Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Aksaray
İlçe:Merkez
Adres:Zafer Mah. 26.Cadde No:7
Telefon:0 (382) 212-2260
Web Sitesi:aksarayadsm.saglik.gov.trHata Bildir
38.39351334.022331

Kurum Hakkında

2000 yılının sonundan 2004 yılı sonuna kadar yeni binamızda fakat devlet hastanesine bağlı bir birim olarak hizmet verilmiştir. Daha sonra Aksaray Valiliğinin 15/09/2004 tarih ve 10304 sayılı teklifi üzerine, Bakanlığımız 07/12/2004 tarih ve 8961 sayılı olurları ile 20 üniteli müstakil bir Başhekimliğe ( Sağlık Bakanlığı Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi) dönüştürülmüştür.

Müstakil bir merkez olarak hizmet vermeye başlamakla birlikte, diş hekimi ve çalışan sayısında bir artış olmuştur. Merkezimize, dolayısıyla Aksaray'a ilk defa doktoralı diş hekimleri tayinleri yapılmıştır. Bu durum, Aksaray halkına daha kapsamlı ve yüksek standartlı ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı sağlamıştır. Protez, cerrahi, dişeti hastalıkları ve çocuk diş hekimliği ile ilgili her türlü vakaya cevap verecek bir duruma gelinmiştir.

Bu gelişmeler sonucu merkezimizden hizmet talebi her geçen gün artış göstererek, günlük yaklaşık 600 hasta başvuru sayısına ulaşılmıştır. Artan hasta talebi göz önünde bulundurularak ek bina çalışmalarımız tamamlanmış olup 2015 yılı itibari ile hizmete sunulmuştur.

Merkezimiz, yeni atanan hekimlerle birlikte 31 üniteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi haline gelmiş, yapılan güncellemeyle PDC sayısı 34'e çıkarılmıştır.

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunulan merkezimizde fonksiyon-estetik ve koruyucu diş hekimliği hizmetlerinde örnek olunacak bir kurum vizyonu ve misyonu üstlenerek hasta ve çalışan memnuniyetini üst seviyelere çıkarabilmek ana politikamızdır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aksaray şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Somuncubaba Diyaliz Merkezi
950 metre uzaklıkta
Çiftlik Mah. Nevşehir Yolu Üzeri Ihlara Bulvarı No:143
Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Çerdiğin Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:152/A
Hasandağı Cerrahi Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Çerdiğin Mah. Nevşehir Cad. No:11
Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Coğlaki Mah. Kılışarslan İÖO Karşısı 1203 Sok. No:3
Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
2.8 km. uzaklıkta
Büyük Bölcek Mahallesi 2446 Sok. No:6/2-3
FMC Aksaray Diyaliz Merkezi
2.8 km. uzaklıkta
Kılıçaslan Mah. 1303 Sok. No:5 Aksaray
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi
4.1 km. uzaklıkta
Yeni Sanayi Mah. Tacin Cad.