Korgan Devlet Hastanesi

Korgan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Korgan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ordu
İlçe:Korgan
Adres:Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26
Telefon:0 (452) 671-3600
Web Sitesi:korgandh.saglik.gov.trHata Bildir
40.82875937.341196

Kurum Hakkında

Hastane ve hastaneye ait lojmanın yapılması için 3200m2 arsa dernek tarafından temin edilmiş ve bodrum katla birlikte 4 katlı 30 yatak kapasiteli hastane inşaatının yapımına 1990 yılında başlanmıştır. 1998 yılında hastane yapımı tamamlanmıştır. 2004 yılında hastane kimliği kazandırılmıştır. Sağlık tesisinde 40 araçlık otopark bulunmaktadır. 50 hasta odası bulunmaktadır.

Sağlık tesisinde; Acil, Dahiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Algoloji, Diş ve Diş Protez poliklinikleriyle hizmet verilmektedir.

Korgan Devlet Hastanesi olarak hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak; modern tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek amacındayız. Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarını saygılı, güler yüzlü yaklaşarak hasta ve çalışan memnuniyetini maksimum arttırmak misyonumuzdur.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Korgan Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Korgan Devlet Hastanesi, Ordu ili Korgan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Korgan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Korgan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Korgan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Korgan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Korgan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kumru Devlet Hastanesi
7.8 km. uzaklıkta
Demircili Mah. A.Cemal Zorlu Cad.
Aybastı Devlet Hastanesi
17.2 km. uzaklıkta
Reşadiye Cad. Sağlık Mahallesi
Gürgentepe Devlet Hastanesi
22.5 km. uzaklıkta
Döşek Mah. Kırlı Sokak No:16
Medi-Tech Hastanesi
25.8 km. uzaklıkta
Evkaf M. Kumru-Korgan Asfaltı Cad. No:30
Fatsa Şifa Tıp Merkezi
25.9 km. uzaklıkta
Sakarya Mahallesi Nihat Kutsal Caddesi No:3
Fatsa Devlet Hastanesi
25.9 km. uzaklıkta
Evkaf Mah. Fatsa