Adana Yüreğir devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Yüreğir ilçesinde 7 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Adana İli Yüreğir İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi

Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Hastanesi kamu tüzel kişiliğe sahip bir vakıf üniversitesi hastanesi olarak, 26 Haziran 1998 tarihinde Adana- Yüreğirde hizmete açılmıştır. Yaklaşık 65. 000m2 kapalı alana sahip Hastanemiz, toplam 561 yatak kapasitesine sahiptir.

Devlet Hastanesi
Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2012 yılından beri yeni merkez hastane binasında ve 3 yerleşkede hizmet vermektedir.

Özel Hastane
Özel Algomed Hastanesi

1993 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi olarak hizmete başlayan Algomed, 2008 yılından bu yana Tıp Merkezi statüsüyle Adanalılara hizmet verdikten sonra 60 yataklı Hastaneye dönüştü.

Tıp Merkezi
Özel Altınkoza Tıp Merkezi

Sağlıklı yaşam güzeldir sloganı ile hizmete başlayan Altınkoza Tıp Merkezi yeni binasında hizmete başlamıştır.

Özel Özülkü Tıp Merkezı

Tıp Merkezimiz 12 poliklinik-muayene odası, 24 saat devamlı 2 hekim ve uzman hekimlerin desteğinde acil polikliniğimiz Yüreğir ve bölgesinde hizmet vermektedir.

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi

İsa Alataş Tıp Merkezi'nin Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde merkezimizin sunduğu sağlık hizmetlerinin tümünden, uygun koşullarda yararlanmak mümkündür.

Diyaliz Merkezi
Özel FMC Adana Yüreğir Diyaliz Merkezi

Hemodiyaliz hizmeti ev hemodiyalizi hizmeti merkezimiz 45 yatak kapasitesine sahip olup, haftanın altı günü hizmet vermektedir.

Yeni Adana Hastaneleri

Adana'nın yeni yerleşim bölgelerinden Türkmenbaşı Bulvarı'nda ilk tıp merkezi olarak 9 poliklinik ve...

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi olarak pazar günleri hariç her gün hastalarımıza bikarbonatlı ...

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Eski Ankara Yolu E90 Karayolu üzerinde hizmet vermektedir....

Yorum ve Şikayetler
Ahmet Ateş · 6 Ağustos 2017

Özel Algomed Hastanesi
Ben böyle rezillik görmedim arkadas hiç bir bilgi vermiyorlar hastamız orda herhangi bir durumunda iyi veya kötü bir hab...

Bu Tarz Sdü · 13 Ocak 2017

Özel Altınkoza Tıp Merkezi
*** bölümünde kız salak sekreter sıra yerine işine geleni içeri alması dışında fena değil hastane ama çok kaba ve hastal...

Cumhur Aslan · 18 Eylül 2016

Özel Algomed Hastanesi
Ben ömrümde böyle rezil bi hastane görmedim eşimin kan tahlili sonuçlarını almaya gittim tahlil verirken 1 derece akraba...

Selvinaz Teke · 18 Mart 2015

Özel Algomed Hastanesi
Ben Adana Algomed Hastanesinde ön çapraz bağdan fizik tedavi hizmeti almaktayım fakat verilen hizmetten hiç memnun değil...