Kumru Devlet Hastanesi

Kumru Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kumru Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ordu
İlçe:Kumru
Adres:Demircili mah. Sağlık cad.
Telefon:0 (452) 641-4600
40.87281937.269184

Kurum Hakkında

Temmuz 2015'de inşaatına başlanılan Kumru Devlet Hastanesi tamamlanarak 26 Aralık 2016'dan itibaren yeni hizmet binasında vatandaşlara hizmet vermeye başladı. 50 yatak kapasitesine ve akıllı binaya sahip olan Yeni Kumru Devlet Hastanesi 400 günde tamamlandı ve yaklaşık 13 milyon liraya mal oldu. Yaklaşık 3 bin metrekare oturum alanına sahip olan hastane binasında acil sağlık hizmetleri de iki poliklinikte ilçe halkına hizmet vermektedir.

Sağlıkta uluslararası kalite göstergeleri ışığında, ileri teknolojileri kullanarak, hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmayı hedefleyen örnek hastane olmak kurumsal vizyonumuzdur.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kumru Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kumru Devlet Hastanesi, Ordu ili Kumru ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kumru Devlet Hastanesi RandevuKumru Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hanife Sarikaya Acunman · 3 Kasım 2017

Kadın doğum doktoru neden yok?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kumru Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kumru Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kumru Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Korgan Devlet Hastanesi

7.8 km. uzaklıkta

Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26

Akkuş Devlet Hastanesi

23 km. uzaklıkta

İstiklal Cad. Hasan Rıza Çakır Sk. No:12/2

Aybastı Devlet Hastanesi

23.8 km. uzaklıkta

Reşadiye Cad. Sağlık Mahallesi

Fatsa Devlet Hastanesi

25.4 km. uzaklıkta

Evkaf Mah. Fatsa

Avrasya Medi-Tech Hastanesi

25.5 km. uzaklıkta

Evkaf M. Kumru-Korgan Asfaltı Cad. No:30

Fatsa Şifa Tıp Merkezi

25.9 km. uzaklıkta

Sakarya Mahallesi Nihat Kutsal Caddesi No:3