Aybastı Devlet Hastanesi

Aybastı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Aybastı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ordu
İlçe:Aybastı
Adres:Sağlık Mh. Aybastı Reşadiye Yolu 3 Km.
Telefon:0 (452) 714-0181
Web Sitesi:aybastidh.saglik.gov.trHata Bildir
40.67757137.385628

Kurum Hakkında

Aybastı Devlet Hastanesi, Ordu ili Aybastı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Aybastı Devlet Hastanesi ilk olarak 1984 yılında, bugün Aybastı Toplum Sağlığı Merkezi lojmanı olarak kullanılan binada 10 yatak kapasite ile hizmete başlamıştır. 50 yataklı Aybastı Devlet Hastanesi inşaatının 2018 yılı Temmuz ayında bitmesi ile gerekli Mefruşat ve tıbbi cihaz donanımlarının tamamlanması ile 23.09.2018 tarihinde yeni hizmet binasına taşınarak sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır.

Yeni hastane yaklaşık 7 bin metrekare oturum alanına ve yaklaşık 12 bin metrekare kapalı alana sahiptir. Hastane binasında 19 poliklinik bulunmakta olup, acil sağlık hizmetleri iki poliklinik ve 18 müşahede yatağıyla ilçe halkına hizmet vermektedir.

Aybastı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Aybastı Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Acil Servis
  • Aile Hekimliği
  • Diş
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Genel Cerrah
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Aybastı Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Aybastı Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Aybastı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Korgan Devlet Hastanesi
Korgan Devlet Hastanesi
17 km. uzaklıkta
Korgan Devlet Hastanesi 38 nitelikli yatak, 4 adet yoğun bakım yatağı, 12 adet acil müşahede yatağı, 2 müdahale yatağı, 2 tane ameliyathane, 5 yataklı diyaliz ünitesi, 9 poliklinikle hizmet ediyor.
Gölköy Devlet Hastanesi
Gölköy Devlet Hastanesi
20 km. uzaklıkta
Bulunduğu bölgede güçlendirilmiş bölge hastanesi rolünde hizmet veren Gölköy Devlet Hastanesi 10 müşahede, 8 yoğun bakım yatağı, 8 yataklı Palyatif Servisi, 7 diyaliz servisi yatağı, 4 yataklı doğumhanesi ve 2 ameliyathanesiyle to
Gürgentepe Devlet Hastanesi
4 katlı Gürgentepe Devlet Hastanesinde yoğun bakım ünitesi, ameliyathane, 5 yataklı diyaliz ünitesi, 2 ünitli diş polikliniği, 7 poliklinik ve 30 yataklı nitelikli hasta odaları mevcuttur.
Kumru Devlet Hastanesi
Kumru Devlet Hastanesi
24 km. uzaklıkta
Temmuz 2015'de inşaatına başlanılan Kumru Devlet Hastanesi tamamlanarak 26 Aralık 2016'dan itibaren yeni hizmet binasında vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
Reşadiye Devlet Hastanesi
Reşadiye Devlet Hastanesi
32 km. uzaklıkta
Reşadiye Devlet Hastanesi 55 yataklı D grubu devlet hastanesi olarak iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, aile hekimliği, kadın doğum polikliniği, anestezi ve reanimasyon, diş poliklinikleri ve acil servis olmak üzere s
Akkuş Devlet Hastanesi
Akkuş Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Ordu’nun Akkuş ilçesinde yapımı tamamlanan 30 bin metrekarelik alanda, 6 bin 400 metrekare kapalı alan şeklinde inşa edilen yeni devlet hastanesi 2021 yıında hasta kabulüne başlamıştır.
Niksar Devlet Hastanesi
Niksar Devlet Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Niksar Devlet Hastanesi 125 yatak kapasiteli olup, 21500 metrekarelik kapalı alanda hizmet vermektedir.
Ulubey Devlet Hastanesi
Ulubey Devlet Hastanesi
40 km. uzaklıkta
Toplam 28 yatak kapasiteli Yeni Ulubey Devlet Hastanesi 6 bin 500 m2 kapalı alan sahiptir. Hastanede dahiliye, aile hekimi ve diş branşlarında hizmet verilmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Aybastı Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉