmaktır. Hedefimiz; Kurumumuzun ve çalışanlarımızın bilgi ve teknoloji kullanımını sürekli kılarak, uluslararası standartlara uyarak, ağız ve diş sağlığı konusunda ülkemize öncülük etmektir.

Hastanemizde Merkezi Randevu Sistemine Geçilmiştir.

MHRS'den alınan randevular, diş hekimi muayenesi olup, muayene sonrası yapılacak tedaviler için ilgili diş hekimi tarafından tedavi randevusu verilecektir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Antalya ili Alanya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuAlanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alanya Anadolu Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Kadıpaşa Mah. Stad Cad. No.28/A

Alanya Şifa Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Kadıpaşa Mh Sugözü Cd Zeki Emmi Apt B Blok No:46

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Saray Mah. Yunus Emre Caddesi No:1

Alanya Yaşam Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

Şekerhane Mah. Refik Bakalım Sok. No:3

Alanya Devlet Hastanesi

4.1 km. uzaklıkta

Fığla Mahallesi, Hastane Caddesi

Candan Polikliniği

13.1 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Adnan Menderes Cad. Köseoğlu Apt. No:1/3 Mahmutlar