Özel Galleria KBB Tıp Merkezi

Özel Galleria KBB Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Galleria KBB Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd. Galleria İş Merkezi No:14/C
Telefon:0 (322) 454-1515
Web Sitesi:www.galleriakbb.comHata Bildir
37.00328935.334996

Kurum Hakkında

Adana Galleria alışveriş merkezinin Seyhan nehrine bakan tarafında müstakil girişli toplam 2200 m2'lik kapalı alana sahip ve tamamı 3 kat olarak inşa edilmiş Galleria KBB Cerrahi Dal Merkezi 2007 yılı ocak ayında hizmete girmiş olup, sadece kendi bölgesinde sınırlı kalmayıp, aynı zamanda ülkemizin diğer bölgeleri ve Yakın-Ortadoğu ülkelerine hizmet vermektedir. Her sektörde olduğu gibi tıpta da verilen hizmetin kalitesi teknolojik gelişme ve bilimsel çalışmalarla arttırılmaktadır. Merkezimizde kullanılan teknolojiler dünyadaki gelişmelere paralel olarak yenilenmektedir. GKBBM bünyesinde düzenlenen ulusal seminer ve konferanslarda KBB konusunda önde gelen isimleri hekimlerimizle buluşturarak karşılıklı bilgi alışverişine olanak tanımaktadır. Tıp bilimindeki son gelişme ve araştırmaları yakından izleyen GKBBM bu konuda öncü sorumlulukla hareket ederek, haftalık ve aylık bilimsel toplantılar kurum içi ve dışı konuk konuşmacıların yer aldığı geniş katılımlı konferanslar düzenlenmektedir.

Galleria KBB Merkezinde; 2 tam donanımlı ameliyathane, 5i göl manzaralı 10 adet modern hasta odası, endoskopik kamera ve mikroskoplarla donatılmış 9 KBB muayene birimi, işitme testlerinin yapıldığı ve işitme cihazlarının uygulandığı Odyoloji birimi, ileri tetkik, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin verildiği Burun Allerji biriminde RINOLIGHT UV Fototerapi tedavi birimi, bilgisayarlı Ses Analiz ve Konuşma Tedavisi birimi bulunmaktadır.

Sürekli gelişimi hedef alan, yenilikçi yönetim anlayışıyla birey ve toplum sağlığı için hizmet veren Galleria KBB Merkezi hasta memnuniyetinin sağlanabilmesi için ise teknoloji, ilgi ve tedavi sürecinin ayrılmaz bir üçlü olduğunu, bu üçlünün en uygun şekilde iletildiği takdirde hasta memnuniyetinin sağlanabileceğine inanıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Galleria KBB Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Galleria KBB Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Galleria KBB Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Galleria KBB Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.3 / 5

Özel Galleria KBB Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Galleria KBB Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi
820 metre uzaklıkta
Reşatbey Mah. Valiyolu Cd. 62028 Sk. No:2/A
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Gazi Paşa Mah. Baraj Cad. No:7
Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesi
1.3 km. uzaklıkta
Kazım Karabekir Mah. Gülhatmi Cad. No:37/A
Dünyagöz Hastanesi Adana
1.4 km. uzaklıkta
Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:37/A
Adana Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Atatürk Cad. Büyükşehir Belediye Çarşısı No:23
Adana Ortadoğu Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Ziyapaşa Mah. 67055. Sokak No:1
Akdeniz Lazer Göz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Sümer Mah. 69164 Sk. No:3