Gölköy Devlet Hastanesi

Gölköy Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gölköy Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ordu
İlçe:Gölköy
Adres:Kuşluvan Mahallesi Hastane Caddesi No:1
Telefon:0 (452) 741-2319
40.69034137.620982

Kurum Hakkında

1958 yılında, 5508 metrekare arsa üzerine, 2 katlı olarak 308 metrekare oturum alanı, 616 metrekare toplam kapalı alan üzerine kurulmuştur. 1991 yılında A Blok 5 katlı olarak, 348 metrekare oturum alanı ve 1740 metrekare toplam kapalı alana sahip olarak kurulan Gölköy Devlet Hastanesi 50 yataklı olarak hizmete açılmıştır.

Artan nüfus ve gelişen şartlara cevap veremeyen 50 yataklı Gölköy Devlet Hastanesinin fiziki yetersizliği nedeniyle ek bina yapılmasına karar verilmiş olup; 2007 yılında özel bir firmaya proje çizdirilerek, sağlık bakanlığı ve bayındırlık bakanlığı tarafından onaylanan projenin ihalesi il sağlık müdürlüğü ve il özel idaresi tarafından yapılmış, ihale sonrası hastane yapımına başlanmış.

2007 yılında başlanan ek hastane binası inşaatı, bazı eksikliklerle birlikte açılmış olup; henüz resmi açılışı yapılmamıştır.

A, B ve C olmak üzere 3 bloktan oluşun Gölköy Devlet Hastanesi, tamamı WC ve banyolu olmak üzere 36 tek 24 çift servis yatağı olarak 60 servis yatağına 8 yoğunbakım, 7 diyaliz yatağı 10 acil müşahede yatağına sahip olarak hizmete açılmıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Gölköy Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gölköy Devlet Hastanesi, Ordu ili Gölköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Gölköy Devlet Hastanesi RandevuGölköy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gölköy Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gölköy Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gölköy Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gölköy Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gürgentepe Devlet Hastanesi

10.9 km. uzaklıkta

Döşek Mah. Kırlı Sokak No:16

Aybastı Devlet Hastanesi

19.9 km. uzaklıkta

Reşadiye Cad. Sağlık Mahallesi

Ulubey Devlet Hastanesi

22.7 km. uzaklıkta

Gündüzlü Mah. Bekir Sıtkı Baykal Cad. No:10

Korgan Devlet Hastanesi

28.1 km. uzaklıkta

Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26

Kumru Devlet Hastanesi

35.9 km. uzaklıkta

Demircili mah. Sağlık cad.

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi

37.3 km. uzaklıkta

Ordu Merkez Terzili Köyü (TOKİ) Konutları