Adana şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 13 adet Özel Hastane listelenmiştir. Adana ilinde toplam 70 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Adana yazısına tıklayabilirsiniz.

Adana Özel Hastaneler Listesi

Ceyhan
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi olarak sizleri mutlu etmek için her türlü sağlık hizmetini sunmaktayız.
Çukurova
Özel Sezar Hospital Hastanesi
Sezar Hospital, uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı merkezleri ve multidisipliner hasta bakımı yaklaşımını benimseyerek Çukurova Bölgesi’ne yeni bir hizmetle tanıştırmayı hedeflemektedir.
Özel Avrupa Hospital Adana
Adana Avrupa Hospital hastanesi tümü kendi alanında uzman olan hekimler, uzman yardımcı sağlık personelleri ile topluma kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaçlayan SGK anlaşması bulunan özel bir hastanedir.
Kozan
Özel Kalepark Hastanesi
Özel Kalepark Hastanesi olarak zman doktor, hemşire ve sağlık personeli ile tüm hizmet noktalarımızda, ileri tanı tedavi yöntemlerini son teknolojik tıbbi cihazlar ve yakın ilgi ile birleştirerek, şifa dağıtıyoruz.
Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi
Özel Kozan Ortadoğu Hastanesi olarak poliklinik, ameliyathanesi, doğumhanesi, servisleri radyoloji ünitesi, laboratuvarı ve acil servisi ile 7 gün 24 saat vatandaşlarımıza sağlık hizmeti vermekteyiz.
Seyhan
Özel Acıbadem Adana Hastanesi
Çukurova gibi yoğun bir yerleşim bölgesinin merkezinde bulunan Acıbadem Adana Hastanesi, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli ve ileri teknolojisi ile 7 gün 24 saat Çukurova Bölgesi'ne güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Adana Hastanesi
Özel Adana Hastanesi 145 yatak kapasitesi, ameliyathaneleri, yoğun bakım üniteleri, laboratuvarı, tıbbi görüntüleme birimi, acil servisin ve 45 poliklinik muayene odası ile bölgenin en büyük özel hastanesidir.
Özel Adana Metro Hastanesi
Özel Metro Hastanesi modern, güvenilir, ilgili, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanımlara sahip imkanlar çerçevesinde sunmaktadır.
Özel Medline Adana Hastanesi
Özel Medline Adana Hastanesi olarak bölgemizde uluslararası standarda sahip olarak en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir.
Özel Adana Ortadoğu Hastanesi
Modern ve ileri teknoloji kullanarak profesyonel hizmet yönetimi ve uzman kadrosu ile 1988 yılından bu yana hastalara en kaliteli hizmeti sunan Adana ve Güneyin ilk özel hastanesiyiz.
Özel EPC Hastanesi
Özel EPC Hastanesi, özellikle Estetik Plastik Cerrahi alanında ağırlıklı olmak üzere; birçok farklı branşta genel bir hastane olarak hizmet vermektedir.
Özel Güney Adana Hastanesi
Hastanemiz 6400 m2 kapalı alanı 40 poliklinik, muayene odası, uzman hekimlerin desteğinde acil polikliniğimiz Güney Adana ve bölgemize hizmet vermektedir.
Yüreğir
Özel Algomed Hastanesi
1993 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi olarak hizmete başlayan Algomed, 2008 yılından bu yana Tıp Merkezi statüsüyle Adanalılara hizmet verdikten sonra 60 yataklı Hastaneye dönüştü.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Salih Bulutlu
Salih Bulutlu · 20 Kasım 2018

08.10.2018 tarihinde 10 günlük rapor aldım fakat hastane çalışanları raporu SSK ya bildirmediği için bir türlü rapo...

Özgür Aksoy
Özgür Aksoy · 20 Ekim 2017

2014 senesinde saç ekimi yapıldı bana 2600 greft ekildiği söylendi ama gerçekte şikayet için bşvurduğumda 2000 gref...

Faruk Tepgec
Faruk Tepgec · 8 Eylül 2017

Özel Metro Hastanesi yönetim kuruluna;
1.09.2017 tarihinde bayramın ilk günü; acil bölümünüze 16.30 sıralarınd...

Ahmet Ateş
Ahmet Ateş · 6 Ağustos 2017

Ben böyle rezillik görmedim arkadas hiç bir bilgi vermiyorlar hastamız orda herhangi bir durumunda iyi veya kötü bi...

Cumhur Aslan
Cumhur Aslan · 18 Eylül 2016

Ben ömrümde böyle rezil bi hastane görmedim eşimin kan tahlili sonuçlarını almaya gittim tahlil verirken 1 derece a...