Universal Malatya Hastanesi

Universal Malatya Hastanesi
Kurum Adı:Universal Malatya Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Turgut Özal Bulvarı, Ankara Asfaltı 6. Km
Telefon:0 (422) 238-2828

Kurum Hakkında

15000m2 kapalı alan üzerine Malatya'daki en modern özel hastane kompleksi olarak kurulan hastane 84 yataklıdır.

Uluslar arası standartlarda 4 ameliyathane ve 1 doğumhaneye sahiptir. 22 yataklı dahili ve cerrahi yoğun bakım ünitesinde, Malatya'daki en kapsamlı özel yeni doğan yoğun bakım ünitesi de mevcuttur.

Radyoloji ünitesi gelişmiş MR ve BT cihazları ile donatılan hastanede gelişmiş bir biyokimya laboratuvarı da hizmete sunulmuştur.

Universal Malatya Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Universal Malatya Hastanesi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Universal Malatya Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Universal Malatya Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Universal Malatya Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Malatya Battalgazi Haritası
Universal Malatya Hastanesi Harita