Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Aydın
İlçe:Efeler
Adres:Zafer Mah. Merkez Kampüs Kepez Mevkii
Telefon:4441256
Web Sitesi:hastane.adu.edu.trHata Bildir
37.85378427.858814

Kurum Hakkında

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Aydın ili Efeler ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1996 yılında Tıp Fakültesi Tıp ve Sağlık Bilimleri Merkezi Araştırma ve Uygulama Hastanesi olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz, 13.02.2010 tarihinde Kepez Mevkii yerleşkesine taşınmış olup, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi (ADÜ) adıyla hizmet vermektedir. Hastanemiz toplam 85.100m² alana sahip olup, bunun 66.830 m2si kapalı alandır.

Hastanemizde, 105 Profesör, 56 Doçent, 57 Doktor Öğretim Görevlisi, 483 Araştırma Görevlisi, 627 Hemşire, 46 Ebe, 1128 diğer sağlık personelimiz olmak üzere toplam 2458 personelimiz görev yapmaktadır. Toplamda 131 yatak kapasiteli Yoğun Bakım Ünitesi, 14 Ameliyathane salonu, 1 Acil Ameliyathane Salonu ile hizmet veren hastanemizin 23 yataklı Palyatif Bakım Ünitesi 2020 yılında tamamlanmış olup Sağlık Bakanlığından ruhsat alınmıştır. Hizmet vermeye kısa süre içerisinde başlanması planlanmaktadır. Hastanemizde ayrıca, 21 Yataklı Hemodiyaliz-Periton Diyaliz Ünitesi, 6 yataklı Organ Doku Nakil Ünitesi, 4 Yataklı Kemik iliği Nakil Ünitesi, 5 yataklı Yanık Ünitesi, 35 yataklı Kemoterapi Ünitesi, 22 yataklı Fizik Tedavi Merkezi bulunmaktadır.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri için, eğitim ve uygulama merkezi olan hastanemiz, uzman doktor kadrosu, güler yüzlü personeliyle tıp alanında lider olmayı hedeflemekte ve sağlık alanında saygın ve uluslararası kalite standartları çerçevesince hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tıbbi Birimler
 • Acil Tıp
 • Adli Tıp
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji Ve Reanimasyon
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
 • Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri Ve Zührevi Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji
 • Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerreahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Halk Sağlığı
 • İç Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Nöroşirurji
 • Nükleer Tıp
 • Ortopedi Ve Travmatoloji
 • Patoloji
 • Plastik Rekonstrüktif Cerrahi
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Radyoloji
 • Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları
 • Tıbbi Farmakoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Hilal Doğan
Hastanede çalışanlar ilk randevu alma ve sıra almada çalışanlar sanki insanlarla bu kavgası var sabahın 7 de gittik saat 10 halllaaa bişey sormak ne mümkün sanki hastane onların ilgi alaka sıfır yazıklar olsun heleki yaşlılar hastanede ölmeden sıra alıp doktora muayene oluyorlarsa bravo mr sırası cehennemin ucu röntgen sırası alası sadece cehennemin öteki ucu bir öteki bina bir bu bina valla helal olsun.
Süleyman Kizilhisar
Babam Ramazan Kızılhisar beyin cerrahi yrd.dc.dr.*** *** tarafından 3 defa ameliyat edildi pişman olduk geldiğimize.. Sol bacağında kasılma vardı babamın tek şikayetimiz buydu. 1 ameliyatta ensesine takılan platin dışarı baskı yaptı tekrar ameliyat ettiler 2.cisinde ensesi ameliyat olan yer enfeksiyon kaptı kurutulamadı. 3. ameliyatta halo traksiyon diye bi medikal malzeme taktılar platini söktüler. Babam düzeldi fakat kafada kafesle duruyodu tekrar ameliyat edip kafesi aldılar platin koydular. Bu defa boğaz kısmından babam temelli kötüleşti. Korktuk kaybetçez hastayı diye 9 eylüle gittik orda temelli kötüleşti şimdi sağ bacağı ve sağ kolu güç kabına uğradı felç oldu. 11 yıldır yatağa mahkum yaşıyo.. Allaha havale ediyorum bu hatayı yapanları..
Mehmet Mallı
★★★★★
ADÜ Hastanesi üroloji bölümü doktorlarından Yrd.Doç.Dr.Akın Soner Amasyalı'ya teşekkür ederim.
Suzan Acar
★★★★★
Fizik tedavi doktoru Engin Taştaban ilgi alakası için ne kadar teşekkür etsem az. Gittigim zaman rahatsızlıgım dayanılmayacak şekildeydi. Kısa zamanda kendimi bu kadar iyi hissetmemiştim. Allah razı olsun Engin beyden.
Sadıka Örer Yüz
★★★★★
ADÜ Hastanesi plastik cerrahisinde amaliyat oldum Dr Saime İrkören ve ekipine teşekkür ederim elleri dert görmesin. ADÜ Hastanesinin tüm dr ve hocaların tıp bayramını kutlarım.
Sacide Mumcuoğlu
★★★★★
ADÜ Hastahanesinin Ortopedi Prof.Dr. Öner Şavk, Romatoloji, İmmmünoloji Prof. Dr. Taşkın Şentürk, Doktorlarım çok teşekkürler. Sağ olsunlar.
Murat Timoçin
Kardeşim mecburda olsak ss gidiyoruz bir endokrin sonucuna bile 3 ay verdiler helal olsun diyorum. Birine sordum bana 6 aya verdiler dedi demek benden kötüleri de varmış adü ye çok teşekkür ederim
Bodrum Kısmet Motor
★★★★★
Ortopedi bölümü personellerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkürler...
Fatma Ekiz
Hastanede hastalara hiç değer vermiyorlar. Asistanlar hastanenin kralı gibiler. Hocalar özel muayene yapamıyorlar diğe hastaların hayatlarına hiç önem vermmiyorlar. Malesef yönetim bile hiç bir şey yapamıyor.
Turker Ozen
Saatlerdir bir tahlil sonucu için arıyorum bir meşgul çalıyor sonra çalıyor açan yok, en az 50 defa aradım, yazıklar olsun, gitmeyin bu hastaneye kardeşim, psikolojiniz bari mahfolmasın.
Seyhan Turan Akbulut
★★
Ben böyle niyet görmedim her doktor hastayı benden gitsin de ne olursa olsun yaptılar hipokrat yemini bu olsa gerek galiba şimdi. Doktorlara soruyorum mezun olmakmı güzel yoksa doktor olarak göreve gelmek mi?

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı veya eleştirilerinizi mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Puan Verin
3.1 / 5

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 69 oy kullanılmış ve kurum hakkında 11 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Efeler Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği
Efeler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2017 yılında Aydında kurulmuş olup, Diş hekimliğine ait tedavi hizmetleri vermektedir....
Aydın Devlet Hastanesi
Aydın Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Uzun yıllar boyu ilimiz halkına ayaktan, yataklı ve evinde sağlık hizmeti veren Aydın Devlet Hastanesi poliklinikleri ve klinik yatak sayısı ile bölgenin en büyük yatak k...
Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi
Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi oalrak 10 yıllık tecrübemizle tüm cilt hastalıklarının muayenesini yapmaktayız....
Aydın Atatürk Devlet Hastanesi
19 Şubat 2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredilmiş Aydın 82. Yıl Devlet Hastanesi adını almıştır. Şimdiki adı Aydın Atatürk Devlet Hastanesi'dir....
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi olarak uzmanlarımız, fizyoterapistlerimiz, deneyimli sağlık personelimiz ve modern tıbbın gerektirdiği tüm fizik tedavi cihazlarımız...
Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 27 Mayıs 2011 tarihinde 256 yatakla yeni hizmet binasında faaliyete geçmiştir....
Özel Ege Liva Hastanesi
Özel Ege Liva Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel Ege Liva Hastanesi dünya standartlarında modern ve kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla 2015 yılında faaliyetlerine başlamıştır....
Özel Medinova Hastanesi
Özel Medinova Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Aydın'ın ilk tam teşekküllü özel hastanesi olarak 4 ameliyathane, 1 doğumhane, 15 yoğun bakım yatağı, biyokimya ve klinik laboratuvarları, radyoloji ve acil servis ünitel...
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉