Özel Afyon Fuar Hastanesi

Özel Afyon Fuar Hastanesi
Kurum Adı:Özel Afyon Fuar Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Yenice Mahallesi Fuar Alanı
Telefon:0 (272) 223-4444
Web Sitesi:www.fuarhastanesi.comHata Bildir
38.7652830.569309

Kurum Hakkında

Özel Afyon Fuar Hastanesi, Afyonkarahisar şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 1998 yılı Nisan ayında hizmete giren Afyon Tıp Merkezi ilimizin ilk özel sağlık kuruluşu ve polikliniği olmasının yanında Özel Fuar Hastanesi'nin de alt yapısını oluşturmuştur. Afyon Tıp Merkezine olan yoğun ilgi özel hastane konusunda büyük cesaret vermiş, iki yıllık inşaat, donanım ve istihdam hazırlığından sonra da 2000 yılı Ağustos ayında Özel Fuar Hastanesi hizmete açılmıştır. Özel Fuar Hastanesi açıldığı günden bu güne büyük bir gelişme göstermiş çalışan sayısı 30 dan 200'lere, yatak sayısı 50'den 100'e, tam gün hizmet verilen branşlar 6 dan 15 e; ameliyathane, yoğun bakım, doğum salonu, acil servis, laboratuar ve radyoloji gibi tüm alt yapı birimlerinde kapasite 2 katına çıkarılmıştır. Daha önemli olan husus ise sunulan sağlık hizmetinin kalitesinin sürekli artmasıdır.

İlimizin en geniş mesire alanı olan Kültürpark ve Fuar Alanında bulunan Fuar Hastanesi'ne ulaşmanız oldukça kolaydır. Sizleri güler yüzlü resepsiyon elemanları karşılayarak en kısa sürede şikayetlerinize göre ilgili polikliniğe yönlendirecektir. Acil servis en az beş hastaya aynı anda müdahale ve takip imkanı sağlayan ortam ve donanıma sahiptir. Acil serviste her türlü hastaya 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir.

Fuar Hastanesinde poliklinik olarak dahiliye, pediatri, kadın doğum, genel cerrahi, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, kulak-burun-boğaz, göz, ortopedi, beyin cerrahisi, fizik tedavi, intaniye, göğüs hastalıkları, cildiye, üroloji, diş branşlarında hizmet verilmektedir. Fuar Hastanesi Laboratuarlarında günün 24 saati her türlü kan, idrar ve gaita tahlilleri en güvenilir yöntemlerle, gelişmiş modern cihazlarla yapılabilmektedir. Başta bilgisayarlı tomografi, renkli doppler, 4 boyutlu ultrasonografi gibi her türlü gelişmiş teknolojiyle tüm radyolojik tetkikler radyoloji biriminde güvenle yapılabilmektedir. Son teknolojiye sahip böbrek taşı kırma ünitesinde Uzman ekip kontrolünde böbrek ve idrar yollarında taşı olan hastalar, zahmetsizce, kısa sürede ameliyatsız ve anestezisiz bir yöntemle sıkıntılarından kurtulmaktadır.

Fuar hastanesinde bütün hasta odaları tek yataklı özel oda şeklindedir. Hasta odalarında her türlü hastaya ve hastalığa uyum gösteren hareketli elektronik hasta yatağı, merkezi uyarı sistemleri ve merkezi oksijen sistemi, soğutucu, televizyon, lavabo, duş, WC ve refakatçi çekyatı mevcuttur. İsteyen hastaların her türlü konfora haiz daha büyük suit odalarda misafir edilmeleri mümkündür.

Fuar Hastanesinde 4 büyük ve iki küçük müdahale salonu olmak üzere toplam 6 ameliyathane mevcuttur. Ameliyathaneler açık kalp cerrahisi yapılabilecek düzeyde her türlü müdahaleye imkan sağlayan modern teknik alt yapı ve donanıma haizdir. Tüm bu hizmetlerin yanında her türlü modern cihazlarla donatılmış Estetik ve Güzellik Merkezi de cildiye uzmanı kontrolünde hizmetindedir. Özel Fuar hastanesi tüm resmi kurumlar, Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur la anlaşmalıdır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Afyon Fuar Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Çocuk Alerjisi
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Hulya Atici
★★★★★
Hastanenizin kbb bölümü Opr.Dr. Suayp beye sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Annemin vertigo rahatsızlığından dolayı geldik uyguladığı tedavi ve ilgisi bizi çok memnun etti çok şükür sayesinde iyileşti. Afyonda gitmediğimiz doktor kalmamıştı. Ayrıca göz doktorunuz Sayın Zübeyde Aydın Başekime de minnettarız. Bu kadar dalında uzman ve ilgi dolu doktorlarınız olduğu sùrece sizi tercih etmeye devam edeceğiz.
Sibel Örenkaya Durak
★★★★★
Kalp doktoru Fatih Oğuzdan çok memnunuz senelerdir babamın doktoru. Antalyaya yerleşmemize ragmen sırf Fatih bey için Afyona geliyoruz hastaneyi bende sevmiyorum ve yeterli bulmuyorum ama Fatih beyden cok memnunuz çok teşekkürler..
Isa Sav
Özel hastane ile alakasız biyer kepazelikten başka bişey değil göz muayenesi geldik bizi mavi hastaneye yönlendirdiler başka hastanın da işini hmen orda gördüler sonra da buradaki makinamız yeterli değil dediler yeterli değilseniz o kadar ilan yapmayacaksınız tam teşekkül olmadan özel olunmuyo maalesef milleti kandırmaya hakkınız yok diyorum. Değerlendirmeye de tek yıldız verdim keşke sıfır olsaydı da onu verebilseydim yağmurun altında git gel yaptırdınız.

Özel Afyon Fuar Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Afyon Fuar Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 43 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Fertillife Afyon Hastanesi
Fertillife Afyon Hastanesi bünyesinde özellikli birim olarak; üreme sağlığı ve tüp bebek merkezi, kadın hastalıkları ve doğum, genital estetik ve kozmetik jinekoloji, vajinismus tedavisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları birimleri bu
Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Eski Devlet Hastanesi C Blok binasında hizmet vermektedir.
Özel Umut Polikliniği
Özel Umut Polikliniği
2 km. uzaklıkta
Dr. HAsan Çelik Polikliniğimiz ileri check-up (vücut tarama) tekniklerini halkımızın hizmetine sunmak amacıyla kurulmuştur. 7 gün 24 saat, acil ilk yardım ve sağlık hizmetlerini, uzman kadromuz eşliğinde, etkin ve güvenilir bir şe
Özel Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Vefa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği üst düzeyde tanı ve tedavi hizmetini; çağdaş bilgi, en gelişmiş yöntem ve modern teknoloji ışığında, üstün nitelikli, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile gerçekleştirmektir.
Özel Afyon Diyaliz Merkezi
Özel Afyon Diyaliz Merkezinde 40+2 yedek Braun Diyalog marka Hemodiyaliz Cihazı ve Fresenius marka Su Sistemi kullanmaktadır.
Özel Afyon Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Sektördeki 40 yıllık tecrübe ve birikiminin yanı sıra son teknoloji cihazları, genç ve dinamik uzman kadrosu, modern ve hijyenik tesisi ile hastalarına kaliteli, hızlı ve ekonomik tedaviler sunmaktadır.
Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi
Özel Afyoncan Diyaliz Merkezinde diyaliz hususunda; deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup, en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, öncü uygulamalarıyla model oluşturmayı hedeflemekted
Özel Parkhayat Afyon Hastanesi
Özel Park Hayat Afyon Hastanesi, 14.500m² kapalı alana ve 32'si yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 128 yatak kapasitesine sahiptir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Afyon Fuar Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉