Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Aksaray
İlçe:Merkez
Adres:Çiftlik Mah. Nevşehir Yolu Üzeri Ihlara Bulvarı No:143
Telefon:0 (382) 215-2353
38.39785634.012920

Kurum Hakkında

Bizler güler yüzlü hizmet anlayışı, ileri teknolojik ürünü olan tıbbi cihazlarla Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi olarak merkezimizde toplam 26+1 makine ile siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Merkezimizde Hepatit B ve Hepatit C hastaları için ayrı ayrı salonlarımız bulunmaktadır.Uzman personelimiz her hastayı ayrı ayrı değerlendirmekte ve hastalarımıza uygun FX Membran (sentetik) ve en uygun diyaliz solüsyonu kullanmaktadır.

Diyaliz salonlarımız ultraviyole ışığı ile steril edilmekte; her seans sonrası diyaliz makinelerimiz düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Diyalizimizde tıbbi donanım olarak hata payı olmayan ve teknolojinin ulaşabildiği en son noktada yer alan 24 adet fresenius 4008B ve 3 adet GAMBRO AK 95-S vardır. Cihazlarımız bikarbonatlı hemodiyaliz işlemi sırasında, hastalarımıza sorunsuz bir "4 saat" yaşatmak amacıyla tasarlanmıştır. Su sistemimizdeki kullanılan cihazlar, Avrupa standartlarının en üst modelleridir (on-line su sistemi). Reverse – Osmoz (RO) cihazımız GAMBRO WRO-62 marka olup halen Avrupa ve Amerika'da tercih edilen en güvenilir sistemlerdendir.

Hastaların okuması için günlük gazetelerimiz mevcuttur.Her hastamızın bireysel olarak kullanabileceği televizyonlarımız ; arzu eden hastalar için internet bağlantılı bilgisayar hizmetimiz vardır. Yine merkezimizde hastalarımız ve refakatçileri için bekleme salonumuz mevcut olup ; çay kahve ikramımız vardır. Ayrıca merkezimizde hastalarımızın diyeti ile ilgili sorunlarını çözmek, diyetlerini düzenlemek için diyetisyen bulunmaktadır. Diyetisyenimizin önerisi doğrultusunda hastalarımıza diyaliz sırasında ara öğün yiyecekler sunulmaktadır.

Diyalizimiz daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için 7 Adet Klimalı Servis Aracı ile hastalarımızı evlerinden alıp; diyaliz sonunda tekrar evlerine bırakmaktadır. (Yukarıda sıraladığımız bu hizmetler için hiçbir ücret talep edilmemektedir.)

Diyaliz merkezimiz doğalgazla ısıtılmakta olup salonlarımız split klimalı ve hijyeniktir. Ayrıca diyalizimizde donanımlı acil müdahale odası Ultrason, monitör, defibrilatör, EKG, aspiratör, istenilen düzeyde ayarlanabilen motorlu hasta yatakları, Negatif, hepatit B ve hepatit C'li hastalarımız için ayrı ayrı olmak üzere havalandırmalı ve standartlara uygun tuvaletlerimiz mevcuttur.

Hastalarımıza daha güvenli ve sorunsuz bir hizmet sunmak amacıyla; su kesintilerinde devreye giren 10 tonluk ham su depomuz, Kesintisiz güç kaynağı, tam otomatik olup anında devreye giren jeneratörümüz vardır. Merkezimiz güvenlik kameraları ile günün 24 saati izlenmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi, Aksaray şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

950 metre uzaklıkta

Zafer Mahallesi 26.Cadde No:7

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Zafer Mah. Nevşehir cad. No:120

Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Çerdiğin Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:152/A

Medi Şifa Tıp Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

Çerdiğin Mah. Nevşehir Cad. No:11

Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Büyük Bölcek Mahallesi 2446 Sok. No:6/2-3

Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

3.4 km. uzaklıkta

Coğlaki Mah. Kılışarslan İÖO Karşısı 1203 Sok. No:3

FMC Aksaray Diyaliz Merkezi

3.6 km. uzaklıkta

Kılıçaslan Mah. 1303 Sok. No:5 Aksaray