Gölköy Devlet Hastanesi

Gölköy Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gölköy Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ordu
İlçe:Gölköy
Adres:Kuşluvan Mahallesi Hastane Caddesi No:1
Telefon:0 (452) 741-2319
Web Sitesi:golkoydh.saglik.gov.trHata Bildir
40.69034137.620982

Kurum Hakkında

1958 yılında, 5508 metrekare arsa üzerine, 2 katlı olarak 308 metrekare oturum alanı, 616 metrekare toplam kapalı alan üzerine kurulmuştur. 1991 yılında A Blok 5 katlı olarak, 348 metrekare oturum alanı ve 1740 metrekare toplam kapalı alana sahip olarak kurulan Gölköy Devlet Hastanesi 50 yataklı olarak hizmete açılmıştır.

Artan nüfus ve gelişen şartlara cevap veremeyen 50 yataklı Gölköy Devlet Hastanesinin fiziki yetersizliği nedeniyle ek bina yapılmasına karar verilmiş olup; 2007 yılında özel bir firmaya proje çizdirilerek, sağlık bakanlığı ve bayındırlık bakanlığı tarafından onaylanan projenin ihalesi il sağlık müdürlüğü ve il özel idaresi tarafından yapılmış, ihale sonrası hastane yapımına başlanmış.

2007 yılında başlanan ek hastane binası inşaatı, bazı eksikliklerle birlikte açılmış olup; henüz resmi açılışı yapılmamıştır.

A, B ve C olmak üzere 3 bloktan oluşun Gölköy Devlet Hastanesi, tamamı WC ve banyolu olmak üzere 36 tek 24 çift servis yatağı olarak 60 servis yatağına 8 yoğunbakım, 7 diyaliz yatağı 10 acil müşahede yatağına sahip olarak hizmete açılmıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Gölköy Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gölköy Devlet Hastanesi, Ordu ili Gölköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gölköy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gölköy Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gölköy Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Gölköy Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gölköy Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gürgentepe Devlet Hastanesi
10.9 km. uzaklıkta
Döşek Mah. Kırlı Sokak No:16
Aybastı Devlet Hastanesi
19.9 km. uzaklıkta
Reşadiye Cad. Sağlık Mahallesi
Ulubey Devlet Hastanesi
24.9 km. uzaklıkta
Çatallı Mah. 1 Nisan Cad. No:127
Korgan Devlet Hastanesi
28.1 km. uzaklıkta
Tepe Mah. İbnisina Sok. No:26
Kumru Devlet Hastanesi
35.9 km. uzaklıkta
Demircili Mah. A.Cemal Zorlu Cad.
Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
37.3 km. uzaklıkta
Ordu Merkez Terzili Köyü (TOKİ) Konutları