Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Vefa ADSM
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Sümer Mah. Kurtuluş Cd. No:52 Afyonkarahisar
Telefon:0 (272) 215-8850
38.75019130.547219

Kurum Hakkında

Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak amacımız; Türkiye’de önde gelen ve dünyada saygın, üst düzeyde bilgi birikimine sahip, topluma bilimsel ve çağdaş altyapısı ile kaliteli sağlık hizmeti sunan, genç ve dinamik kadrosuyla sağlık hizmetleri açısından ulusal ve uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti veren bir kuruluş olmaktır.

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili üst düzeyde tanı ve tedavi hizmetini; çağdaş bilgi, en gelişmiş yöntem ve modern teknoloji ışığında, alanında sahip olduğu üstün nitelikli, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile evrensel standartlarda en hijyenik ortamda kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vererek gerçekleştirmektir.

Bulunduğumuz bölgede toplumun ağız ve diş sağlığının korunmasını, hasta, hasta yakını ve çalışanlarının memnuniyetini esas alınmasını kendimize temel görev sayarız. Üstün kazanımlarını toplumun ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmek için kullanabilen, bireysel tedavi yaklaşımını esas alan, disiplinler arası yaklaşım gösterebilen, fonksiyon ve estetiği bir arada sunan tedavi anlayışını uygulayan, koruyucu uygulamaları ve kontrolleri tutum haline getirebilmiş, böylece yapılan tedavilerin ömrünü uzatabilen etik ve ahlaki değerler çerçevesinde hizmet anlayışı ile mükemmeliyete ulaşmaktır.

Hizmetlerimiz
 • Çene Cerrahisi
 • Diş Beyazlatma (Bleaching)
 • Kanal Tedavisi (Endodonti)
 • Diş Teli Tedavisi (Ortodonti)
 • Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)
 • Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)
 • Estetik Diş Hekimliği
 • İmplantoloji
 • Muayene ve Radyoloji (Oral Diagnoz)
 • Porselen ve Zirkonyum (Protetik Diş Tedavisi)
 • Dolgu ve Konservatif Diş Tedavisi
 • TME Eklem Hastalıkları
 • Lazer

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Afyonkarahisar şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

890 metre uzaklıkta

Bankalar Cad. Özel İdare İşhanı No:33

Umut Polikliniği

1.1 km. uzaklıkta

Alparslan Türkeş Bulvarı Türkiz Apt. No:18

Afyon Park Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Ordu Bulvarı girişi, Stadyum Karşısı

Telek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Dervişpaşa Mh. Abdullah Göbeloğlu Cd. No:10

Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Doğum ve Çocuk Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Derviş Paşa Mh. Dr. Mazhar Paşa Cd. No:5

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Ali Çetinkaya Mh. Atatürk Cd. No:10

Afyoncan Diyaliz Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Selçuklu Mah. Atatürk Bulvarı No:16