Aybastı Devlet Hastanesi

Aybastı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Aybastı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ordu
İlçe:Aybastı
Adres:Reşadiye Cad. Sağlık Mahallesi
Telefon:0 (452) 714-0181
40.67739237.385589

Kurum Hakkında

Aybastı Devlet Hastanesi ilk olarak 1984 yılında, bugün Aybastı Toplum Sağlığı Merkezi lojmanı olarak kullanılan binada 10 yatak kapasite ile hizmete başlamıştır. Aynı yıl Aybastı Devlet Hastanesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği kurulmuş olup derneğin çalışmaları ile yeni hastane binası için arazi temini yapılmış ve inşaat çalışmaları başlatılmıştır. Daha sonra Sağlık Bakanlığına devredilen hastane inşaatı 1995 yılında bitirilmiştir.

Sağlık Bakanlığınca gerekli cihaz ve teçhizat ile donatılan yeni hastane binası 1997 yılında 50 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Hastane bünyesine 2005 yılında 4 cihaz ile hemodiyaliz ünitesi ve entegre 112 istasyonu kurulmuştur. Halen kullanılan Diyaliz cihazı sayısı 9 a yükselmiştir.

Halen fiilen kullanılan 50 yatak olmasıyla birlikte, 2010 Yılında "Sağlık Bölge Planlaması hakkında Genelge ile Hastane Yatak ve Rolleri tescil Onayı 2010/50 sayılı genelgesi" ile yatak sayısı 25 olarak tescil edilmiştir. Ek bina ile standartlara uygun yatak sayısını arttırma çalışmaları başlatılmış olup Hastane Yanında bulunan arazinin bir kısmı değerli Aybastı esnafları tarafından satın alınarak hastaneye devri için gerekli işlemler başlatılmıştır.

Mevcut haliyle bulunan bölümler Dahiliye, Cerrahi ve diş klinikleridir. Diyaliz, Acil Servis ve Ambulans ile hizmetine devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Aybastı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Aybastı Devlet Hastanesi, Ordu ili Aybastı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Aybastı Devlet Hastanesi RandevuAybastı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aybastı Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Aybastı Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Aybastı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Aybastı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Korgan Devlet Hastanesi

17.2 km. uzaklıkta

Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26

Gölköy Devlet Hastanesi

19.9 km. uzaklıkta

Kuşluvan Mahallesi Hastane Caddesi No:1

Gürgentepe Devlet Hastanesi

22 km. uzaklıkta

Döşek Mah. Kırlı Sokak No:16

Kumru Devlet Hastanesi

23.8 km. uzaklıkta

Demircili mah. Sağlık cad.

Reşadiye Devlet Hastanesi

32.1 km. uzaklıkta

Kayalık Mah. Sağlık Cad. No:56

Akkuş Devlet Hastanesi

33.7 km. uzaklıkta

İstiklal Cad. Hasan Rıza Çakır Sk. No:12/2

Ulubey Devlet Hastanesi

37.7 km. uzaklıkta

Gündüzlü Mah. Bekir Sıtkı Baykal Cad. No:10