Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Ali Çetinkaya Mh. Atatürk Cd. No:10
Telefon:0 (272) 213-0920
Web Sitesi:www.afyonkarahisar.adsm.saglik.goHata Bildir
38.76373030.545152

Kurum Hakkında

Merkezimiz; 2002 yılına kadar Devlet Hastanesi bünyesinde, 2002 yılı Haziran'dan itibaren ise Belediye İşhanının 4. ve 5. Katlarında hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezimiz 2006 yılı Ocak ayından itibaren müstakil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermektedir. 2012 yılı Aralık ayında ise (şu anda bulunduğumuz) Ali Çetinkaya Mah. Atatürk Cad. No:30, Eski Devlet Hastanesi C-BLOK hizmet binasına taşınmıştır ve muayenehane entegre sistemi ile çalışılmaktadır. 2013 Mart ayından itibaren de 24 Saat Hizmet vermeye başlamıştır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Abdullah Demiryol
Merhaba doktorun yanındaki kapıda bazen insanları çağıran kişiler doktordan üstünmü acaba üstünseler birşey diyemem üstün değillerse hastalara bildiğin yere şikayet et deme haklarını nereden buluyorlar sorabilirmiyiz. Birde diş doktoru diye gittik ne görelim düğün evine dönmüş acil doktor sekreter bir sekreter hanım 2 kişi daha kapı yarıya yakın açık sekreterlerin eller havada ne zaman giricez değincede bekle biraz istemeyince beğendiğin yere şikayet et diyorlar 184 arayınca neymiş beklicem beklicem 184 neden varsın incelesene sende haklısın oturduğun yerden kıpırdama. Bizde bu devlete görevimizi yaptık yapıcaz vergimizide vericez tekki. Acilde bu milletle dalga geçilmesin.
Ummahan Çağlar Çukur
Kanal yapılacak dişe direk dolgu yapıp acı çekmeme neden oldu burdabır dr üstelik tekrar gittiğimde aklına röntgen çekmek geldi ve dedi dış olmuş çekilecek. dene dersen kanal deneyeyim ama zor kökü iltihaplı dedi. başka yerde kanal yaptırdım hiçbir sorun yok dişte. Yazık hekimim diye geçiniyor.
TC Mehmet Selma Çatal
★★★
Kayıt kabuldeki yetkililer, doktor seçme hakkını engeliyorlar. Çalışan bir doktoru çalışmıyor diye başka doktora yönlendiriyorlar.
Tc Halıl Çakir
Acil diye gittiğimiz 13/11/2016 saat 9da kızımın dişi çıkmak üzereydi yemek yiyemez oldu doktor çok ters birisiydi nerdeyse bizi güvenlikle beraber döveceklerdi. insanlar zevkine acile gitmiyorlar yada doktorla güvenliklerin saygısızlığını çekmeye değil. Bi şıkıntısı olduğu için gidiyorlar devlet dairesi yan yatma yeri gibi görenler var hala işini yapmak zoruna gidenler bence temizlenmeli işini yapacacakların önünü açmalılar.
Ramazan Yavuz
★★
Resmiyette 24 saat hizmet verdiğiniz halde saat 21 den sonra röntgen çekimi yapılmamakta. Diş hekimi yapılacak diş çekimi için röntgen yok diyerek hastaları muayene edip gönderiyor. İnsanlar neden akşam diş doktoruna gider ya işinden dolayı izin alamadığı yada Ramazan aylarında oruçtan dolayı akşamları diş hekimine gider. Neden akşamları nöbete bir röntgen teknisyeni bulundurulmaz anlamış değilim.
Ayşe Iyilikçi
Havasız sağlıksız bir ortam kalabalık hasta topluluğu bina yeterli değil, en kısa zamanda çözüm bulunmalı.
Aslı Akman
3 yıl önce dolgu yaptırdım orada. 2 yıl öncede diş etimde kist oluşmuş olduğunu öğrendim nedeni de orada unutulan bir parça olduğunu söyledi doktorum. sayenizde 3 defa diş ameliyatı geçirdim! çok kaliteli bir hizmet yapıyorsunuz gerçekten(!)
Hasan Yozgatlı
Çok düzensiz bir sistemi var, sıra alabilmek için millet birbirinin üstüne yığılıyor buna bir çözüm bulunmalı.

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.6 / 5

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 55 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi
120 metre uzaklıkta
Derviş Paşa Mh. Dr. Mazhar Paşa Cd. No:5
Fertillife Afyon Hastanesi
180 metre uzaklıkta
Dervişpaşa Mah. Gobeloğlu Abdullah Cad. No:10
Telek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
180 metre uzaklıkta
Dervişpaşa Mh. Abdullah Göbeloğlu Cd. No:10
Afyon Park Tıp Merkezi
340 metre uzaklıkta
Ordu Bulvarı girişi, Stadyum Karşısı
Umut Polikliniği
500 metre uzaklıkta
Alparslan Türkeş Bulvarı Türkiz Apt. No:18
Afyoncan Diyaliz Merkezi
990 metre uzaklıkta
Selçuklu Mah. Atatürk Bulvarı No:16