Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi
Kurum Adı:Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Gazi Paşa Mah. Baraj Cad. No:7
Telefon:0 (322) 458-6868
Web Sitesi:adana.baskenthastaneleri.comHata Bildir
37.00801635.323964

Kurum Hakkında

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 19 Ekim 2002 tarihinde Özel Seyhan Hastanesi'nin hisselerinin devir alınmasıyla Özel Seyhan Hastanesini Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Hastanesi bünyesine katmıştır.

Hastanemizde sunulan sağlık hizmetlerinin en etkin şekilde yürütülebilmesi için kesintisiz hizmet anlayışı çerçevesinde gerekli her türlü teknik altyapı ve destek hizmetleri mevcut bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Polikliniklerimiz ve Merkezlerimiz
  • Deri ve Zührevi Hastalıkları (Dermatoloji)
  • Göz Hastalıkları
  • Endokrinoloji ve Metobolizma Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kardiyoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Diyetisyen
  • Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Bekir Şahin
★★★★★
3 yıl önce bende orta kulak sorunu var idi şuan çok ama çok iyi durumdayım elleriniz dert görmesin Haluk Yavuz Bey.
Asiye Kuran Başoğul
★★★★★
Benim kızım da orda tedavi oldu önce Allahın sonra da onların sayesinde Rabbime şükürler olsun çok iyi.
Ali Cengiz
★★★★★
Benim çocuğum 1 ayı geçkin hastanede yatıyo önce Allaha sonra orda görev yapanlara emanet Allah bizlerle olur inşallah hastalarımızı bize bağışlar
Veli Özdemir
★★★★★
Şuanda çocugum orada önce Allaha sonra size emanet

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 31 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi
Akdeniz Lazer Göz Merkezi 1997'de Amerikan Sağlık Örgüt (FDA) nın onay verdiği makina ve yöntemle Excimer lazer uygulanmaya başlandı.
Özel Adana Ortadoğu Hastanesi
Özel Adana Ortadoğu Hastanesi
702 metre uzaklıkta
Modern ve ileri teknoloji kullanarak profesyonel hizmet yönetimi ve uzman kadrosu ile 1988 yılından bu yana hastalara en kaliteli hizmeti sunan Adana ve Güneyin ilk özel hastanesiyiz.
Özel Adana Metro Hastanesi
Özel Adana Metro Hastanesi
864 metre uzaklıkta
Özel Metro Hastanesi modern, güvenilir, ilgili, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanımlara sahip imkanlar çerçevesinde sunmaktadır.
Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi
Sevgi Göz Merkezi, öğretim üyesi ve uzmanlardan oluşan deneyimli hekim kadrosuyla; teknik ve yardımcı sağlık personeliyle siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.
Özel Galleria KBB Tıp Merkezi
Adana Galleria alışveriş merkezinde toplam 2200 m2'lik kapalı alana sahip ve tamamı 3 kat olarak inşa edilmiş Galleria KBB Cerrahi Dal Merkezi 2007 yılı ocak ayından beri hizmet vermektedir.
Özel Era Göz Hastanesi Adana
Özel Çukurova Göz Hastanesi 14 yataklı olup şehrin merkezinde ve hastaneler bölgesinde ulaşımı kolay bir yerde kurulmuştur. Hastanemizde Göz Sağlığı ile ilgili her türlü muayene, tedavi, ameliyat tetkik ve tedavi yapılmaktadır.
Özel Adana Şifa Tıp Merkezi
Özel Adana Şifa Tıp Merkezinde 25 yıllık tecrübe ile 7 gün 24 saat sağlık hizmeti verilmektedir.
Özel Adana NivGöz Merkezi
Merkezimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile sizlere sunmaktadır.
Seyhan Devlet Hastanesi
Seyhan Devlet Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Dr. Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesi, Askeri Hastane ve Marsa Kadın Doğum ve Meydan Çocuk Hastanesini de bünyesine katarak Seyhan Devlet Hastanesi adıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉