Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi

Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Efeler
Adres:Yedi Eylül Mah. Aydın Bulvarı No:8
Telefon:0 (256) 226-6484
Web Sitesi:www.fizirem.comHata Bildir
37.83521127.844359

Kurum Hakkında

Fizirem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi 2005 yılından beri Aydın’da hizmet vermekte olan bir sağlık kuruluşudur. Fizirem’de 3 uzman fizik tedavi doktoruyla birlikte 8 fizyoterapist ve 20’yi aşkın sağlık personeli görev yapmaktadır. Fizirem günde 300 hastayı kabul edebilecek potansiyelde personeli ve sağlık materyalini bünyesinde bulundurmaktadır. Fizirem hem sağlık hem hizmet konusunda Aydın’da ve Türkiye’de birçok yeniliğe imza atmıştır. Fizirem Aydın’ın birçok ilçesine ve şehir merkezine servis hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktadır. Fizirem teknolojiyi ve etik olmayı yegane hedef edinmiş ve bunun için birçok çalışma başlatmıştır. Bünyesinde modern tıp cihazlarına yer vermiş aynı zamanda personelinin de modern tıpı nasıl kullanacağına yönelik eğitimler almasına olanak sağlamıştır. Manuel terapi, kök hücre tedavisi (PRP), lenfödem masajı gibi teknik tıp ve fizik tedavi bilgisi gerektiren hizmetleri de bünyesinde bulundurmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya

Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi, Aydın ili Efeler ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Derimer Dermatoloji Dal Merkezi
250 metre uzaklıkta
Adnan Menderes Mh. Muğla Bulvarı No:5/2
Ege Liva Hastanesi
350 metre uzaklıkta
Adnan Menderes Mahallesi 533 Sok No:2
Aydın Göz Hastanesi
580 metre uzaklıkta
İstiklal Mah. Muğla Bulvarı No:40
Aydın Atatürk Devlet Hastanesi
610 metre uzaklıkta
Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Cad. No:61 Efeler
Efeler Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği
1.2 km. uzaklıkta
Güzelhisar Mah. 35 Sk No:6/A5
Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:96