Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Atafiz FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Atilla İlhan Cad. Efe Sok. No:10 Küçükbakkalköy
Telefon:0 (216) 577-9444
40.98641729.109820

Kurum Hakkında

2006 yılında kurulmuş merkezimiz; aqua terapi ile fizyoterapiyi birleştirip özel bir konsept oluşturmuştur. Bu alanda Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdik.

Hedefimiz, Atafiz kapısından giren her hastayı sağlıklı ve gülen yüzlerle uğurlayabilmektir. Bu konuda yurt içinde ve yurt dışında eğitimlerini tamamlamış mesleklerinde ünlerini hak etmiş uzman kadromuz, bilgi ve tecrübelerini güleryüzle pekiştirip, hastalarımıza en etkin tedaviyi uygulayabilmenin haklı gururunu taşımaktadır.

Ekibimize en son teknoloji ile donanmış alet ve teknik donanımlarımız destek vermektedir. Fizik tedavide SGK mensuplarına hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

100 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mh. Elmalı Sokak No:7

Ataşehir Diyaliz Merkezi

100 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Nartanesi Sk. No.14-16

Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi

130 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No.36

Estethica Ataşehir Tıp Merkezi

160 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:28

KadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi

180 metre uzaklıkta

Işıklar Cad. No:35/A

Memorial Ataşehir Hastanesi

300 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:28-30