Korgan Devlet Hastanesi

Korgan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Korgan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ordu
İlçe:Korgan
Adres:Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26
Telefon:0 (452) 671-3600
40.82875937.341196

Kurum Hakkında

Hastane ve hastaneye ait lojmanın yapılması için 3200m2 arsa dernek tarafından temin edilmiş ve bodrum katla birlikte 4 katlı 30 yatak kapasiteli hastane inşaatının yapımına 1990 yılında başlanmıştır. 1998 yılında hastane yapımı tamamlanmıştır. 2004 yılında hastane kimliği kazandırılmıştır. Sağlık tesisinde 40 araçlık otopark bulunmaktadır. 50 hasta odası bulunmaktadır.

Sağlık tesisinde; Acil, Dahiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Algoloji, Diş ve Diş Protez poliklinikleriyle hizmet verilmektedir.

Korgan Devlet Hastanesi olarak hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak; modern tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek amacındayız. Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarını saygılı, güler yüzlü yaklaşarak hasta ve çalışan memnuniyetini maksimum arttırmak misyonumuzdur.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Korgan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Korgan Devlet Hastanesi, Ordu ili Korgan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Korgan Devlet Hastanesi RandevuKorgan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Korgan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Korgan Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Korgan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Korgan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kumru Devlet Hastanesi

7.8 km. uzaklıkta

Demircili mah. Sağlık cad.

Aybastı Devlet Hastanesi

17.2 km. uzaklıkta

Reşadiye Cad. Sağlık Mahallesi

Gürgentepe Devlet Hastanesi

22.5 km. uzaklıkta

Döşek Mah. Kırlı Sokak No:16

Avrasya Medi-Tech Hastanesi

25.8 km. uzaklıkta

Evkaf M. Kumru-Korgan Asfaltı Cad. No:30

Fatsa Şifa Tıp Merkezi

25.9 km. uzaklıkta

Sakarya Mahallesi Nihat Kutsal Caddesi No:3

Fatsa Devlet Hastanesi

25.9 km. uzaklıkta

Evkaf Mah. Fatsa