Özel Umut Polikliniği

Özel Umut Polikliniği
Kurum Adı:Özel Umut Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Alparslan Türkeş Bulvarı Türkiz Apt. No:18
Telefon:0 (272) 213-7429
Web Sitesi:klinik.umutsaglik.comHata Bildir
38.75974630.542433

Kurum Hakkında

Dr. HAsan Çelik Polikliniğimiz ileri check-up (vücut tarama) tekniklerini halkımızın hizmetine sunmak amacıyla kurulmuştur. 7 gün 24 saat, acil ilk yardım ve sağlık hizmetlerini, uzman kadromuz eşliğinde, etkin ve güvenilir bir şekilde toplumun her kesimine ulaştırılmasını sağlamaktır. Sizlere güvenilir sağlık hizmeti sunmak ve bunu sürekli olarak geliştirmek amacıyla, önce insan sloganıyla sürdürdüğümüz hizmetlerimize, yenilenen yüzümüzle devam etmekteyiz. Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti ve hizmet sunan ekibin memnuniyetini koruyarak büyümek, büyürken sağlıkta butik hizmet olgusundan uzaklaşmamaktır. Hastalıklardan korunma bilincinin yaygınlaşmasına destek olmak, maliyet ve verimliliği etkin yöneterek kaliteden ödün vermemektir. Polikliniğimizde modern tıbbın tüm imkanlarını uygulayan uzman hekim kadrosu, röntgen, laboratuar ve tedavi edici hizmetlerin yanı sıra her türlü koruyucu sağlık faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Bize gelemediğinizde, 7/24 saat açık polikliniğimiz uzman doktorlarımız, hemşirelerimiz, röntgen, mobil E.K.G ve tüm laboratuar hizmetlerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Özel Umut Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Umut Polikliniği, Afyonkarahisar şehrinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yakup Akif Başaran
Koskoca Özel Umut Polikliniğinde 5 kamera var ve 5 kamerada çalışmıyor. Bu nasıl güvenliktir? Hasta ve evraklarına nasıl sahip çıkıyorlar? Koskoca kimliğimize sahip çıkamıyorlar... Kınıyorum Özel Umut Polikliniği...

Özel Umut Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Umut Polikliniği 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Umut Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fertillife Afyon Hastanesi
440 metre uzaklıkta
Dervişpaşa Mah. Gobeloğlu Abdullah Cad. No:10
Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
500 metre uzaklıkta
Ali Çetinkaya Mah. Atatürk Cad. No:32
Afyon Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
550 metre uzaklıkta
Burmalı Mah. Milli Egemenlik Cad Özel İdare İşhanı K:1 No:20
Afyoncan Diyaliz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Selçuklu Mah. Atatürk Bulvarı No:16
Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
1.1 km. uzaklıkta
Sümer Mah. Kurtuluş Cd. No:52 Afyonkarahisar
Afyon Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Osmangazi Mah. 128. Sok. No:15 Merkez