Özel Hizmet Hastanesi Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi

Özel Hizmet Hastanesi Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Hizmet Hastanesi Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bahçelievler
Adres:E-5 Karayolu Üzeri, Eserkent Sitesi Yanı Güneş Sok. No:2
Telefon:0 (212) 408-6666
41.00073728.880274

Kurum Hakkında

Hizmet Hastanesi'nin, Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi'ni de bünyesinde bulunduran Türk Böbrek Vakfı'nın bir kuruluşu olması ve Memorial Sağlık Grubu'nun organ nakli konusundaki çalışmaları sayesinde Memorial Hizmet Hastanesi'nin böbrek nakli konusundakini önemi artmaktadır.

Memorial Sağlık Grubu'nun organ nakli ekibi, genişleyen kadrosu ile entegre bir şekilde Memorial Hizmet Hastanesi'nde başlatılan böbrek nakli programını yürütmekte ve her yıl çok sayıda kronik böbrek yetmezliği hastasını canlı vericiden ve kadavradan yapılan organ nakilleri ile sağlığına kavuşturmaktadır.

Hizmet Hastanesi yıllarca "böbrek hastanesi" olarak bilindi. Bunun en önemli nedenlerinden birisi, her ay yaklaşık 350-400 kronik böbrek yetmezliği hastasının tedavi gördüğü Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi ile aynı bünyede bulunmasıdır. Aslen bu durum; tüm branşlarda genel hastanecilik hizmeti veren hastanemizde, diyaliz hastalarının diğer sağlık sorunlarının giderilmesi noktasında çok önemlidir.

Ayrıca diyaliz hastalarının, diyaliz dışı sağlık sorunlarının tedavi edilmesi aşamasında karşılaştıkları en büyük problemlerden biri, bu tedavileri süresince mevcut diyaliz tedavilerinin aksaması veya yapılamamasıdır. Bu nedenle kendileri için elzem olan operasyonları ve diğer tedavileri ertelemek durumunda kalan hastalar bulunmaktadır. Memorial Hizmet Hastanesi'nin tüm branşlarda hizmet veriyor olması ve bünyesinde diyaliz merkezinin bulunması nedeniyle hastalar diyaliz tedavilerini de aksatmamaktadırlar. Özellikle uzun süreli yatış gerektiren cerrahi operasyonlar (bypass, prostat, kolon ameliyatları... vs) ile özellikli işlemlerde (anjio, minimal invaziv. vs) her yıl çok sayıda diyaliz hastası Memorial Hizmet Hastanesi'nde sağlığına kavuşmaktadır.

Özel Hizmet Hastanesi Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hizmet Hastanesi Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Hizmet Hastanesi Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Hizmet Hastanesi Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Hizmet Hastanesi Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hizmet Hastanesi Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Memorial Hizmet Hastanesi

30 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Güneş Sok. No:2-4

Ethica İncirli Hastanesi

750 metre uzaklıkta

İncirli Pelinli sok. No:23 Bakırköy

İstanbul Göz Hastanesi

770 metre uzaklıkta

İzzettin Çalışlar Cd. Neyyire Sk. No:3

İstanbul Aydın Üniversitesi Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

790 metre uzaklıkta

İzzettin Çalışlar Cad. 31/A

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

810 metre uzaklıkta

İzzet Çalışlar Cd. Hami Botasun Apt. No:42/2

Atriyum Tıp Merkezi

930 metre uzaklıkta

Osmaniye Mah. Bildik Sk. No:8

Esteworld Bahçelievler Polikliniği

940 metre uzaklıkta

Naci Kasım Cad. No:7