Özel Algomed Hastanesi

Özel Algomed Hastanesi
Kurum Adı:Özel Algomed Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Adana
İlçe:Yüreğir
Adres:Kozan Yolu Üzeri Sarıçam Mahallesi No:136 Yüreğir Otogar Karşısı
Telefon:0 (322) 333-0099
Web Sitesi:www.algomed.com.trHata Bildir
36.98992435.344488

Kurum Hakkında

Özel Algomed Hastanesi, Adana ili Yüreğir ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 1993 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi olarak hizmete başlayan Algomed, 2008 yılından bu yana "Tıp Merkezi" statüsüyle Adanalılara hizmet verdikten sonra 60 yataklı "Hastane"ye dönüştü.

40 doktor ve 250 çalışanıyla vatandaşlara daha kapsamlı sağlık hizmetleri sunmaya başlayan Algomed Hastanesinde başta Fizik Tedavi Rehabilitasyon olmak üzere, Nöroloji, Ortopedi, Kulak Burun Boğaz, Göz, Genel Cerrahi, Dahiliye, Gastroenteroloji, Kadın Doğum, Çocuk, Cildiye, Radyoloji, Psikiyatri branşlarında hizmet veriliyor.

Vizyonumuz sağlık hizmetinde güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir kuruluş olmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Algomed Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Neonatoloji
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ahmet Ateş
Ben böyle rezillik görmedim arkadaş hiç bir bilgi vermiyorlar hastamız orda herhangi bir durumunda iyi veya kötü bir haber vermiyorlar hizmet sıfır.
Cumhur Aslan
Ben ömrümde böyle rezil bi hastane görmedim eşimin kan tahlili sonuçlarını almaya gittim tahlil verirken 1 derece akraba sonuçları almaya gelebilır deniyor ama nedense rapor yok neden çünkü personel pazar mesaisınde surat kırkkat asık sorulan sorulara cevap yok insanlar azarlanıyor hasta kendi gelsın deniliyo hasta oraya gelebilecek olsa tahlil verirmi bu olay 18.09.2016 tarihinde cereyan etmiştir bu hastanenin baş hekimi müdürü insan kaynakları sorumlusu yokmuş? Bence insanları sağlıklarına oradaki personeli eğiterek başlayabilirler yada benim gibi mağdur olan vatandaşlar hep beraber saglık bakanlığının ilgili numaralarına şikayette bulunalım neticede paramızla sağlığımızdan oluyoruz
Selvinaz Teke
Ben Adana Algomed Hastanesinde ön çapraz bağdan fizik tedavi hizmeti almaktayım fakat verilen hizmetten hiç memnun değilim ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. İlk 1 hafta beni fizyoterapistlerin yanında tedavi etmeye çalıştılar ama üstünkörü yaptılar ayrıca fizyoterapist bayan hiç ilgilenmiyo. Sağ olsunlar orada çalışan erkek arkadaşlar ellerinden geleni yapıyolar fakat yetersiz kalıyo. Tek iyi yani elektroterapi onu da her yerde yaptırıyolar. Hastane sahibine şikayette bulundum dinledi yardımcı olacağını söyledi fakat sonuç yine hüsran konuştuğumuz orada kaldı. 10. günden sonra fizyoterapistlerin yanından başka bi yere aldılar fizyoterapistler ücretliymiş. Benim gibi başkaları da bu durumdan şikayetçi. Bu hastanede ilgi yok son karar sizin.

Özel Algomed Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Algomed Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Özülkü Tıp Merkezi
Özel Özülkü Tıp Merkezi 12 poliklinik-muayene odası ve 24 saat devamlı 2 hekim desteğinde acil polikliniği hizmeti vermektedir.
Özel FMC Adana Yüreğir Diyaliz Merkezi
Hemodiyaliz hizmeti ev hemodiyalizi hizmeti merkezimiz 45 yatak kapasitesine sahip olup, haftanın altı günü hizmet vermektedir.
Özel Galleria KBB Tıp Merkezi
Adana Galleria alışveriş merkezinde toplam 2200 m2'lik kapalı alana sahip ve tamamı 3 kat olarak inşa edilmiş Galleria KBB Cerrahi Dal Merkezi 2007 yılı ocak ayından beri hizmet vermektedir.
Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi
Sevgi Göz Merkezi, öğretim üyesi ve uzmanlardan oluşan deneyimli hekim kadrosuyla; teknik ve yardımcı sağlık personeliyle siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.
Özel Adana Hastanesi
Özel Adana Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Adana Hastanesi 145 yatak kapasitesi, ameliyathaneleri, yoğun bakım üniteleri, laboratuvarı, tıbbi görüntüleme birimi, acil servisin ve 45 poliklinik muayene odası ile bölgenin en büyük özel hastanesidir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Adana
Özel Dünyagöz Hastanesi Adana şubesi, gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan güçlü hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.
Özel Altınkoza Tıp Merkezi
Sağlıklı yaşam güzeldir sloganı ile hizmete başlayan Altınkoza Tıp Merkezi yeni binasında hizmete başlamıştır.
Özel İstiklal Tıp Merkezi
Konumu itibariyle Adana'nın kalbine açılan, ulaşım kolaylığına sahip Özel İstiklal Tıp Merkezi’nde, 12 Poliklinik ve Acil Gözlem Odası ile hizmet vermektedir.
Başkent Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Hastanesi kamu tüzel kişiliğe sahip bir vakıf üniversitesi hastanesi olarak, 26 Haziran 1998 tarihinde Adana- Yüreğirde hizmete açılmıştır. Yaklaşık 65. 000m2 kapalı alana sahip Has
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Algomed Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉