Akkuş Devlet Hastanesi

Akkuş Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Akkuş Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ordu
İlçe:Akkuş
Adres:İstiklal Cad. Hasan Rıza Çakır Sk. No:12/2
Telefon:0 (452) 611-2031
Web Sitesi:akkusdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.79454637.015863

Kurum Hakkında

1984 yılında Sağlık Ocağı olarak kullanılan binada hizmete açılan Akkuş Devlet Hastanesi 1987 yılında projelendirilip devlet vatandaş iş birliği ile 597 m2 zemin üzerine 4 katlı olarak yapılıp 1991 yılında mevcut hizmet binasında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz Hizmet binası 8545 m2 alanda 610 m2 kapalı alana sahip 50 m2’lik bodrum kat ile zemin kat, 1. 2. ve 3. katlar olmak üzere toplam 4 kattan oluşmaktadır.

1 uzman tabip, 2 pratisyen tabip, 2 diş tabibi, 54 sağlık personeli, 31 diğer personel olmak üzere toplamda 90 çalışanı ile hizmet veren sağlık tesisinde, 25 yatak ve 2 nitelikli hasta odası bulunmaktadır.

Sağlık tesisinde; İç Hastalıkları, Acil ve Diş Polikliniği dallarında hizmet sunulmaktadır. Hastanede bünyesinde Diyaliz ünitesi bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Akkuş Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Akkuş Devlet Hastanesi, Ordu ili Akkuş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Akkuş Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Akkuş Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Akkuş Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Akkuş Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Akkuş Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kumru Devlet Hastanesi
23 km. uzaklıkta
Demircili mah. Sağlık cad.
Niksar Devlet Hastanesi
24.8 km. uzaklıkta
Ayvaz Mahallesi Hızır Sok. No:3
Korgan Devlet Hastanesi
27.6 km. uzaklıkta
Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26
Aybastı Devlet Hastanesi
33.7 km. uzaklıkta
Reşadiye Cad. Sağlık Mahallesi
Salıpazarı İlçe Hastanesi
36.1 km. uzaklıkta
Bereket Mah. 100. Yıl Bulvarı
Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi
39.9 km. uzaklıkta
Eyüp Sultan Mah. Fatma Güler Sokak No:4