Özel Fertillife Afyon Hastanesi

Özel Fertillife Afyon Hastanesi
Kurum Adı:Özel Fertillife Afyon Hastanesi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Dervişpaşa Mah. Gobeloğlu Abdullah Cad. No:10
Telefon:4442634
Web Sitesi:www.fertillife.comHata Bildir
38.7623830.546207

Kurum Hakkında

Özel Fertillife Afyon Hastanesi, Afyonkarahisar şehrinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Fertillife Afyon Hastanesi, şehrin tam merkezinde sizlere bir kaç km uzaklıkta bulunan hastanemiz, bodrum kat dahil toplam 5 kattan oluşmaktadır.

Hastanemiz bünyesinde özellikli birim olarak; üreme sağlığı ve tüp bebek merkezi, kadın hastalıkları ve doğum, genital estetik ve kozmetik jinekoloji, vajinismus tedavisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları birimleri bulunmaktadır. Ayrıca gebe ve doğum yapan annelerimize yönelik doğum koçluğu hizmeti hastalarımızın doğum öncesi ve sonrası karşılaşabilecekleri olumsuzlukları en aza indirmek ve gerekli eğitimleri vermek için annelerimiz ve anne adaylarımıza destek olmaktadır. Merkezi laboratuvarımızda her türlü tetkik gerçekleşmekte olup, radyoloji birimimizde de gerekli görüntüleme yöntemlerini hastalarımızın hizmetine sunmaktayız.

Hastalarımız için her türlü ayrıntının düşünüldüğü 20 yatak kapasitemiz ve gerekli durumlarda kullanılabilecek Erişkin ve Yeni doğan Yoğun Bakım Hizmetlerini hastalarımızın hizmetine sunmaktayız. Güler yüzlü personel ve kaliteli hizmet anlayışıyla sağlığınız için, sağlıklı nesiller için yanınızdayız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fertillife Afyon Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Tüp Bebek
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Fertillife Afyon Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fertillife Afyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Fertillife Afyon Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Eski Devlet Hastanesi C Blok binasında hizmet vermektedir.
Özel Umut Polikliniği
Özel Umut Polikliniği
439 metre uzaklıkta
Dr. HAsan Çelik Polikliniğimiz ileri check-up (vücut tarama) tekniklerini halkımızın hizmetine sunmak amacıyla kurulmuştur. 7 gün 24 saat, acil ilk yardım ve sağlık hizmetlerini, uzman kadromuz eşliğinde, etkin ve güvenilir bir şe
Özel Afyon Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Sektördeki 40 yıllık tecrübe ve birikiminin yanı sıra son teknoloji cihazları, genç ve dinamik uzman kadrosu, modern ve hijyenik tesisi ile hastalarına kaliteli, hızlı ve ekonomik tedaviler sunmaktadır.
Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi
Özel Afyoncan Diyaliz Merkezinde diyaliz hususunda; deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup, en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği üst düzeyde tanı ve tedavi hizmetini; çağdaş bilgi, en gelişmiş yöntem ve modern teknoloji ışığında, üstün nitelikli, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile gerçekleştirmektir.
Özel Afyon Diyaliz Merkezi
Özel Afyon Diyaliz Merkezinde 40+2 yedek Braun Diyalog marka Hemodiyaliz Cihazı ve Fresenius marka Su Sistemi kullanmaktadır.
Özel Afyon Fuar Hastanesi
İlimizin en geniş mesire alanı olan Kültürpark ve Fuar Alanında bulunan Fuar Hastanesi tüm resmi kurumlar, Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur la anlaşmalıdır.
Özel Parkhayat Afyon Hastanesi
Özel Park Hayat Afyon Hastanesi, 14.500m² kapalı alana ve 32'si yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 128 yatak kapasitesine sahiptir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fertillife Afyon Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉