Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi

Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Efeler
Adres:Yedi Eylül Mah. Aydın Bulvarı No:8
Telefon:0 (256) 226-6484
Web Sitesi:www.fizirem.comHata Bildir
37.83521127.844359

Kurum Hakkında

Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi, Aydın ili Efeler ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Fizirem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi 2005 yılından beri Aydın’da hizmet vermekte olan bir sağlık kuruluşudur. Fizirem’de 3 uzman fizik tedavi doktoruyla birlikte 8 fizyoterapist ve 20’yi aşkın sağlık personeli görev yapmaktadır. Fizirem günde 300 hastayı kabul edebilecek potansiyelde personeli ve sağlık materyalini bünyesinde bulundurmaktadır. Fizirem hem sağlık hem hizmet konusunda Aydın’da ve Türkiye’de birçok yeniliğe imza atmıştır. Fizirem Aydın’ın birçok ilçesine ve şehir merkezine servis hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktadır. Fizirem teknolojiyi ve etik olmayı yegane hedef edinmiş ve bunun için birçok çalışma başlatmıştır. Bünyesinde modern tıp cihazlarına yer vermiş aynı zamanda personelinin de modern tıpı nasıl kullanacağına yönelik eğitimler almasına olanak sağlamıştır. Manuel terapi, kök hücre tedavisi (PRP), lenfödem masajı gibi teknik tıp ve fizik tedavi bilgisi gerektiren hizmetleri de bünyesinde bulundurmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi
Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi oalrak 10 yıllık tecrübemizle tüm cilt hastalıklarının muayenesini yapmaktayız.
Özel Ege Liva Hastanesi
Özel Ege Liva Hastanesi
346 metre uzaklıkta
Özel Ege Liva Hastanesi dünya standartlarında modern ve kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla 2015 yılında faaliyetlerine başlamıştır.
Özel Aydın Göz Hastanesi
Özel Aydın Göz Hastanesi
582 metre uzaklıkta
Aydın'ın ilk ve halihazırda tek Göz Hastanesi, modern teknolojinin sunduğu imkanları kullanan deneyimli kadrosuyla en üst kalitede sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşudur.
Aydın Atatürk Devlet Hastanesi
19 Şubat 2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredilmiş Aydın 82. Yıl Devlet Hastanesi adını almıştır. Şimdiki adı Aydın Atatürk Devlet Hastanesi'dir.
Özel Efeler Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği
Efeler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2017 yılında Aydın da kurulmuş olup, Diş hekimliğine ait tedavi hizmetleri vermektedir.
Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 27 Mayıs 2011 tarihinde 256 yatakla yeni hizmet binasında faaliyete geçmiştir.
Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi
Özel Aydın Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri 2005 yılından beri hastaların yaşam kalitesini arttırmak ve fonksiyonelliklerini geri kazandırmak için çalışmaktadır.
Özel Medinova Hastanesi
Özel Medinova Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Aydın'ın ilk tam teşekküllü özel hastanesi olarak 4 ameliyathane, 1 doğumhane, 15 yoğun bakım yatağı, biyokimya ve klinik laboratuvarları, radyoloji ve acil servis üniteleri ile 12 branşta uzman kadrosu hizmet veriyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉