Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:General Tevfik Sağlam Cad. Etlik
Telefon:0 (312) 304-2000
39.96905232.842064

Kurum Hakkında

Gülhane Askeri Tıp Akademisi, 26.08.2016 tarihi itibariyle Ankara 1. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği bünyesinde Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2016 yılına kadar Türk Silahlı Kuvvetlerine bağlı olan GATA, 31 Temmuz 2016 tarihinde çıkarılan kanun hükmünde kararname ile sağlık birimleri ile birlikte Sağlık Bakanlığına bağlanmıştır. GATA'ya bağlı olan yükseköğretim birimleri ise Sağlık Bilimleri Üniversitesine devredilmiştir.

Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi RandevuAnkara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Müşerref Kantaş · 9 Aralık 2016

Doktor için randevu alamıyorum. Randevu olmadan sırayla bakılıyormu?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 1.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Yeni Etlik Cd. No:103 Osmanlı İş Merkezi

Etlik Lokman Hekim Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Gn. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:119 Etlik

Arif Aybar Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Ayvalı Caddesi 47-A Keçiören

Bahar Diyaliz Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Zübeyde Hanım Mh. Çamlıdere Sk. No:10 İskitler

Sanatoryum Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Sanatoryum Cad. 119 Keçiören